Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
Hemen Ara

30 Ağustos Turları

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Kültür Turları

30 Ağustos Turları Fiyat

30 Ağustos turları ile keşfedilmedik yer bırakmıyoruz. Yaz tatili devam ediyor, üstelik resmi tatil günleri arasında yer alan 30 Ağustos ile... Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde gerçekleşen ''Başkomutanlık Meydan Muharebesi'' adıyla da bilinen Büyük Taarruz'un başarıyla sonuçlanmasının ardından kutlanan bir zafer günüdür 30 Ağustos. Bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 30 Ağustos, Zafer Bayramı olarak kutlanmaktadır. Yurt içinde coşkuyla kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı aynı zamanda tatil imkanı da yaratmaktadır. Yıllık izinleri haricinde birçok çalışan için tatil günü olarak değerlendirilen 30 Ağustos'ta birbirinden güzel tur seçenekleri ile Türkiye'yi keşfedebilir, deniz tatili yapabilirsiniz. 30 Ağustos, yazın devam ettiği ve hala denize girilmeye devam ettiğimiz bir dönem. Bu yüzden başta Ege turları ve Akdeniz turları olmak üzere tüm tatilciler rotayı yazlık yerlere çeviriyor. 30 Ağustos turları arasında da öne çıkan rotalar Bozcaada, Antalya, Bodrum, Çeşme, Kuşadası, Ayvalık gibi tatil merkezleri oluyor. 30 Ağustos turları fiyat açısından da ekonomik seçeneklere sahip oluyor. Bu kutlu güne özel Jolly indirimleri ve kampanyaları ile dilediğiniz yerde tatil yapma imkanı bulabiliyorsunuz.


30 Ağustos Likya Turları

30 Ağustos turları arasında yer alan Likya turları yoğun olarak talep görüyor. Lika turları ile muhteşem bir deniz tatili yapmak mümkün oluyor. Krallıkların yaşadığı, antik çağlardan günümüze gelen medeniyetlerin hala izlerini görebileceğiniz, dünyanın en muhteşem yürüyüş parkularlarından birine ev sahipliği yapan, denizi ve doğasıyla hayranlık uyandıran Likya'yı, Jolly'nin Likya turları ile 30 Ağustos döneminde tercih edebilirsiniz. İstanbul çıkışlı olmak üzer farklı illerden çıkışlı olarak düzenlenen Likya turları otobüslü ya da uçaklı tur seçenekleri ile düzenleniyor. Farklı geceleme sayıları ile fiyat farklılıklarına sahip olan Likya turları herkes için yaz tatili imkanı doğuruyor. 30 Ağustos tatilinde nereye gitsem diye düşünenler için Likya turları uygun bir plan oluyor. Jolly ile Likya turları farklı rotalar ile harmanlanarak sizlere muhteşem bir keşif ortamı da oluşturuyor. Likya turlarında Ölüdeniz, Salda Gölü, Kaş, Olympos gibi dünya harikalarını görme şansı da bulabiliyorsunuz.

30 Ağustos turları yalnızca İstanbul çıkışlı turlar olarak düzenlenmiyor. Ankara çıkışlı turlar ve İzmir çıkışlı turlar da misafirlerimizin tur programlarına rahatlıkla katılabilmelerine olanak tanıyor. 30 Ağustos tatil fırsatları ile sayısız güzelliğe şahit olmaya hazır olun...


30 Ağustos Bozcaada Turları

Bozcaada turları her zaman favori rotalardan biri. 30 Ağustos turları arasında da Bozcaada diğer favori destinasyon oluyor. Muhteşem denizi, arnavut kaldırımlı sokakları, Rum ve Türk tipi şahane evlerle dolu mahalleleri Bozcaada'yı farklı kılıyor. Posedion'un üflediği rüzgarların kıyılarını dantel gibi şekillendirdiği Bozcaada herkesin görmesi gereken yerlerden biri. Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesi (Alaybey), yel değirmenleri ile otantik bir görünüme sahip olan Bozcaada deniz tatili için de vazgeçilmezdir. Habbele, Sulubahçe, Akvaryum gibi koyları ile turkuaz denizi sizlerle buluşturan Bozcaada, 30 Ağustos'ta nereye gitsem sorusunun ilk cevaplarından biri oluyor. 

30 Ağustos turları ile Bozcaada ile birlikte Kuzey Ege'nin bütün şahaneliğini taşıyan Assos'u, Rum ve Türk kültürünün iç içe geçtiği Ayvalık'ı, doğasıyla nefes veren Gökçeada'yı da görme şansı bulacaksınız. 30 Ağustos turları ile deniz tatili dışında kültür turu yapmak isteyenler için de listede Kapadokya turları ve Mardin turları da mutlaka yer almalı.

Jolly ile 30 Ağustos turları ile Türkiye'nin tüm güzelliklerini görmek için hazırsanız, Jolly ile ayrıcalıklı keşif dünyasında yeni bir yolculuğa başlıyor.