Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
 • Aralık 2024
 • Ocak 2025
 • Şubat 2025
 • Mart 2025
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Beyrut Turları

1 tur bulundu
Jolly Sıralaması
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Beyrut - Türk Havayolları ile - 3 Gece 4 Gün
İstanbul Çıkışlı
16 Haz'24 - 19 Haz'24 arası 4 Tur
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
Yurtdışı Tur Mil veya MR Puan
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diger tur tarihleri (4)
16 Haziran 2024 16 Haziran 2024 19 Haziran 2024 19 Haziran 2024
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 599 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Beyrut demek Akdeniz demek… Beyrut demek deniz demek sıcak demek… Beyrut turları tarihi ve mistik havası, harikulade lezzetleri ve Osmanlıyı andıran atmosferi ile sizlere unutamayacağınız bir tatil macerası sunmak için tüm görkemiyle kollarını açmış sizleri beklemekte…

Orta Doğu rüzgârlarının esintilerini bulacağınız Beyrut çok farklı dinlere ve kültürlere ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bu sebeple pek çok farklı dinî yapı sizleri karşılayacak bu şehirde. Bunlardan ilki 12.yy’da kilise olarak inşa edilmiş olup şu an Al-Omari Camiisi olarak kullanılmaktadır.

Beyrut’ta ziyaret etmeniz gereken dinî yapılardan en ilginci ise St. George Katedrali’dir. Mimarî yapısıyla sizi hayretlere düşürecek bu yapıyı gezdikten sonra şehri tepeden izlemek için Güvercin Kayalıkları’na çıkmanızı tavsiye ediyoruz.

Beyrut muhteşem sahil şeridiyle de herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Beyrut turlarının olmazsa olmazı Corniche Bölgesi’ndeki sahil şeridinde bulunan kafe ve restoranlarda harika bir kahve keyfi yapmaktır.

Beyrut’ta görmeniz ve gezmeniz gereken bir yer de zengin koleksiyonu ile turistlerin uğrak yeri olan Beyrut Ulusal Müzesi’dir.

Yurt dışı turlarının en ilgi çekici turlarından biri olmasının sebebi de Dünyanın 8. Harikası olarak kabul edilen Jeita Gratto Mağarası’nı gezip görme şansını elde etmenizdir. Doğa harikası bu mağara iki katlı labirent şeklindeki bölmelerden oluşmaktadır. Bu mağaranın alt kesiminde bulunan nehirde botla gezintiye çıkmanızı öneririz.

Beyrut’un köklü bir tarihe sahip olduğunun kanıtı kabul edebileceğimiz Baalbek Mabetleri’ni de ziyaret etmelisiniz. Roma döneminden bu yana korunmuş olan bu tarihi kalıntılar sizi epey etkileyecektir. Özellikle sütunların işlemeleri ve halen ayakta durmaları sizi hayrete düşürecektir.

Beyrut’ta dünyanın en eski kentlerinden olan Byblos’u da mutlaka gezmeli 7000 yıllık tarihî doyasıya yaşamalısınız.

Lübnan’da gece hayatını doya doya yaşamak isterseniz gideceğiniz yer ise birçok gece kulübüne ev sahipliği yapan Mameltein bölgesidir.

Şehirde alışverişin kalbinin attığı bölge ise şehrin Verdun bölgesidir. Hamra bölgesi ise hem tarihi yapısı hem de hem de turistik dükkânlarıyla hem eğlenceli vakit geçirebileceğiniz hem de doyasıya alışveriş yapacağınız bir bölgedir.

Beyrut hem tarihi yapısı hem de doğal güzellikleri ile hayatınızda bir kez mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir mucizedir. Erken rezervasyon kampanyasından faydalanın ve bu mucizeden mahrum kalmayın. Mutlu tatiller dileriz.