Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Aile Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Popüler Aile Otelleri

Tatile ailece çıkmak isteyenler için Jolly'nin popüler aile otelleri sizi bekliyor. Özellikle çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına yönelik olan aile otelleri ile hem konforlu hem de avantajlı bir tatil yapabilirsiniz. Üstelik hem siz hem de çocuğunuz muhteşem anlar yaşayarak...

Tatilden beklentiniz sizin için her şeyi düşünmüş bir tesis, çocuğunuzu güvenle ve keyifle eğlenceleri anlar yaşayabileceği bir ortam, lezzetli yemekler ve muhteşem bir denizse, Türkiye'nin tatil merkezlerinde yer alan popüler aile otellerini inceleyebilir ve tatilinizi planlayabilirsiniz. Aile otelleri, oda genişliği ve ek hizmet özellikleri bakımından farklılaşmakta ve yurt içi otelleri arasında iyi bir ailece tatil seçeneği sunmaktadır. 


Aile Oteli Nedir?

Aile oteli özellikle çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına yönelik otellerdir. Aile otelleri oda bakımından geniş seçenekleri tesislerinde bulundurmaktadır. Daha geniş, rahat edebileceğiniz oda bakıyorsanız aile otellerine göz atmalısınız. Aile otellerinin çoğunda belli yaş grubuna kadar ücretsiz çocuk konaklaması yer almaktadır. Bu bakımdan aile otelleri avantajlı bir tatil imkanı sunmaktadır. Aile otelleri ile yaz tatilinizi hayal ettiğiniz koylarda geçirebilir, Akdeniz'in ya da Ege'nin muhteşem denizinde yüzebilir ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Ya da kültürel keşifler yapmak için tarihi rotaların izinde gidebilir ve şehir otelleri arasında yer alan aile otellerinde konaklayabilirsiniz. Ya da şifalı suları ile termal tatilin keyfini ailece Afyon otellerinde çıkartabilirsiniz.

Aile otellerinde yer alan animasyon eğlenceleri, atölye etkinlikleri ve mini clup ile aquapark gibi hizmetler çocuğunuz için unutulmaz bir tatil ortamı sunacaktır. Erken rezervasyon fırsatlarıyla sezona göre avantajlı fiyatlarla tatil yapabileceğiniz aile otellerinde mükemmel bir yaz ve mükemmel keşifler sizi bekliyor.

Jolly ile tatile çıkacak misafirlerimiz tüm otel tiplerinde taksit avantajlarına sahiptir. Bütçenize ve zevkinize uygun aile oteli konsepti ister yaz oteli olsun ister termal oteller olsun, isterseniz de kayak otelleri olsun... Siz sadece nası bir tatil yapmak istediğinize karar verin ve otelinizi seçin.

Aile oteli demek bir yandan çocuk dostu otel demektir. Çocuklu ailelerin tatil ihtiyaçları da oldukça farklıdır. Üstelik henüz çok küçük, bebek misafirlerimiz de özel ilgi görmelidir. Bu nedenle hem anne ve babayı hem de küçük misafirlerimizi düşünerek, ihtiyaçlarını karşılayacak donanımlara sahip aile otelleri ile unutulmaz ve keyifli bir tatile çıkabilirsiniz.