Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Otel Kültür Turu Yeni Paketle Kazan Kıbrıs Yurtdışı Turu Gemi Turu Uçak Bileti Yeni Araç Kiralama
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Hemen Ara
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
Hemen Ara
Ulaşım ve konaklama rezervasyonunu tek seferde yapın, hem zamandan hem paradan tasarruf edin!
Daha fazla bilgi
Seyahatinizi oluşturmak için bir paket seçin
Nereden ?
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Hemen Ara
Gidiş Dönüş Havalimanı
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
Hemen Ara
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
Hemen Ara
Nereden
Nereye
Gidiş Tarihi 10 Ara 2023 Pa
Dönüş Tarihi 11 Ara 2023 Pz
Yolcu Sayısı 1 Kişi
Hemen Ara
Teslim Alma Noktası
Alış Tarihi 10 Ara 2023 Pa
Bırakma Tarihi 11 Ara 2023 Pz
Alış Saati
Bırakma Saati
Hemen Ara

YURT İÇİ:

*İlanda belirtilen indirimler ve indirim uygulanmış rakamlar Yapı Kredi World’e peşin fiyatına 9 ve 12 taksit seçeneğiyle, belirli bazı yurt içi otelleri için geçerlidir (yurt dışı/gemi/kültür turlarında, Kıbrıs tatillerinde geçerli değildir. 12 taksitin geçerli olduğu otelleri ofislerimizden öğrenebilirsiniz). **Erken rezervasyon döneminde veya müşteri otelde konaklama yapmadan önce otel fiyatında bir düşüş gerçekleşir ise müşterinin konaklama yaptığı tarihteki otel fiyatı ile rezervasyon yaptığı tarihteki otel fiyatı arasındaki fark müşteriye iade edilecektir. Fiyat iade garantisi bazı tesislerde geçerli olduğundan, rezervasyon yaptırılan tesiste geçerli olup olmadığını sorarak rezervasyon yaptırılması gerekmektedir ***Seyahat güvence paketi müşterinin talebine ve ayrı ücrete tabidir. Taksit uygulamaları ilgili banka tarafından kendi kampanya koşulları dahilinde uygulanır, Jolly olarak taksitli satış yapılmamaktadır. İlanımız bilgilendirme amaçlı olup tüm detaylı bilgi ve kampanyaları, fiyatları, diğer kredi kartlarında uygulanan ödeme fırsatlarını, kampanyanın geçerli olduğu tesisleri, seyahat güvence paketi detaylarını, fiyat farkı iade garantisi detaylarını, uçak bileti kampanya detaylarını, kampanya kontenjan sayılarını, kampanya değişikliklerini, güncel bilgileri ofislerimizden, çağrı merkezimizden veya www.jollytur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tipografik hatalardan acentemiz sorumlu değildir.

KIBRIS:

Seyahat güvence paketi müşterinin talebine ve ayrı ücrete tabidir. Erken rezervasyon, geçken rezervasyon döneminde veya müşteri otelde konaklama yapmadan önce otel fiyatında bir düşüş gerçekleşir ise müşterinin konaklama yaptığı tarihteki otel fiyatı ile rezervasyon yaptığı tarihteki otel fiyatı arasındaki fark müşteriye iade edilecektir. Fiyat iade garantisi bazı tesislerde geçerli olduğundan, rezervasyon yaptırılan tesiste geçerli olup olmadığını sorarak rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. İlanda belirtilen indirimler ve indirim uygulanmış rakamlar World’e 6 taksit seçeneğiyle belirli bazı Kıbrıs otelleri için geçerlidir (yurtdışı/gemi/kültür turlarında, yurtiçi tatillerinde geçerli değildir). Kampanya, belirli bazı ürünlerde sınırlı kontenjanlar için geçerlidir. İlanımız bilgilendirme amaçlı olup tüm detaylı bilgi ve kampanyaları, kampanya değişikliklerini, kampanyanın geçerli olduğu ürünleri, kontenjan sayılarını, seyahat güvence paketi detaylarını, fiyat farkı iade garantisi detaylarını, güncel bilgileri ofislerimizden ve www.jollytur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tipografik hatalardan acentemiz sorumlu değildir.

