Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Bandırma Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Kuş Seslerinin Huzur Melodisi”

Yel değirmenleriyle sizi karşılayan, yaz kış rüzgarlı, Marmara Denizi kıyısında, Balıkesir iline bağlı, ülkedeki pek çok kentten daha büyük nüfusa sahip olmasına rağmen herkesin birbirini tanıdığı, hızlı feribotla İstanbul’a komşu olan bu şirin ilçe, sessiz, sakin ve huzur dolu.

Dünyaca ünlü Kuşcenneti Milli Parkı, Manyas Kaplıcaları, limanı, demiryolu bağlantı noktası, ilçenin gelir kaynaklarına destek veriyor. Gönen, Avşa ve Erdek’le komşu olan Bandırma, deniz turizminin ortasında olması nedeniyle her mevsim turist akınına uğruyor. 17 Eylül 1922 tarihinde Yunan işgalinden kurtarıldığından, 17 EYLÜL tarihi pek çok yerde kullanılıyor. Balıkesir’e bağlı olmasına rağmen kendilerini 10,5 diye tanımlıyor ilçe halkı.

Bandırma’da yıl boyunca sanat ve kültür etkinlikleri ile konser, gösteri, paneller ve konferanslar düzenleniyor. Haziran ayında Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali,ilçeye büyük bir canlılık kazandırıyor.

Sahil boyunca yer alan çay bahçelerinde dinlenip, barlarda eğlenip, güzel koylarda denize girebilirsiniz. Yürüyüş parkurları, tırmanışlar, milli parkta kuş gözlemlemek, kaplıcalarda şifalı sular… Dinlenmek için ideal bir ortam yaratan Bandırma, gün batımını seyredip, kahvenizi yudumlamak için ideal bir yer.

Balıkesir yöresine ait ürünlere burada da rastlayabilirsiniz. Meşhur Balıkesir zambak kolonyası, hediyelik paketlerde höşmerim tatlısı, pazarlardan taze sebze ve meyveler, kadınların yaptığı el işleri ve oyalardan alabilirsiniz.