Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
Hemen Ara

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turları

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Kültür Turları

2023 Adana Portakal Çiçeği Festivali

Adana Portakal Çiçeği Festivali turları ile 'Nisanda Adana'da' sloganıyla başlatılan muhteşem karnavala gitmek için hazır mısınız? Cevabınız evetse bu coşkuyu yaşamak için acele edin. Çünkü bu yıl da her zamanki coşkusuyla kutlanacak olan Adana Portakal Çiçeği Festivali ile mis kokulu sokaklarda karnaval coşkusu yaşayacak, doyasıya eğleneceksiniz. Adana'nın en güzel zamanı olan nisan ayında bu şehrin tüm sokaklar portakal çiçeği kokuyor. Adana'da nisan ayı demek portakal çiçeği mevsimi demektir. Ayrıca hava da ne çok soğuk, ne de çok sıcaktır. Kısacası, Adana turu yapmak için nisan ayı en ideal zamandır. Jolly ile bu güzel atmosferi yaşamak ve portakal çiçekleri ile mis gibi, keyifli bir tatil geçirmek isteyen varsa, Adana Portakal Çiçeği Festivali turları ile yola çıkıyoruz. 

Eğlence garantili Adana Portakal Çiçeği Festivali'nde muhteşem fotoğraflar çekerken davul, zurna ve keman sesleri ile neşelenecek, portakal çiçeklerinin şahane görüntüsüne hayran kalacaksınız. Hafta sonu turları kapsamında ayrıcalıklı bir festival turu olan Adana Portakal Çiçeği Festivali'nde, Adana'ya ayak bastığınız anda kendinizi büyük bir eğlencenin içerisinde bulacaksınız.


Adana Portakal Çiçeği Festivali Tur Programı 

Adana Portakal Çiçeği Festivali turlarına katılacak misafirlerimiz sadece festival coşkusunu yaşamakla kalmayıp Adana'da gezilecek yerleri de görebilecek. Adana'nın tarihi durakları festival boyunca bizlerle olacak. Adana gezimiz boyunca mimarisiyle dikkat çeken Sabancı Cami, Roma Dönemi'nden kalma ve Adana’nın simgesi haline gelmiş olan Taş Köprü Adana'na göreceğiniz yerler arasında bulunuyor.

Adana Portakal Çiçeği Festivali İstanbul çıkışlı turlar ya da Ankara çıkışlı turlar gibi farklı illerden çıkışı olan lüks otobüslerle yapılmaktadır. Adana Portakal Çiçeği Festivali turları fiyatı Jolly'nin size özel kampanya ve indirimleri ile oldukça avantajlı olmaktadır. Nisan ayının ilk haftası gerçekleştirilen Adana Portakal Çiçeği Festivali, taksit seçenekleri ile kolay ödeme fırsatına da sahiptir.


Adana'da Ne Yenir?

Adana Portakal Çiçeği Festivali'ne gitmişken elbette Adana'da ne yenir diye araştıracak ve Adana lezzetlerini tatmak isteyeceksiniz. Jolly ile Adana Portakal Çiçeği Festivali turlarında Adana lezzetleri es geçilmiyor. Ciğerleriyle nam salmış Ciğerci Bedo, meşhur kebapçı Kazancılar ve tatlıcı Gönül Kardeşler uğrayacağımız duraklar oluyor. Adana kebabı, bici bici tatlısı, lahmacun, şalgam, şırdan, içli köfte, humus, çiğ köfte, muzlu süt mutlaka denenmesi gereken Adana lezzetlerinden.

Adana Portakal Çiçeği Festivali turları ile mis gibi turunç kokularını soluyabileceğiniz, Adana'nın lezzetlerini tadabileceğiniz, sokaklarda karnaval coşkusu yaşayabileceğiniz unutulmaz bir festival turu sizi bekliyor.