Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

1 Gece Bizden Kampanyası

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

1 Gece Bizden Kampanyası İle Çok Kal Az Öde

Otel fırsatları yaz ya da kış dönemi fark etmeksizin hemen her dönem tatil severlerin ihtiyaçları arasında yer alır. Yılın yorgunluğunu, hayatın stresini, iş keşmekeşini geride bırakmak isteyen ve sevdikleriyle birlikte vakit geçirmeyi arzulayan herkes otel fırsatlarını yakalamak ister. Bunun için başta erken rezervasyon fırsatları olmak üzere birçok kampanya ve avantajlı dönemler takip edilerek ekonomik tatil imkanı yakalanır. 

1 gece bizden kampanyası da ekonomik tatil için özel bir fırsattır. Bu fırsat, tatil severlere bütçelerine uygun otel konaklaması yapma imkanı vermektedir. 1 gece bizden kampanyası ayrıca çok kal az öde fırsatı olarak da bilinmektedir. Buna göre, seçili otellerde yapacağınız konaklamalara ek olarak bir gece daha konaklama hakkı kazanılır ve uygun fiyatlara tatil yapma imkanı elde edilir.

Fırsat şartlarına göre değişkenlik gösteren 1 gece bizden kampanyası ile belirli tarihlerde, belirli geceleme sayısı kadar konaklama yapan misafirler için ekstra konaklama imkanı sunulur. Çok kal az öde oteller ile 1 gece daha fazla tatil yaparak tatilinize ara vermeden devam edebilirsiniz.

Jolly'nin fırsatlı otellerine göz atarak Antalya otelleri gibi yaz tatilinin favorisinde, Afyon otellerinin bulunduğu termal otellerde, şehir otellerinde ya da kayak otellerinde kalabilir; dilediğiniz tatili uygun fiyatlara yapabilirsiniz.