Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Aksaray Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Aksaray Otelleri Fiyatları

Aksaray otelleri ile Türkiye'nin değerlerini şimdi keşfetmenin tam zamanı. Türkiye'nin ikinci en büyük gölü olan Tuz Gölü'nün bulunduğu Aksaray, kültürel rotalara ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor. İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan ve hemen yanında yer alan Kapadokya ile farklı bir kültür turu yapmanıza  olanak veren Aksaray'ı Jolly'nin kaliteli Aksaray otelleri ile keşfedin. Aksaray'da mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında gelen Ihlara Vadisi, doğal güzelliği ve coğrafi şekli ile sizi kendisine hayran bırakacak. Aksaray otelleri ile tatil planınızı yaparak hem Kapadokya'yı hem Kırşehir'i hem de muhteşem Ihlara Vadisi'ni doyasıya gezebilirsiniz. Aksaray'a özgü geleneklerin ve lezzetlerin peşinde gidebilir, bölgede yer alan termal oteller ile de şifa bulabilirsiniz. Aksaray otelleri fiyatları bakımından herkese hitap eden keşif ortamı oluşturmaktadır. Erken rezervasyon fırsatları ve kampanyalar ile oldukça ekonomik fiyatlara rezervasyon yapabileceğiniz Aksaray otellerinde her yaştan ve her zevkten kişiye uygun bir ortam bulunmaktadır. Birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapan Aksaray, Romalılardan Bizanslılara, Anadolu Selçuklularından Osmanlılara kadar geniş bir egemenlik hakimiyeti görmüş. Tarihte ‘’Garsaura’’ ismiyle de Aksaray, bu adını yüzyıllar önce bölgede yapılan ihtişamlı bir saraydan almıştır. 


Aksaray Otelleri Fırsatlar

Jolly'nin otel seçenekleri fırsatları ve kampanyaları da beraberinde getiriyor. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman, dilediğiniz otel ile tatil yapmanız için avantajlar ve fırsatlar ile ucuz tatil imkanlarıyla sizi buluşturan Jolly'nin Aksaray otelleri de uygun fiyat aralığı ile herkese hitap ediyor. Jolly'nin otel kampanyaları ile farklı fırsatları bir arada sunan Aksaray otelleri için dilerseniz taksitli ödeme fırsatlarından yararlanabilir, dilerseniz erken rezervasyon ile bütçenizde ekonomi yapabilir, dilerseniz bir gece bizden avantajlarını yakalayabilirsiniz. Aksaray otelleri fırsatları hemen her dönem Jolly'de yer almakta ve keşfetmenizi kolaylaştırmaktadır. Aksaray gezinizi oldukça rahat bir programda organize edebilmek için Aksaray merkez otelleri ile tatilinizi planlayabilir ve tarihi durakları kısa bir süre içerisinde keşfedebilirsiniz. Ayrıca Aksaray'a özgü hediyelik eşyaları alabileceğiniz dükkanlara da yakın konumda yer alan Aksaray merkez otelleri ile rahat bir konaklama ve keşif deneyimi yaşayabilirsiniz.


Aksaray'da Görülecek Yerler

Aksaray'da görülecek yerler sandığınızdan fazla olabilir. Köklü bir tarihe ev sahipliği yapan Aksaray'da hem tarihi keşifler yapacak hem de doğal güzelliklere hayran kalacaksınız. Aksaray'da görülecek yerlerin başında bitki örtüsü, kilise ve şapelleriyle doğa, tarih, sanat ve kültür olgusunun bir araya geldiği nadir yerlerden biri olan Ihlara Vadisi gelmektedir. Aksaray Kalesi, Sulu Medrese, Ulu Cami, Yılancık Medresesi, 13. yüzyılda inşa edilen ve Selçuklu taş işlemeciliğinin en önemli örneklerinden biri olan Ağzıkara Han, Aksaray Müzesi, manastır ve kiliseler Aksaray otelleri ile tatilinizi yaparken kolaylıkla keşfedebileceğiniz rotalar arasında yer alıyor. Aksaray'dayken mutlaka bunları da yapmalısınız;

  1. Tuz Gölü ve çevresini keşfedin.
  2. Yansıma manzarası fotoğrafları için Hasandağı'nı ziyaret edin.
  3. Aksaray'a çok yakın bir konumda yer alan Kapadokya'ya gidin.


Aksaray'a Ne Zaman Gidilir?

Aksaray tatili için doğru zaman nedir, Aksaray'a ne zaman gidilir sorularının cevabı genelde bahar ayları olacaktır. Aksaray karasal iklime sahiptir. Bu açıdan bakıldığında kışları çok soğuk geçtiğini söyleyebiliriz. Yazları ise oldukça sıcak ve kurak geçmektedir Aksaray'da. örülüyor. Şehrin merkez ilçesinde yazlar oldukça kurak ve sıcak geçerken kış aylarında genellikle kuvvetli kar yağışı görülmektedir. Aksaray'ı ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz için doğru zaman eylül, ekim, kasım ayları olacaktır. 

Aksaray otelleri ile Türkiye'yi keşfetmek şimdi çok daha kolay, çok daha güzel. Hadi gidelim...