Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Ocak 2023
 • Şubat 2023
 • Mart 2023
 • Nisan 2023
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Hareket Noktası A Z

Bölge

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Antalya Hareketli Turlar

2 tur bulundu
Jolly Sıralaması
En Yakın Tarih
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
Kartalkaya Abant Kartepe Uludağ Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Uçak İle Gidiş Dönüş Antalya Çıkışlı Sömestir Özel
03 Şubat 2023 . Antalya Hareketli
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
Dört Göl - Sapanca
Abant
Gölcük
Gölyazı
Üç Kayak Merkezi - Kartalkaya
Kartepe
Uludağ
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 4.649 TL 'den başlayan fiyatlar
Kartalkaya Abant Kartepe Uludağ Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Uçak İle Gidiş Dönüş Antalya Çıkışlı
10 Şubat 2023 . Antalya Hareketli
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
Dört Göl - Sapanca
Abant
Gölcük
Gölyazı
Üç Kayak Merkezi - Kartalkaya
Kartepe
Uludağ
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diğer Hareket Tarihleri (4)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 4.799 TL 'den başlayan fiyatlar
'e özel indirimli fiyatlar ve seçili turlarda 4 ay taksit erteleme
tesisin tanesini görüntülediniz

Antalya Çıkışlı Tur Fırsatları

Antalya'da ikamet eden misafirlerimiz için birbirinden güzel Antalya çıkışlı turlar Jolly'de! Farklı illerden çıkışlara sahip olan turlar Türkiye'nin dört bir yanını keşfetmek için ideal kılıyor. Nerede yaşıyorsanız orada olan Jolly ile şimdi Antalya çıkışlı turlar ile keşfetmeye devam edeceksiniz. Antalya'da oturuyor, Antalya'dan tura katılmak istiyorsanız Antalya çıkışlı turlarımıza göz atıp size uyan tur programlarını seçebilirsiniz.

Kültürel ve doğa gezileri yapabileceğiniz, yaz tatilinde maviliklere yelken açabileceğiniz Antalya çıkışlı turlarımızda geniş seçenekler ve oda tipleri yer alırken uygun ödeme koşulları ve taksitli ödeme avantajları bütçe dostu tatil imkanı oluşturmaktadır. Jolly ile birbirinden güzel turlara katılım sağlayacak misafirlerimiz için Antalya çıkışlı turlar sayısız rotalara sahiptir ve bu rotaları keşfetmeniz için sizi beklemektedir.

 

Antalya Çıkışlı Kültür Turları

Antalya'da oturan gezginlerimiz için birçok farklı seçeneğe sahip Antalya çıkışlı turlar yeni yerler keşfetmeniz için sizi bekliyor. Türkiye'yi keşfetmek isteyen ya da mavi yolculuğa katılıp koy koy gezmek isteyen Antalya'daki misafirlerimiz için alternatifli programlar Jolly'de yer alıyor. Ankara çıkışlı kültür turları ile görülecek yerleri keşfetmek isterseniz siz de birçok farklı tur rotasına sahip Jolly ile keşfetmenin güzelliğini yaşayabilirsiniz. Antalya'dan yola çıkarak otobüslü turlara ya da mavi yolculuk turlarına katılabilirsiniz. Ege ve Akdeniz'in kendine has farklılıklarını, yöresel yemeklerini, geleneklerini, doğal güzelliklerini, masmavi denizini, upuzun kumsallarını Antalya çıkışlı turlar ile görebilirsiniz.

 

Antalya Çıkışlı Mavi Yolculuk Turları

Antalya çıkışlı turlar arasında dikkat çeken ve popüler olan mavi yolculuk turları size unutulmaz bir yaz tatili yaşatacak. Antalya çıkışlı turlara katılan misafirlerimiz Akdeniz'in güzelliklerine yelken açacak. Keme-Kekova, Olympos-Foça turu ile ayrıcalıklı bir tekne yolculuğuna çıkarak Akdeniz'i ve Ege'yi Ege Akdeniz turları ile layıkıyla yaşayacaksınız. Farklı tarih çıkışlarına sahip olan Antalya çıkışlı mavi yolculuk turları ile mavinin bin bir tonuna şahit olacaksınız. Eğer farklı bir yaz tatili yapmak istiyor, klasiklerin dışına çıkmak istiyorsanız Antalya çıkışlı mavi yolculuk turları ile tatilinizi planlamaya başlayın.

 

Antalya Çıkışlı Tur Programları

Antalya çıkışlı turlar lüks otobüslerle ya da teknelerle yapılmakta olup farklı gün sayısı ve konaklama tipi, gidilecek kişi sayısına göre fiyat farklılığı gösterebilir. Antalya çıkışlı turlar, uygun fiyat aralıklarıyla her bütçeye benzersiz kültür turları sunmaktadır. Antalya'dan yola çıkılan turlarımızda farklı paket programlar ile görmek istediğiniz birçok yeri görebilmeniz mümkündür. Farklı zevk ve bütçeye hitap eden Antalya çıkışlı turlarımız ile fırsat ve kampanyalardan da faydalanarak gezilerinizi planlayabilirsiniz.

Jolly'nin Antalya çıkışlı turları ile ayrıcalıklı bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?