Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
3. Oda
Odayı Sil
4. Oda
Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Eylül 2021
 • Ekim 2021
 • Kasım 2021
 • Aralık 2021
 • Ocak 2022
 • Şubat 2022
 • Mart 2022
 • Nisan 2022
 • Mayıs 2022
 • Haziran 2022
 • Temmuz 2022
 • Ağustos 2022
 • Eylül 2022
 • Ekim 2022
 • Kasım 2022
 • Aralık 2022
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Tur Süresi

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Endülüs Turları

2 tur bulundu
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Büyük İspanya Turu - Pegasus ile - 7 Gece - (BCN-MAD) 2021
29 Ekim 2021 . İstanbul Çıkışlı

Büyük İspanya Turu - Pegasus ile - 7 Gece - (BCN-MAD) 2021

Tur Güzergahı
İzmir ve Ankara`dan çıkış İmkanı
3 Taksit Seçeneği
Pegasus Airlines Uçuşlu 7 Gece 8 Gün Her Cuma Çıkışlı
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 599 'dan başlayan fiyatlar
Endülüs THY ile 4 Gece - Ekstra Turlar Dahil
17 Kasım 2021 . İstanbul Çıkışlı

Endülüs THY ile 4 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Tur Güzergahı
360 € Değerindeki Turlar DAHİL!!
Ekstra Turlar Dahil Yurt Dışı Turları
3 Taksit Seçeneği
Turkish Airlines Uçuşlu 4 Gece 5 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 50 € İndirim 849 € 799 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

İslâm medeniyetinin, bilim ve sanatının doruk noktasında yaşandığı Akdeniz kültürünün sıcacık esintilerini taşıyan denizi ve yeşiliyle görülmeye değer Endülüs’ü kesinlikle tatil planlarınıza eklemelisiniz.

Endülüs bölgesinde yer alan her bir yanı çiçeklerle sarmalanmış geniş caddeleri ve sanat merkezleri ile ünlü Malaga, devasa dağlarında tam orta yerinde konuşlanmış Ortaçağ’ı anımsatan yapılarıyla Ronda, plajları ile ünlü daracık şirin sokaklarıyla Cadiz, müthiş görkemli Alcazar Sarayı ve gece hayatı ile ünlü Sevilla, harika mimari yapıları ile Cordoba, mimari dokusu ve yapılarıyla sizi büyüleyecek Granada kesinlikle görmeniz gereken Endülüs şehirlerindendir.

Malaga’nın çiçeklerle bezenmiş ana caddesinde müzisyenlerin, pantomim sanatçılarının gösterileriyle büyük bir eğlencenin içinde bulacaksınız kendinizi. Burada eğlencenin keyfini yaşadıktan sonraki durağınız ise şehrin en özel müzesi Picasso Müzesi olmalıdır. Şehri gezerken çok özel tarihi yapılarla karşılaşacaksınız, bunlar arasında; Alcazaba ve Castillo de Gibralfaro kaleleri de bulunmaktadır.

Dağlar arasında gizlenmiş Ortaçağ kenti görünümündeki Ronda’da uçurumun kenarına inşa edilmiş evleri, müthiş tarihi köprüleri ve dar sokaklarını görmelisiniz. Görmeniz gereken müthiş tarihi köprüler arasında Endülüs Ronda Puento Nuevo, Puento Romano ve Puento Viejo bulunmaktadır.

Plajları ile ünlü güzel Endülüs şehri Cadiz’de mutlaka deniz keyfi yaşamalı ve meşhur içeceği Sherry’ yi tatmalısınız. Dar ve rüya gibi sokaklarına nüfus etmeden bu şehirden ayrılmamalısınız.

Dilerseniz Endülüs’ü İspanya turları kapsamında da gezerek iki bölgeyi de ayrı ayrı gözlemleme şansını elde edebilirsiniz.

Endülüs bölgesinin başkenti Sevilla’da dünyanın en büyük katedrallerinden biri olan Sevilla Katedrali’ni, Emeviler döneminden kalma görkemli Alcazar Sarayı’nı gezebilirsiniz. Sevilla’nın meşhur meydanı Plaza de Espana’da da hoş vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca meşhur Sevilla Arenası’nda boğa güreşi izleyebilirsiniz.

Arap izlerini fazlasıyla göreceğiniz Cordoba şehrinde ise üç dinin de merkezlerini bulabilirsiniz. Bu merkezlerden en önemlisi Mezquita Camii-Katedrali’ni ziyaret etmelisiniz. Tüm şehre yayılmış Emevilerden kalma hamam ve tarihi binaları, sokakları arşınlamalısınız.

İspanya’nın en gözde şehirlerinden Granada’da ise meşhur Elhamra Sarayı’nı gezmek ilk işiniz olmalıdır. Roma mimarisini yansıtan yapılar arasında bulunan Cennet’ül Arif Bahçeleri, Alcazaba Kalesi, La Madraza Sarayı, Santa Ana Kilisesi görmeniz gereken diğer önemli yapılardır. Ayrıca Arap hamamları ile ünlü bu şehrin hamamlarını da gezmelisiniz.

Endülüs’ün bambaşka kültüründe kaybolmak, muhteşem saraylarında masal diyarlarında gibi hissetmek ve Akdeniz’in o sımsıcak havasında hayat bulmak isterseniz Endülüs turlarına mutlaka katılmalısınız. Aman ha erken rezervasyon kampanyasından faydalanmayı ihmal etmeyiniz. Masal gibi bir tatil dileriz.