Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Ocak 2022
 • Şubat 2022
 • Mart 2022
 • Nisan 2022
 • Mayıs 2022
 • Haziran 2022
 • Temmuz 2022
 • Ağustos 2022
 • Eylül 2022
 • Ekim 2022
 • Kasım 2022
 • Aralık 2022
Hemen Ara

Bursa İznik Trilye Turları

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Kültür Turları

Hafta Sonu Bursa İznik Trilye Turları

Günübirlik turlar ya da hafta sonu turları hem ekonomik hem de rahat tatilin diğer adı. Zaman bulamayan ama seyahat etmek isteyen, yeni yerler görmeden duramayanlar için kültür turları ve hafta sonu turları avantajlı seçeneklere sahip oluyor. Tarihi rotaların izinde gidebilmek, kültürel değerleri keşfetmek, yöresel lezzetlerin tadına bakmak ve keyifli bir hafta sonu geçirmek için hafta sonu turlarıyla gidebileceğiniz birçok yer bulunuyor. Bursa İznik Trilye turları da size keyifli ve tarih dolu bir rota çizmeniz için oldukça popüler olan turlarımız arasında yer alıyor. Bursa İznik Trilye turları ile bir zamanların kadim başkenti olan ve camileri, türbeleri, doğası ile hayranlık uyandıran Bursa'yı ve onun birbirinden sevimli keşif rotaları olan Trilye'yi ve İznik'i keşfedeceksiniz. Bursa İznik Trilye turları ile ayrıcalıklı bir kültür turuna çıkmak, hem eknomik hem de dolu dolu bir gün yaşamak için hazır mısınız?

 

Bursa

Türkiye'nin kendine has güzelliğe sahip kentlerinden biridir Bursa. Yeşil Bursa unvanı ile doğal güzelliklerinden tutun da tarihi çarşılarına, camilerine, türbelerine, sokaklarına kadar birçok güzelliğe ev sahipliği yapan Bursa'da görülecek birçok durak yer alıyor. Kayak sporunun ve kış tatilinin merkezi Uludağ, UNESCO'nun tescillediği ve dokusunu hala koruyan Cumalıkızık, benzersiz bir görünüme sahip olan Gölyazı, arnavut kaldırımlı sokakları ve farklı mimarideki evleri ile Trilye, muhteşem bir gün batımının sahibi olan İznik ve daha nice keşfetmeye değer bölgesi ile Bursa'yı Bursa İznik Trilye turları ile gezeceksiniz. Osmanlı'nın ilk başkenti olan Bursa'nın meşhur iskenderini tadacak, tarihi çarşılarda alışveriş yapabileceksiniz.

 

Bursa'da Gezilecek Yerler

Bursa İznik Trilye turları ile rotamızda yer alan Bursa'da gezilecek yerler bir hayli fazla. Bursa'da gezilecek yerler arasında başta Ulu Cami, Yeşil Cami, Koza Han, Yeşil Türbe, Bursa Şehir Müzesi, Tophane, Irgandı Köprüsü, Osman Gazi ve Orhan Gezi Türbeleri geliyor. Bursa merkezde gezilecek birçok yer daha bulunuyor. Merkez dışında kalan yerler de Bursa'da gezilecek rotalar oluyor. İznik, Cumalıkızık, Gölyazı, Trilye de mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Elbette kış aylarındaysak Uludağ turları ile bembeyaz bir coğrafyaya merhaba demek ve kayak keyfini dolu dolu yaşamak paha biçilemez...

 

İznik

Gölüyle ünlü İznik, Bursa'nın gün batımını en güzel görebileceğiniz ilçesi. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, antik kentlere ve müzelere ev sahipliği yapan İznik'te İstanbul, Lefke, Göl ve Yenişehir sur kapıları mutlaka görülmeli. İznik Gölü etrafında yürüş yapmak ve güneşin batışının muhteşem görüntüsünü aklınıza kazımak için İznik, ayrıcalıklı bir tatil yeridir. Tur programınıza bu zamana kadar İznik'i dahil etmişseniz artık görülecek bir yeni yeriniz daha var demektir.

 

İznik'te Gezilecek Yerler

Bursa İznik Trilye turları ile görebileceğiniz İznik'te gezilecek yerler oldukça fazla. İznik'in tarihi rotaları arasında Ayasofya en başta yer alıyor. Yeşil Cami, Çiniciler Çarşısı, Süleyman Paşa Medresesi, Murad Hamamı ve İznik Müzesi yer alıyor. Bursa İznik Trilye turları ile İznik'in ünlü çinilerine de hayran kalacaksınız. Kendine bu eşsiz çinilerden alabileceğiniz gibi kendi çininizi kendiniz de yapabilirsiniz.

 

Trilye

Bursa ve onun sevimli ilçeleri görülmeye değer. Günübirlik turlar ile gidilecek en güzel yerlerden biri Trilye'yi daha önce görmediyseniz mutlaka en kısa sürede ziyaret etmelisiniz. Mudanya'ya bağlı olan Trilye, evleri ile ünlüdür ve bu yüzden fotoğraf meraklıları tarafından oldukça ilgi görmektedir. Rum mimarisi ile yapılmış Trilye evleri bir yana rengarenk dükkanları, sıcakkanlı insanları ile Trilye, Türkiye'nin keşif noktalarından biridir.

 

Trilye'de Gezilecek Yerler

Bursa İznik Trilye turları ile gidebileceğiniz Trilye'de keşfetmenin güzelliğini yaşayın. Küçük bir yer olsa da Trilye'de gezilecek yerlerin sayısı hiç de azımsanacak düzeyde değil. Aya Yani Manastırı, Dündar Evi, Taş Mektep ve Trilye Limanı da Trilye'de gezilecek yerler arasında bulunuyor. 

Jolly'nin Bursa İznik Trilye turları ile hafta sonunu keyifli kılmaya ve yeni yerler görmeye hazır mısınız?