Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Tur Süresi

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Endülüs Turları

4 tur bulundu
Jolly Sıralaması
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Endülüs Turu (Malaga Gidiş-Dönüş) THY ile 4 Gece
15 Kasım 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 4 Gece 5 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 549 'dan başlayan fiyatlar
Portekiz&Endülüs (Porto-Malaga) THY - 7 Gece
22 Eylül 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 749 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
Portekiz&Endülüs (Porto Gidiş-Malaga Dönüş) Türk Havayolları ile 7 Gece
25 Haziran 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 899 'dan başlayan fiyatlar
Büyük İspanya (BCN- MAD) Pegasus Havayolları ile - KURBAN
26 Haziran 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 899 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

İslâm medeniyetinin, bilim ve sanatının doruk noktasında yaşandığı Akdeniz kültürünün sıcacık esintilerini taşıyan denizi ve yeşiliyle görülmeye değer Endülüs’ü kesinlikle tatil planlarınıza eklemelisiniz.

Endülüs bölgesinde yer alan her bir yanı çiçeklerle sarmalanmış geniş caddeleri ve sanat merkezleri ile ünlü Malaga, devasa dağlarında tam orta yerinde konuşlanmış Ortaçağ’ı anımsatan yapılarıyla Ronda, plajları ile ünlü daracık şirin sokaklarıyla Cadiz, müthiş görkemli Alcazar Sarayı ve gece hayatı ile ünlü Sevilla, harika mimari yapıları ile Cordoba, mimari dokusu ve yapılarıyla sizi büyüleyecek Granada kesinlikle görmeniz gereken Endülüs şehirlerindendir.

Malaga’nın çiçeklerle bezenmiş ana caddesinde müzisyenlerin, pantomim sanatçılarının gösterileriyle büyük bir eğlencenin içinde bulacaksınız kendinizi. Burada eğlencenin keyfini yaşadıktan sonraki durağınız ise şehrin en özel müzesi Picasso Müzesi olmalıdır. Şehri gezerken çok özel tarihi yapılarla karşılaşacaksınız, bunlar arasında; Alcazaba ve Castillo de Gibralfaro kaleleri de bulunmaktadır.

Dağlar arasında gizlenmiş Ortaçağ kenti görünümündeki Ronda’da uçurumun kenarına inşa edilmiş evleri, müthiş tarihi köprüleri ve dar sokaklarını görmelisiniz. Görmeniz gereken müthiş tarihi köprüler arasında Endülüs Ronda Puento Nuevo, Puento Romano ve Puento Viejo bulunmaktadır.

Plajları ile ünlü güzel Endülüs şehri Cadiz’de mutlaka deniz keyfi yaşamalı ve meşhur içeceği Sherry’ yi tatmalısınız. Dar ve rüya gibi sokaklarına nüfus etmeden bu şehirden ayrılmamalısınız.

Dilerseniz Endülüs’ü İspanya turları kapsamında da gezerek iki bölgeyi de ayrı ayrı gözlemleme şansını elde edebilirsiniz.

Endülüs bölgesinin başkenti Sevilla’da dünyanın en büyük katedrallerinden biri olan Sevilla Katedrali’ni, Emeviler döneminden kalma görkemli Alcazar Sarayı’nı gezebilirsiniz. Sevilla’nın meşhur meydanı Plaza de Espana’da da hoş vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca meşhur Sevilla Arenası’nda boğa güreşi izleyebilirsiniz.

Arap izlerini fazlasıyla göreceğiniz Cordoba şehrinde ise üç dinin de merkezlerini bulabilirsiniz. Bu merkezlerden en önemlisi Mezquita Camii-Katedrali’ni ziyaret etmelisiniz. Tüm şehre yayılmış Emevilerden kalma hamam ve tarihi binaları, sokakları arşınlamalısınız.

İspanya’nın en gözde şehirlerinden Granada’da ise meşhur Elhamra Sarayı’nı gezmek ilk işiniz olmalıdır. Roma mimarisini yansıtan yapılar arasında bulunan Cennet’ül Arif Bahçeleri, Alcazaba Kalesi, La Madraza Sarayı, Santa Ana Kilisesi görmeniz gereken diğer önemli yapılardır. Ayrıca Arap hamamları ile ünlü bu şehrin hamamlarını da gezmelisiniz.

Endülüs’ün bambaşka kültüründe kaybolmak, muhteşem saraylarında masal diyarlarında gibi hissetmek ve Akdeniz’in o sımsıcak havasında hayat bulmak isterseniz Endülüs turlarına mutlaka katılmalısınız. Aman ha erken rezervasyon kampanyasından faydalanmayı ihmal etmeyiniz. Masal gibi bir tatil dileriz.