Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Düzce Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

 “Doğallığın Şehri”

Doğallığı ile öne çıkan ve tarihte birçok önemli kültüre ev sahipliği yapan Düzce, yapılan kazılar sonucu son derece köklü bir kültür olduğunu ortaya koymuş, insanlar için önemli bir yer olduğunu da kanıtlamış.

1999 yılına kadar Bolu'ya bağlı bir ilçeyken, bu tarihte il olan Düzce, tarih boyunca sürekli gelişimde olan, sanayi bakımından güzel atılımlar yapan bir bölge olmanın yanı sıra, doğasını da koruyabilmiş. Tarihi ve doğal alanların buluştuğu yörede kendine özgü lezzetleri de tatma imkânı bulabilirsiniz.

Birçok kültürden kendine kalanları sergileyen bu Batı Karadeniz şehri, hakkını verdiği doğası, insanları ve köklü kültürü ile sizin de ilginizi çekecek. Hafta sonu dinlenip, doğanın keyfini çıkarmak istiyorsanız; Düzce, bunun için biçilmiş kaftan.

Krempark bölgede aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir alışveriş noktası. Ayrıca köylerde ya da merkezde kurulan pazarlarda; yöresel işlemeler, sebzeler, hediyelikler ve kıyafet tarzı alışveriş imkânı sağlayan tezgâhlar bulmanız mümkündür.

İLÇELERİ

Akçakoca Batı Karadeniz'i batı ucundaki Akçakoca, eğer tatil yapıp denize girebileceğiniz sakin ve doğal güzellikleri olan bir alan arıyorsanız sizin için iyi bir seçim olacaktır. Denizin ve doğallığın tadını bu bölgede çıkarabilirsiniz. 35 km uzunluğundaki kıyı şeridi, geniş kumsalı, berrak denizi ve bu bölgedeki güzel fındık bahçeleri ile dikkat çeken, Düzce'nin bu güzel ilçesinde, siz de güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Çilimli Turizm noktasında önemli bir yatırımı bulunmayan, gelirinin büyük kısmı tarıma dayanan Düzce'nin bu sakin ilçesi, daha önce Bolu'ya bağlıyken, Düzce'nin il olmasıyla birlikte Düzce'ye bağlanmış.

Cumayeri 150 yılı aşkın bir geçmişe sahip ilçe, Düzce Ovası'nın batısında bulunuyor.

Gölyaka İlçeyi, Büyük Melen Irmagi ve Efteni Gölü ayırıyor Düzce Ovası'ndan. Yaylalar açısından zengin olan Gölyaka sınırları içinde, Efteni Gölü'nün yanısıra, Sarı Göl, Kuru Göl, Cilbiz Kuyusu, Kara Göl, Gölcük ve Katir Gölü bulunuyor.

Gümüşova Düzce'nin merkezine 18 km. mesafededeki Gümüşova, Düzçe Ovası'nın da hemen yanında bulunuyor.

Kaynaşlı İstanbul-Ankara yolunun, Bolu Dağı ile Düzce Ovası ile birleştiği noktada bulunuyor. İlçe sınırları içinde, D-100 Karayolu üzerindeki dinlenme tesislerinin ilçe ve şehir ekonomisindeki yeri önemli. Bu hat üzerinde karayolunu kullanan tüm turistlerin ismen bildiği, giderken ya da dönerken çok büyük kısmının geçici de olsa konakladığı bir yer Düzce'nin Kaynaşlı ilçesi.

Yığılca Düzce merkeze ortalama 38 km uzaklıkta ilçe, Yoğunpelit Şelalesi'nin sınırları içinde barındırıyor.