KÜLTÜR:

*Seyahat güvence paketi müşterinin talebine ve ayrı ücrete tabidir. İlanda belirtilen indirimler ve indirim uygulanmış rakamlar Yapı Kredi World’e peşin fiyatına 9 taksit ve vade farklı 12 taksit seçeneğiyle, belirli bazı kültür turları için geçerlidir (yurt içi/Kıbrıs otelleri, yurt dışı/gemi turlarında geçerli değildir). Tüm fiyatlarımıza KDV ve zorunlu seyahat sigortası dahildir. Taksit uygulamaları ilgili banka tarafından kendi kampanya koşulları dahilinde uygulanır, Jolly olarak taksitli satış yapılmamaktadır. İlanımız bilgilendirme amaçlı olup tüm detaylı bilgi ve kampanyaları, kampanya değişikliklerini, kampanyanın geçerli olduğu ürünleri, kontenjan sayılarını, seyahat güvence paketi detaylarını, güncel bilgileri ofislerimizden ve www.jollytur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tipografik hatalardan acentemiz sorumlu değildir.

YURT DIŞI: 

*Seyahat güvence paketi müşterinin talebine ve ayrı ücrete tabidir. Yayınlanan fiyatlar iki kişilik odada kişi başı en düşük program fiyatları olup, ilgili ürünlerin tarih ve kontenjanları için geçerlidir (gemi/kültür turlarında, Kıbrıs/ yurt içi tatillerinde geçerli değildir). Tek kişilik konaklamalarda fiyat farkı talep edilir. Yurt dışı çıkış harç pulu 1 Ağustos 2019 itibari ile 50 TL olup, harç pulu ve vize ücretleri yolcularımız tarafından ödenecektir ve fiyatlara dahil değildir. Fiyatlar yayınlandığı gün için geçerlidir. Tüm fiyatlarımıza KDV, havalimanı vergileri ve zorunlu seyahat sigortası dahildir. Ekstra turlar fiyatlara dahil değildir. Taksit uygulamaları ilgili banka tarafından kendi kampanya koşulları dahilinde uygulanır, Jolly olarak taksitli satış yapılmamaktadır. İlanımız bilgilendirme amaçlı olup tüm detaylı bilgi ve kampanyaları, fiyatları, kampanya değişikliklerini, güncel bilgileri, seyahat güvence paketi detaylarını, kontenjan bilgilerini ofislerimizden ve www.jollytur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tipografik hatalardan acentemiz sorumlu değildir. 

GEMİ:

MSC CRUISES İLAN YASAL METNİ

*Seyahat güvence paketi müşterinin talebine ve ayrı ücrete tabidir. İlanda belirtilen indirimler ve indirim uygulanmış rakamlar Yapı Kredi World’e 6 taksit seçenekleriyle belirli bazı gemi turları için geçerlidir (yurt dışı/kültür turlarında, Kıbrıs/yurt içi tatillerinde geçerli değildir). Kampanya, belirli bazı ürünlerde sınırlı kontenjanlar için geçerlidir. Fiyatlara çift kişilik kabinlerde kişi başı tam pansiyon konaklama, rehberlik hizmetleri, animasyon ve aktiviteler, vergiler; yurt dışı hareketli turlarda ekonomi sınıfı uçak bileti ve transferler dahildir ( MSC Cruises olarak tüm tarih ve programlarımızda kişi sayısına bakılmaksızın Türkçe rehberlik hizmetini garanti ediyoruz ve fiyatlara dahildir). Yurt dışı çıkış harç pulu 1 Ağustos 2019 itibari ile 50 TL olup, harç pulu ve vize ücretleri yolcularımız tarafından ödenecektir ve fiyatlara dahil değildir.Bahşişler fiyatlara dahil olmayan hizmetlerden olup ilgili programlarda günlük kişi başı değişkenlik gösterebilir.. Fiyatlar yayınlandığı gün için geçerlidir ve en düşük kategoriden verilmiştir. Fiyatlar ilgili firmaların belirlediği kontenjanlar için geçerlidir. Taksit uygulamaları ilgili banka tarafından kendi kampanya koşulları dahilinde uygulanır, Jolly olarak taksitli satış yapılmamaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. İlanımız bilgilendirme amaçlı olup tüm detaylı bilgi ve kampanyaları, kampanya değişikliklerini, kampanyanın geçerli olduğu ürünleri, kontenjan sayılarını, seyahat güvence paketi detaylarını, güncel bilgileri ofislerimizden ve www.jollytur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tipografik hatalardan acentemiz sorumlu değildir.


