Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge A Z

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Amerika Turları

11 tur bulundu
Jolly Sıralaması
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Miami & Orlanda Turu Kıyı Rotaları THY ile 6 Gece
02 Eylül 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 6 Gece 7 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı %10 İndirim 1.839 $ 1.655 $ 'dan başlayan fiyatlar
San Francisco - Las Vegas - Los Angeles - KIŞ - (SFO-LAX) THY ile 7 Gece
07 Ekim 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.999 $ 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
San Francisco - Las Vegas - Los Angeles - YAZ - (SFO-LAX) THY ile 7 Gece
02 Eylül 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.999 $ 'dan başlayan fiyatlar
Doğu Amerika Rotası THY ile 7 Gece 2023
01 Ekim 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı %10 İndirim 2.279 $ 2.051 $ 'dan başlayan fiyatlar
Miami - Orlando Turu - THY ile - 7 Gece - 2023
24 Haziran 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 6 Gece 7 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.099 $ 'dan başlayan fiyatlar
New York - Orlando - Miami - THY ile - 7 Gece - Doğu Amerika 2023
10 Eylül 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.299 $ 'dan başlayan fiyatlar
Los Angeles - Las Vegas - San Francisco THY ile 7 Gece - (LAX-SFO) 2023
24 Haziran 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.499 $ 'dan başlayan fiyatlar
San Francisco & Las Vegas & Los Angeles - TK79 -THY ile 7 Gece (SFO-LAX)
24 Haziran 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.599 $ 'dan başlayan fiyatlar
Büyük Amerika Turu - 9 Gece - THY ile -2023 - San Francisco Başlangıçlı
03 Haziran 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 11 Gece 12 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.799 $ 'dan başlayan fiyatlar
Baştanbaşa Amerika -14 Gece- THY ile- 2023
02 Eylül 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 15 Gece 16 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 3.699 $ 'dan başlayan fiyatlar
Pasifik Kıyıları & Hawaii Turu - 9 Gece - THY ile - 2023
16 Eylül 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 10 Gece 11 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 4.399 $ 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Ayrıcalıklı Amerika Turları 

Macera dolu Amerika... Dünyanın en çekici seyahat rotalarından biri olan Amerika'yı Jolly ayrıcalığı ile keşfetmeye hazır mısınız? Yepyeni bir dünyaya adım atacağınız, bir yanınızda gökdelenler bir yanınızda alabildiğine yeşil parklar, bir yanınızda muhteşem bir deniz, bir yanınızda çöllerin yer aldığı rüya dolu bir tatil için Amerika turları size uygun fiyat ve ayrıcalıklar ile Jolly'de.

Rotasını Amerika'ya çevirmek isteyen misafirlerimiz için bu geniş coğrafyada, görülecek hiçbir yer kalmasın diye detaylıca hazırlanmış Amerika tur programımız ile hayalinizdeki Amerika keşfini yapabileceksiniz. Tüm ihtişamı ve renkleri ile her gezgini cezbeden macera dolu bir seyahat için Amerika turları ile yola çıkmaya hazırlanın. 

İster Kuzey Amerika turları ile isterseniz de Güney Amerika turları ile birbirinden farklı şehirleri keşfedecek, yepyeni insanlar tanıyacak ve kültür dolu bir yolculuk yapacaksınız. Her bir şehrinde ayrı bir macera keşfedeceğiniz Amerika'da doyasıya alışveriş yapacak, koskoca bir dünyanın içerisinde kendinizi bulacak, farklı lezzetler deneyeceksiniz. Amerika turları ile rüya gibi bir tatil yapacak ve uzun yıllar bu anıları unutmayacaksınız. 

 

Amerika

Resmi adıyla Amerika Birleşik Devletleri olan ve elli eyalet ve bir federal bölgeden oluşan Amerika, Kuzey Amerika'nın ortasında, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu'nun arasında yer alıyor. Kuzeyinde Kanada, güneyinde Meksika ile sınırı olan Amerika, 4 Temmuz 1776 yılında resmi olarak bağımsızlığını ilan etmiştir. 1492'de Avrupalılarca yapılan keşiflerden sonra birçok farklı devlet Amerika'da hüküm sürmüştür. Bu nedenle Amerika'ya gittiğinizde birçok farklı kültürü iç içe geçmiş bir şekilde görebilirsiniz. Amerika'ya gitmek isteyen Türk vatandaşları için Amerika vizesi almak ise şarttır. Amerika, 67 milyon turistle Fransa'dan sonra dünyada en çok ziyaret edilen ikinci ülke konumundadır. Ana dili İngilizce olsa da göçmenler ülkesi olan Amerika'da yoğun olarak İspanyolca ve Fransızca da konuşulmaktadır.

