Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Denizli Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Denizli Otelleri Fırsatları

Denizli otelleri ile keyifli bir tatil yapmaya hazır olun. Hem Pamukkale'yi gezecek hem de Ege Bölgesi'nin İzmir’den sonra en büyük kenti olan Denizli'yi keşfedeceksiniz. Son derece kaliteli ve merkezi otellere sahip olan Denizli, turizm konusunda başarılı işler yapan bir kent konumundadır. İç Anadolu, Ege ve Akdeniz arasında kalan bir bölgede yer alan Denizli'de yaz aylarında Akdeniz iklimi etkisinde sıcaklık 40 °C’lere ulaşırken, kışları -10°C'ye düşebilmektedir. Bu kapsamda Denizli otelleri seçiminizi yaparken hava durumunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. İklimi tarım ve hayvancılığa elverişli olup, nüfusun büyük bölümü tarım, hayvancılık, arıcılık ve ormancılıkla geçimini sağlayan Denizli, ihracatta Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden de biridir. Türkiye’de ve dünyada tekstil anlamında önemli bir yere sahip olan Denizli'yi Jollly'nin seçkin Denizli otelleri ile bu yıl mutlaka ziyaret edin.


Denizli Otelleri Fiyatları

Denizli otelleri fırsatlarla ve indirimlerle Jolly'de! Denizli otelleri ile Ege Bölgesi’nin görülmesi gereken yerlerini kolayca görebilme şansı bulacaksınız. Hemen her mevsim ziyaretçilerini misafir eden Denizli otelleri hem doğal güzelliklere, hem antik kentlere, hem de gurme lezzetler yapabileceğiniz restoranlara çok yakın mesafededir. Denizli otelleri aynı zamanda uygun fiyatlara, merkezi konuma, ekstra indirimlere sahiptir. Ayrıca erken rezervasyon fırsatları ile sezon fiyatlarının daha altında bir fiyat aralığına sahiptir. Yerli ve yabancı misafirlerini kusursuza yakın bir hizmet ile ağırlayan Denizli otelleri, ailece tatil yapmanıza da arkadaşlarınızla keşfetmenize de olanak tanır. Denizli otelleri kültür gezilerinizi yapmanıza imkan verirken iş seyahatleriniz için de oldukça uygun olacaktır. Çünkü Denizli aynı zamanda bir tekstil kentidir ve yoğun olarak iş seyahatleri kapsamında hem yurt içinden hem de yurt dışından misafirlerini ağırlar. Bu açıdan Denizli şehir otelleri konusunda gelişmiş bir seviyededir. Eğer iş seyahatiniz varsa Denizli merkez otellerinde kalabilir ve iş seyahatlerinizi organize edebilirsiniz.


Denizli Otelleri Pamukkale

Denizli denilince akla ilk gelen yer elbette Pamukkale oluyor. Türkiye'nin görülmesi gereken yerlerinden biri olan ve bembeyaz travertenleri ile bir doğal su kaynağı olan Pamukkale'yi ziyaret etmediyseniz bir an önce gezi planlarınıza burayı dahil etmelisiniz. Antik kentlerle ve antik havuzlarla çevrili Pamukkale, dünyada az bulunur travertenleri ile Türkiye'nin önemli değerlerinden biri. Kültürel keşifleriniz arasında mutlaka olması gerektiğine inandığımız Pamukkale'yi doyasıya gezmek için uygun fiyatlı Pamukkale otelleri ile seyahatinizi planlayabilirsiniz. Taksitli ödeme fırsatı, avantajlı fiyatları, indirim kampanyaları ile birlikte ekonomik bir bütçe oluşturmanıza yardımcı olan Pamukkale otelleri ile hem Denizli'yi hem de Ege'yi keşfedeceksiniz. 


