Title

Yolculuğunuz İçin Faydalı Bilgiler

Kalkış Noktaları Tur kalkış noktası ve saatleri tur programında yer almaktadır.Herhangi bir değişiklik olması halinde Jolly Tur sorumlumuz sizinle irtibata geçecektir.
Koltuk Tercihi Program süresince memnuniyetinizi sağlamak amacıyla otobüs koltuk sıranız değiştirilebilir. Değişiklik sırasında misafirlerimizin ihtiyaç önceliği (yaş, hamilelik vb.) göz önünde bulundurulmaktadır.Araçlarımızın boyutu yasal mevzuatlara ve turun katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
Rehber Koltuğu Tur rehberinin koltuğu, programı takip edebilmesi ve size en iyi şekilde hizmet verebilmesi için önceden belirlenmiştir.
Güvenlik Güvenli ve sorunsuz bir yolculuk için lütfen seyahat süresince emniyet kemerini kullanmayı unutmayın.
Hijyen Koşulları Tur süresince hijyenik koşulları sağlamak adına araçlarımızda kuruyemiş tüketiminden kaçındığınız için teşekkür ederiz.
Tur Rotası Tur çıkış - varış saatleri ve seyir süresi gibi program detayları, beklenmeyen durumlar da göz önüne alınarak belirlenmektedir. Program boyunca durulan noktalar ve mola süreleri programın akışı dikkate alınarak yapılmıştır. Mola sürelerine gösterdiğiniz özen, sorunsuz bir tur tecrübesi için oldukça önemlidir.
Bekleme Süreleri Program akışını bozmamak ve diğer misafirlerimizi bekletmemek adına tur kalkış saatlerine özen gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.
Rehberlik Hizmeti Tur rehberimiz, turunuzun keyifle gerçekleşmesi adına program organize edilirken belirlenmektedir ve tur boyunca size en iyi şekilde hizmet verecektir.
Hava Şartları Tur programları, ön bilgilendirme dokümanında ve satışta sizlerle paylaşılmakta olup; hava şartlarına, yol durumlarına vb. hallere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Konaklama Şartları Otellerin giriş ve çıkış saatleri otellerin genel çalışma prensiplerine uygun şekilde belirlenmektedir.
Oda Tercihi Siz değerli misafirlerimiz için konaklamalar standart oda olarak tercih edilmiştir.
Ekstra Turlar Ekstra turlarımız, yerel acente tarafından belirlenen katılımcı sayısına ulaşıldığında gerçekleşmektedir. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım sağlanamaması halinde yapılamayabilir. Ekstra turlar firmamız tarafından organize edilmemektedir. Söz konusu turların yapılamamasından firmamız sorumlu değildir.
Dinlenme Süreleri Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilmektedir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcularımız, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar düzenlememektedir.
Panoramik Şehir Turları Panoromik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Ören yeri, müze girişlerini kapsamamaktadır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
Dinlenme Tesisleri Dinlenme tesislerimiz standartlara uygun olacak şekilde lokasyon olarak erişilebilir ve genel beklentileri (hijyen, konfor vb.) karşılayacak özelliklerde olanlar arasında seçilmektedir. Standart dışına çıkan durumlarla ilgili tespitlerde lütfen durumu rehberinizle paylaşmayı unutmayın.
Ekstra Hizmetler Memnuniyetiniz için tur süresince tercih edilen mağazalar, tur akışını bozmayacak ve kurumsal düzenimize en uygun olanlar arasından tercih edilmektedir.
Müşteri Memnuniyeti Katılımcılarımız Jolly Tur için eşit derecede ve çok değerlidir. Misafirlerimiz arasında herhangi bir sorun yaşanması halinde, lütfen rehberlerinizle iletişimi geçmeti ihmal etmeyin.
Eğlence Otobüs içi eğlenceler, yasal kurallar ve tüm katılımcıların memnuniyeti çerçevesinde yapılabilmektedir.
Kayıp ve Çalıntı Eşyalar Araç içerisinde şahsi ve değerli eşyalarınız kaldığı takdirde çalınan ve unutulan eşyalardan firmamızın sorumlu olmadığını hatırlatır, araçtan ayrılmadan önce tüm şahsi ve değerli eşyalarınızı yanınıza almanızı önemle rica ederiz. Kayıp eşyaların bulunması ve ya unutulan eşyaların size ulaştırılması adına oluşabilecek tüm masraflar misafirlerimize aittir.Jolly Tur olarak, kurum eşantiyon malzeme dağıtımımız bulunmamaktadır.