 

Amerika Turları Fiyat

Amerika turları ile yola çıkmak isteyen misafirlerimiz için Jolly'nin Amerika turları fiyatları olabildiğince ekonomik olarak planlanmıştır. ABD turları ya da Amerika turları olarak katılabileceğiniz bu turlarda ister dolar üzerinden fiyatlandırma seçeneğini tercih edebilirsiniz isterseniz de TL ile Amerika'ya gitme imkanından yararlanabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri, TL fırsatları ve uygun yurt dışı paket programları ile Amerika turları size dünyayı keşfetmenizi için kampanya ve özel indirimler de sağlamaktadır. Amerika turları ile birden fazla şehri görebilecek, Türk Hava Yolları ile ulaşımınızı sağlayacak ve Amerika otelleri arasında yer alan seçkin tesislerde konaklayacaksınız. Her bir noktasını keşfedeceğiniz, Amerika'nın kalbinin attığı New York'u, teknoloji merkezi San Fransisco'yu, filmleri aratmayan güzelliği ile Los Angeles'i, eğlencenin merkezi Las Vegas'ı Amerika turları ile görebileceksiniz. Amerika turları fırsatlarını Jolly ile yakalamak ve erken rezervasyon ile ekonomik yurtdışı turlar arasındaki birçok seçeneğe sahip olmak için şimdiden planınızı yapın, Amerika'yı keşfederken karlı çıkın.

 

Amerika Turları İle Görülecek Yerler 

Baştan başa Amerika turları ile görmek istediğiniz her yeri görebilecek, Amerika'da bir rüyayı gerçeğe dönüştüreceksiniz. New York, San Francisco, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Orlando gibi rüya kentlere gidecek ve muhteşem bir tatil yapacaksınız.

 

New York

Amerika turları ile görülecek yerlerden biri ışıl ışıl sokaklarıyla New York. Modanın, kültürün, farklı lezzetlerin izinde gerçekleşen New York turunda görülecek ilk yer dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State oluyor. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceksiniz burada. Daha sonra tekne ile 1 saat sürecek bir gezinti ile New York - New Jersey arasında yer alan Hudson Nehri'ni deneyimleyebilir, New York'un tüm simgelerini görme şansına erişebilirsiniz. Brooklyn Köprüsü, Dünya Ticaret Merkezi, Özgürlük Heykeli New York'ta görülecek yerler arasında yer alıyor.

 

Miami

Amerika turları ile görebileceğiniz Miami, hayran kalacağınız bir yer olacak. Evleri ile ünlü Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln Road ve Miami beach'in  sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi Miami'de görülecek yerler arasında bulunuyor. Amerika turları ile ayrıca Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana'yı ve şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood Bölgesi'ni de görebileceksiniz. Miami'de görülecek yerler arasında Yıldızlar Adası Tekne ve Everglades Milli parkı da yer almaktadır. 

 

Orlando

Amerika turları ile ekonomik Amerika alışverişi yapmak için sıradaki rotamız Orlando. Bölgede ucuz alışveriş yapma imkanını bulacağınız Orlando turunda.  ayrıca eğlencenin en önemli durağı Disney Downtown'u da ziyaret edebileceksiniz. Orlando'da görülecek yerler arasında dünyanın en büyük su parklarından biri olan Sea World'de yer alıyor.

 

San Francisco

Amerika turları ile görülecek en güzel kentlerden biri de San Francisco. Teknoloji üssü olan ve kırmızı köprüsüyle ünlenen San Francisco'da görülecek yerler arasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı, Twin Peaks ve Golden Gate Park, Haight & Ashbury, Güzel Sanatlar Sarayı, Lombart Street bulunuyor. San Francisco'nun yaşam detayları, insanları alışkanlıkları ve şehri genel yapısı hakkında Amerika turları ile birçok şey öğrenecek ve Golden Gate köprüsünden geçerek 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito’yu da ziyaret edeceksiniz. San Francisco'da bulunan bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak da bilinen Alkatraz’ı fotoğraflama şansını da bulacaksınız. Amerika turları ile gideceğiniz San Francisco'da meşhur San Francisco sokaklarını gezecek ve ünlü Union Square'i göreceksiniz. 

 

Las Vegas

Amerika turları ile eğlencenin merkezine yolculuk yapacaksınız. İşte sırada uyumayan şehir Las Vegas... ABD'nin Arizona eyaletinde bulunan Grand Canyon’a doğru yola çıkabilir, Las Vegas'ta muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.  5-6 kişilik helikopterler ile Grand Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehri'ne doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla da büyüleneceksiniz. Las Vegas'ın ünlü Eagle Point'te (Kartal Noktası) ise Grand Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun yanından çekme imkanı bulacaksınız. Las Vegas'ta görülmesi gereken yerlerden biri olan Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını da görebileceksiniz.

 

Los Angeles

Amerika turları ile bir başka güzelliği daha ziyaret etme şansı bulacaksınız. Dünyanın en büyük parklarından biri olan Universal'a ev sahipliği yapan Los Angeles'ta Hollywood havası alacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratımcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu bu turda çok daha iyi anlayacaksınız. Los Angeles'te görülecek yerler arasında yer alan Santa Monica'da sokak sanatçılarının gösterileriyle sokaklarda yürüyecek, Amerika’nın en güzel şehri seçilen San Diego'yu ziyaret edecek, fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jolla’da doğanın ve lüks evlerin uyumunu göreceksiniz.  Los Angeles'te ayrıca California’nın doğum yeri olan Old Town'ı da görebilme şansı bulacaksınız. 

Jolly ile bambaşka bir Amerika ile tanışma vakti geldi. Ayrıcalıklı, ekonomik ve hayalini kurduğunuz Amerika turları ile şimdi kıtalar arası yolculuk yapmanın tam zamanı.