Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Black Lake Otel

Genel Bilgiler

Blacklake otel İngilizce Karagöl anlamına gelmektedir. Bu ismi koymamızın nedeni otelimiz lüks konsept olduğu için öncelikle yabancıların otel arayışına cevap verme isteğimizden. Otelimiz Borçka ilçesinin en lüks oteli olup tamamı 11 süit daireden oluşmaktadır.Tamamı Balkonlu,  Çoruh Nehri Ve Köprü Manzaralı 11 Süit Dairesi ve 35 süper ortopedik yatakları İle İlk Kez 2 devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Bina Yaşı 4
Oda 11
Restaurant 1

Blacklake otel İngilizce Karagöl anlamına gelmektedir. Bu ismi koymamızın nedeni otelimiz lüks konsept olduğu için öncelikle yabancıların otel arayışına cevap verme isteğimizden. Otelimiz Borçka ilçesinin en lüks oteli olup tamamı 11 süit daireden oluşmaktadır.

Tamamı Balkonlu,  Çoruh Nehri Ve Köprü Manzaralı 11 Süit Dairesi ve 35 süper ortopedik yatakları İle İlk Kez 2020 temmuz ayında hizmete açılmıştır.Otelimizde 11/17 saatleri arasında belgeli sağlık  hemşiresi bulunmaktadır. Otelimiz sarp sınır kapısına 33 km, ayder yaylasına 110 km, Borçka karagöle 24 km, Artvin Kafkasör Yaylasına 35 km, Artvin merkeze 30 km, Batum havaalanına 48 km, Trabzon havaalanına 197 km mesafededir.

Her şeyden önce kaliteli hizmet anlayışımız, konukseverlik, hizmet standartlarımızı en üst seviyelere çıkarmak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yapılacak olan çalışmalar karşılığında bölgemiz açısından önemli olan kültürel değerlerin korunması, kültürel ve doğal zenginliklerimizin tanıtımı, bununla beraber karşılıklı hoşgörü ve sevgi çerçevesi içerisinde bölgesel Turizm’e katkı sağlamak olacaktır.


 
Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.


Şehir Otelleri Kupon Kampanyası

Seçili Şehir Otellerde Geçerli İndirim Kampanyası

KAMPANYA DETAYLARI