Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Adanis Park Termal Otel

Genel Bilgiler

Adanis Park Termal Otel, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesi Döngele mahallesinde bulunmaktadır. Yapımına 2017 yılında başlanan Adanis Park Termal Otel, 2020 yılının ilk ayında siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır. Adanis Park Termal Otel, yeni olmanın heyecanı ile siz değerli müşterilerimize eşsiz göl ve doğa manzarası ortamında kaplıcamızın şifalı termal s devamı...

Otel Özellikleri
  • Isıtmalı Havuz
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Isıtmalı Havuz
Genel Bilgiler
Oda 23

Adanis Park Termal Otel, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesi Döngele mahallesinde bulunmaktadır. Yapımına 2017 yılında başlanan Adanis Park Termal Otel, 2020 yılının ilk ayında siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmıştır.

Adanis Park Termal Otel, yeni olmanın heyecanı ile siz değerli müşterilerimize eşsiz göl ve doğa manzarası ortamında kaplıcamızın şifalı termal sularını sizlerle buluşturmaktadır. Alanında kaliteli, temiz ve güler yüzlü personelimiz ile sizleri bekliyoruz.

Toplantı Salonları

Otel Konsepti
Yarım Pansiyon
Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.