CELESTYAL CRUISES YASAL METNİ

*Seyahat güvence paketi müşterinin talebine ve ayrı ücrete tabidir. İlanda belirtilen indirimler ve indirim uygulanmış rakamlar Yapı Kredi World’e 6 taksit seçenekleriyle belirli bazı gemi turları için geçerlidir (yurt dışı/kültür turlarında, Kıbrıs/yurt içi tatillerinde geçerli değildir). Kampanya, belirli bazı ürünlerde sınırlı kontenjanlar için geçerlidir. Fiyatlara çift kişilik kabinlerde kişi başı her şey dahil konaklama, rehberlik hizmetleri, animasyon ve aktiviteler,bahşişler, vergiler; yurt dışı hareketli turlarda ekonomi sınıfı uçak bileti ve transferler dahildir(Celestyal Cruises olarak tüm tarih ve programlarımızda kişi sayısına bakılmaksızın Türkçe rehberlik hizmetini garanti ediyoruz ve fiyatlara dahildir). Yurt dışı çıkış harç pulu 1 Ağustos 2019 itibari ile 50 TL olup, harç pulu ve vize ücretleri yolcularımız tarafından ödenecektir ve fiyatlara dahil değildir. Fiyatlar yayınlandığı gün için geçerlidir ve en düşük kategoriden verilmiştir. Fiyatlar ilgili firmaların belirlediği kontenjanlar için geçerlidir. Taksit uygulamaları ilgili banka tarafından kendi kampanya koşulları dahilinde uygulanır, Jolly olarak taksitli satış yapılmamaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. İlanımız bilgilendirme amaçlı olup tüm detaylı bilgi ve kampanyaları, kampanya değişikliklerini, kampanyanın geçerli olduğu ürünleri, kontenjan sayılarını, seyahat güvence paketi detaylarını, güncel bilgileri ofislerimizden ve www.jollytur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tipografik hatalardan acentemiz sorumlu değildir.


ROYAL CARIBBEAN YASAL METİN

*Seyahat güvence paketi müşterinin talebine ve ayrı ücrete tabidir. İlanda belirtilen indirimler ve indirim uygulanmış rakamlar Yapı Kredi World’e 6 taksit seçenekleriyle belirli bazı gemi turları için geçerlidir (yurt dışı/kültür turlarında, Kıbrıs/yurt içi tatillerinde geçerli değildir). Kampanya, belirli bazı ürünlerde sınırlı kontenjanlar için geçerlidir. Fiyatlara çift kişilik kabinlerde kişi başı tam pansiyon konaklama, rehberlik hizmetleri, animasyon ve aktiviteler, vergiler; yurt dışı hareketli turlarda ekonomi sınıfı uçak bileti ve transferler dahildir (Royal Caribbean olarak tüm tarih ve programlarımızda 20 kişi ve üzeri Türk yolcu olması durumunda Türkçe rehberlik hizmetini garanti ediyoruz ve fiyatlara dahildir). Yurt dışı çıkış harç pulu 1 Ağustos 2019 itibari ile 50 TL olup, harç pulu ve vize ücretleri yolcularımız tarafından ödenecektir ve fiyatlara dahil değildir.Bahşişler fiyatlara dahil olmayan hizmetlerden olup ilgili programlarda günlük kişi başı değişkenlik gösterebilir.. Fiyatlar yayınlandığı gün için geçerlidir ve en düşük kategoriden verilmiştir. Fiyatlar ilgili firmaların belirlediği kontenjanlar için geçerlidir. Taksit uygulamaları ilgili banka tarafından kendi kampanya koşulları dahilinde uygulanır, Jolly olarak taksitli satış yapılmamaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. İlanımız bilgilendirme amaçlı olup tüm detaylı bilgi ve kampanyaları, kampanya değişikliklerini, kampanyanın geçerli olduğu ürünleri, kontenjan sayılarını, seyahat güvence paketi detaylarını, güncel bilgileri ofislerimizden ve www.jollytur.com adresinden öğrenebilirsiniz. Tipografik hatalardan acentemiz sorumlu değildir.