Denizli

Denizli, coğrafi konumunun ve ikliminin elverişli olmasından dolayı antik çağdan günümüze kadar sürekli yerleşim yeri olmuş. Bu nedenle birçok medeniyet etkisinde kalmış. Hitit, Frigya, Lidya, İyonya, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi uygarlıklar yaşamış. O dönemden günümüze birçok tarihi eser, antik kent ve sivil mimari örnekleri kalmış. Denizli, horozu ile ünlü bir şehir. Antik zamanlarda taşlara işlenmiş bir sembol olan Denizli horozunun, mitolojik bir efsanesi da var. Buna göre, Yunan Mitolojisi'ne Savaş Tanrısı olan Ares, görevini yapmayan nöbetçiyi horoza çevirmiş. Bunun yanı sıra dünyaca bilinen doğa harikası Pamukkale, ilin simgesi durumunda. Ayrıca Denizli’de UNESCO’nun dünya kültür mirası listesine giren birçok antik kent de bulunuyor. Bu sebeple bu güzel şehir her yıl milyonlarca yerli yabancı turisti ağırlıyor. Kütahya’dan ayrılırken size Kütahya’yı hatırlatacak bir şeyler ya da yöresel tatlarından götürmek istiyorsanız, seçenek çok fazla. İlin simgesi olan el emeği göz nuru çini eşyalardan götürebilirsiniz sevdiklerinize ve kendinize. El sanatlarında da başarılı olan Kütahya’dan, nakış işlenmiş ev eşyası alabilirsiniz. Zamanınız kalırsa, Simav’dan fasulye, Tavşanlı’dan leblebi ve Gediz’den tarhana almayı unutmayın.

 

Denizli İlçeleri

 1. Altıntaş: Kütahya'nın Altıntaş ilçesi Cerevra adlı antik bir kente ev sahipliği yapmış. İlk tunç ağı ve kaolitik dönemlerinden bulgulara rastlanmış.
 2. Aslanapa: Kütahya merkezine 54 km. uzaklıkta olan ilçenin ne zaman önce kurulduğu kesin olarak bilinmiyor. Ama çeşitli medeniyetlerden izler görmek mümkün.
 3. Çavdarhisar: Milattan önce 3000 yılından itibaren bir yerleşim yeri olan Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesi, erken Bizans dönemi yayılırken merkez konumundaymış. Zeus Tapınağı, Stadyum, Tiyatro Kompleksi ve Mecellumu (borsa binası) ve sel felaketini önlemek için yapılan ilk baraj Çavdarhisar'da yer alıyor.
 4. Domaniç: İlçede Roma ve Bizans izleri taşıyan mezar taşları bulunuyor. Ayrıca Ebem Çamlığı, Karagöl Yaylası, Durabey Mağarası, Alibey Çeşmesi, Karaerik Deresi, Kocayayla gibi doğal güzellikler burada bulunuyor.
 5. Dumlupınar: İl merkezine 84 km. uzaklıkta bulunan ilçede, Mustafa Kemal Paşa Anıt Evi ve Şehitliği dışında 9 tane anıt ve şehitlik bulunuyor.
 6. Emet: Kütahya'nın “Termal turizm bölgesi” ilan edilmiş olan ilçesinde mağaralar, doğal oluşumlar ve Eğri Göz Kalesi görülmeye değer yerleri.
 7. Gediz: Orman içerisinde bulunan ve yayla özelliği taşıyan Murat Dağı dinlenme yerinde vakit geçirebilirsiniz.
 8. Eğer ılıca ve kaplıcalara gitmek istiyorsanız; Kütahya'nın Tavşanlı, Simav ve Hisarcık ilçelerinde bağlı Hamamköy ve Yukarı Yoncaağaç köyünde bulunan kaplıcalara gidebilirsiniz.
 9. Hisarcık: Kaplıcaları ile öne çıkan Hisarcık, Kütahya merkezden 108 kilometre uzaklıkta.
 10. Pazarlar: Kütahya merkezine 134 km. uzaklıkta bulunan ilçede doğal sebze ve meyveler yetiştiriciliği halkın en büyük geçim kaynağı. Mevsiminde giderseniz, ünlü kirazını mutlaka deneyin.
 11. Simav: İl merkezinin yaklaşık 145 km güneybatısındaki Simav ilçesi, kaplıcaları ile ünlü. Teknonik özellikteki ovası ve dağları ile önce çıkıyor. Simav'ın gümüş suyu anlamına geliyormuş.
 12. Şaphane: Kütahya'nın merkezine 130 km uzaklıktaki Şaphane, turizm ile öne çıkamamış, sakin bir ilçe.
 13. Tavşanlı: Kütahya il merkezinden yaklaşık 48 km uzaklıktaki Tavşanlı, Ege ile Marmara Bölgeleri arasında, gür ve geniş ormanların yoğunlukta olduğu, dağlık bir ilçe ve Andronos Çayı'nın kaynak noktasında kurulmuş. Doğusunda Yaylacık Dağı ve ormanları görebileceğiniz, Tavşanlı İlçesi'nin beldesi Tunçbilek, doğa yürüyüşleri ve kamp yapmak için çok uygun arazilere sahip.

Denizli otelleri ile şimdi Ege'yi keşfetmeye hazır olun. Hadi gidelim...