Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Handüzü Tatil Köyü

Genel Bilgiler

Handüzü Tatil Köyü, Karadeniz yöresinin modern çizgileriyle birleştirilmiş 27 adet bungalovlarla ev rahatlığında güveli bir aile ortamında, tertemiz doğasıyla huzurlu eğlenceli bir tatil yapmak isteyen misafirlerimizi ağırlamaktadır. Handüzü Tatil Köyü aynı zamanda, yaşam kültürü, yaban hayatı ve florasıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor. Handüzü Tatil Köyü siz değerli mi devamı...

Otel Özellikleri
  • A La Carte Restoran
  • Kablosuz İnternet
  • Şömine
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • A La Carte Restoran
  • Kablosuz İnternet
  • Şömine
Genel Bilgiler
Oda 27

Handüzü Tatil Köyü, Karadeniz yöresinin modern çizgileriyle birleştirilmiş 27 adet bungalovlarla ev rahatlığında güveli bir aile ortamında, tertemiz doğasıyla huzurlu eğlenceli bir tatil yapmak isteyen misafirlerimizi ağırlamaktadır. Handüzü Tatil Köyü aynı zamanda, yaşam kültürü, yaban hayatı ve florasıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapıyor. Handüzü Tatil Köyü siz değerli misafirlerimiz için de bulutların üzerinde eşsiz doğası ve muhteşem gün batımı manzarası ile doğa tutkunları için de keşfedilmemiş bir bölge. 

Tesiste namaz kılmak için de ayrı bir mescit binası da yer almaktadır.  

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı