Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Yeshill Butik Otel

Genel Bilgiler

Yeshill Hotel & Beach & Restaurant olarak deniz ve sahil manzaralı 24 odamızın kapılarını misafirlerimize açıyor, farklı tercihi olan misafirlerimizi ise şehir manzaralı 4 odamızdan birinde konuk ediyoruz. 2 kişilik ve 3 kişilik odalarımızla hem çiftlere hem ailelere hem de arkadaş gruplarına uygun konaklama seçenekleri sunuyoruz. Otel hizmetimizin yanı sıra restoran se devamı...

Otel Özellikleri
  • Kablosuz İnternet
  • A La Carte Restoran
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Kablosuz İnternet
  • A La Carte Restoran
Genel Bilgiler
Oda 28

Yeshill Hotel & Beach & Restaurant olarak deniz ve sahil manzaralı 24 odamızın kapılarını misafirlerimize açıyor, farklı tercihi olan misafirlerimizi ise şehir manzaralı 4 odamızdan birinde konuk ediyoruz. 2 kişilik ve 3 kişilik odalarımızla hem çiftlere hem ailelere hem de arkadaş gruplarına uygun konaklama seçenekleri sunuyoruz. Otel hizmetimizin yanı sıra restoran sektöründeki deneyimlerimizi de misafirlerimize sunuyor, bölgenin en lezzetli yemeklerini tatmalarını sağlıyoruz. İçi doğal bitkilerle dekore edilmiş yemyeşil restoranımızda yemek yiyen misafirlerimize, aynı zamanda plajı ve denizi seyredebilme şansı da yaratmış oluyoruz. Daha hareketli zaman geçirmek isteyen misafirlerimizi ise modern barımıza davet ediyoruz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı
Miles&Smiles Kredi Kartlarına Özel 3.000 Mil Puan

1 Haziran 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, 3.000 Mil Puan kazanma fırsatı Jolly'de!

KAMPANYA DETAYLARI
Ön Ödemesiz Yaz Fırsatları

Şimdi al sonra öde, fiyatını sabitle!
Ön ödemesiz otellerde yerinizi ayırtın, ödemesini tatile 3 gün kala gerçekleştirin. Üstelik sepette ekstra indirimler de sizi bekliyor!

KAMPANYA DETAYLARI
Şehir Otelleri Kupon Kampanyası

Seçili Şehir Otellerde Geçerli İndirim Kampanyası

KAMPANYA DETAYLARI
Shop&Fly Kredi Kartlarına Özel 300.000 Mil Puan

1 Haziran 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, 300.000 Mil Puan kazanma fırsatı Jolly'de!

KAMPANYA DETAYLARI