Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Erciyes Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Erciyes Otelleri Fiyatları

Erciyes otelleri ile kış tatilinizi bembeyaz bir şölene dönüştürmeye hazır olun. Kış turizminin nabzının attığı Erciyes'te bembeyaz bir tatil yapmak isterseniz sizi Erciyes'e davet ediyoruz. Dünyaca ünlü kayak pistlerine sahip Erciyes'te kışı bir başka yaşayacaksınız. Erciyes otelleri ile kayak ve kış keyfine doyacak, ayrıcalıklı bir kış tatili yapacaksınız. Hem tarihi durakları hem yöresel yemekleri hem de kayak merkezleri ile Kayseri, bir tatilden çok daha fazlasını vadediyor. Erciyes Dağı'nın eteklerinde unutulmaz bir tatil yapmak istiyor ve kışın hakkını vermek istiyorsanız o halde sizi Erciyes otellerine bekleriz. Erciyes Dağı yamaçlarında hem muhteşem bir manzaraya tanık olmak hem de bu manzara eşliğinde kayak yapmak unutulmazlarınız arasında yer alacak. Kayseri hem ulaşım açısından oldukça rahat bir tatil vadeder hem de ekonomik kış keyfini doyasıya çıkartmanıza yardımcı olur. Böylece siz hem ekonomik bir kış tatili yaparsınız hem de Erciyes Dağı eteklerinde mis gibi dağ havası alarak kayak yapma imkanı bulursunuz. Erciyes otelleri ile hem uygun fiyatlarla tatil yapacak hem de taksit fırsatlarından faydalanarak karlı çıkacaksınız. Erciyes otelleri fiyatları Jolly'nin kış kampanyaları ile oldukça makul bir aralığa sahiptir. Herkese hitap eden Erciyes otel fiyatları tesis özelliklerine ve oda tipine göre değişiklik göstermektedir. Kışın yoğun sezonunu yaşayan Erciyes otelleri fiyatları bu dönem artış gösterebilir. Unutmayın! Erken rezervasyon fırsatları ile uygun fiyatlara otel rezervasyonu yapabilirsiniz. Türkiye'nin kaliteli kayak pistlerine sahip bölgesi olan Erciyes, karın keyfini doyasıya çıkaracağınız nadir yerlerden biridir. Konforlu ve kaliteli Erciyes otelleri ile hizmet veren ve kayak pistlerinin başarısı ile dünyaca ünlü bir yer tutan Erciyes, kış tatili için bu yılki rotanız olacak.


Erciyes Otelleri Fırsatlar

Türkiye'nin dünyaca ünlü kayak merkezlerinden biri olan Erciyes, amatör ve profesyonel kayak pistlerine ev sahipliği yapıyor. Kayseri merkeze 25 kilometre uzaklıkta yer alan Erciyes Kayak Merkezi, muhteşem bir doğa ve kar keyfi vadediyor. Güvenilir, konforlu, üst düzey kaliteli hizmeti ile Erciyes otelleri, her yaştan ve her seviyeden kayak severe ihtiyaçları olan hizmeti sunuyor. Kış tatilinin favori lokasyonlarından biri olan Erciyes aslında dört mevsim hizmet vermektedir. Erciyes size kışı sevdirecek ve eğer gerçek bir kış tatili sevenseniz Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Erciyes'te kayak yapma deneyimini unutamayacaksınız. Uçak ile ulaşımın olduğu Erciyes'te kaliteli birçok otel yer alıyor ve otel hizmetini üst düzey alabilme imkanı bulabiliyorsunuz. Kışı benzersiz, ayrıcalıklı ve unutulmaz bir tatil fırsatına dönüştürmek ve kaliteli kayak otelleri arasında yer alan Erciyes otellerinde konaklamak istiyorsanız Jolly'nin fırsatlarını kaçırmayın. Sadece kışın değil, dört mevsim tatil fırsatları sunan Erciyes'te bütçenize uygun bir tatil yapabilirsiniz. Erciyes otelleri fırsatları erken rezervasyon dönemi birçok alternatife sahiptir. Bu açıdan dilediğiniz oteli, dilediğiniz bütçede bulabilmeniz mümkündür.


Erciyes Kayak Otelleri

Erciyes kayak otelleri, dünyaca ünlü kayak pistlerine ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye'nin de popüler kayak merkezlerinden biri olan Erciyes'te uygun fiyatlara kayak otellerinde konaklama yapabilir, kayak keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Erciyes otelleri birçok seçkin kayak otelini bünyesinde barındırmaktadır. Muhteşem doğa manzaraları izleyebileceğiniz Erciyes otellerinde lüks ve konforlu bir tatil yapacak, kış tatilini en güzel şekilde değerlendireceksiniz. Özel indirimlere ve Jolly'nin fırsatlı kampanyalarına sahip olan Erciyes kayak otelleri kapalı havuz, sauna ve masaj gibi ek hizmetlere de sahiptir. Kayseri gezinize dahil edebileceğiniz bir kayak rotası olan Erciyes'te ayrıca ATV, Erciyes Dağı zirve tırmanışı gibi farklı deneyimler de yapabilirsiniz. Kayak yapmayı bilmiyorum diye dert etmeyin çünkü Erciyes otellerinde yeni başlayanlar için kayak öğrenme kursları da bulunmakta. 33 farklı piste sahip Erciyes'te kısa sürede karlar üzerinde kaymayı öğrenecek ve kayak sporunu çok seveceksiniz. Gelişmiş pist özelliklerine sahip olan Erciyes Kayak Merkezi ile iç içe olan Erciyes kayak otellerinde ayrıca 23 bin 750 metre uzunluğunda sahip teleferiği ile muhteşem manzaralara şahitlik edeceksiniz.


Erciyes Dağı 

Kayseri'nin 25 km güneybatısında yer alan ve ovaların yanından birdenbire yükselen büyük kütleli bir stratovolkan olma özelliğine sahip Erciyes Dağı, Türkiye'nin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biridir. Volkanik bir dağ olan Erciyes Dağı, yüksek derecede aşınmaya uğramıştır ve bilinen son patlamasını Roma dönemi madeni paralarındaki betimlemelere dayanarak, MÖ 253 yılında yaşamıştır. 3.916 metreye ulaşan zirvesi ile İç Anadolu'nun en yüksek dağı olan Erciyes Dağı, Torosların kuzeydoğu uzantısı olan Aladağlar'ın en yüksek noktası olduğu kabul edilir. ''Sönmüş bir volkan'' ya da ''İhtiyar bir yanardağ'' olarak adlandırılan Erciyes, ilk harekete geçtiği dönemin izlerini de tamamen kaybetmiştir. Kapadokya'nın ünlü peribacalarına benzer oluşumlarıyla dikkat çeken Erciyes Dağı, günümüzde kayak merkezi olarak turistlerin gözdesi olmaktadır.

Jolly ile Kayseri otelleri arasında yer alan Erciyes otelleri kışı ayrıcalıklı kılıyor. Sömestir tatilinde, yılbaşı tatilinde ya da kış dönemini değerlendirebileceğiniz tatil aralıklarında tercih edebileceğiniz Erciyes otellerinde erken rezervasyon fırsatları ile uygun fiyatlı tatil yapacak, kışı bir başka yaşayacaksınız.