Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Tur Süresi

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

İngiltere Turları

2 tur bulundu
Jolly Sıralaması
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Londra Turu THY ile 3 Gece KURBAN BAYRAMI
28 Haziran 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 999 'dan başlayan fiyatlar
Londra Turu - Ekstra Turlar Dahil - Pegasus Havayolları ile 4 Gece 5 Gün
13 Eylül 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 4 Gece 5 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.699 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

İngiltere’nin başkenti Londra… Avrupa’nın en kozmopolit en canlı en tarihî en kültürel şehirlerinden birinde mükemmel bir tatile ne dersiniz? O halde Londra’nın bohem havasında İngiliz kültürünün incelikleri ile sarıp sarmalanmaya hazırlayın kendinizi.

Londra sarayları, parkları, müzeleri, sanat galerileri ve meydanlarıyla gezmesi ve görülmesi çok zengin bir Avrupa şehridir. Londra’ya adımınızı attığınızda görmeniz gereken ilk yer zamanında Kraliçe’nin ikamet etmesi için inşa edilmiş Buckingham Sarayı’dır.

Ardından sizi devasa yapısıyla The London Eye, yanii 135 m yüksekliğindeki dönme dolap karşılayacaktır. Dünyanın en büyük 3.dönme dolabı kabul edilen bu yapıyı mutlaka fotoğraflamalısınız.

Londra’nın önemli yapılarından biri de Thames Nehri kıyısında bulunan Londra Kulesi’dir. İhtişamlı görüntüsüyle Londra’nın en eski yapısıyla tanışmış olacaksınız.

Tarihi yapılarının zenginliğini her noktada size hissettirecek Londra’da görmeniz gereken bir diğer yapı da Westminister Manastır Kilisesi’dir. Taç giyme törenlerinin yapıldığı bu dinî yapı Dünya Mirası Listesi’ndedir.

Yurt dışı turlarından mimarî, kültür ve sanat dolu bir gezi isterseniz İngiltere turları tam size göre oluşturulmuştur. Tercih ederseniz pişman olmayacaksınız.

Dünyanın en önemli ve en güzel eserlerinin sergilendiği British Museum’a uğramadan asla dönmeyin Londra’dan. Yalnız hatırlatmakta fayda var, bu müzeyi 1 günde gezmek mümkün olmayabilir.

Londra köprüleriyle de ilginizi çekecek bir şehirdir. Özellikle 19.yüzyılda yapılmış olan Tower Bridge, asma köprü mutlaka görmeniz ve fotoğraflamanız gereken bir köprüdür. Yüksek gemilerin geçişleri sırasında köprü kaldırılabilmektedir.

Londra’nın sembollerinden Trafalgar Meydanı günün her saati canlı ve hareketli bir meydandır. Bu meydanda zamanınızı geçirip Londra’nın atmosferini ve kültürünü koklamanızı öneririz.

Londra’nın görünümüne güzellik katan bir doğa harikası da Thames Nehri’dir. Nehir üzerinde bir tura çıkıp şehrin göz alıcı manzaralarına şahit olmalısınız.

Londra’nın en önemli sanat galerilerinden olan Ulusal Galeri’yi de mutlaka gezmelisiniz. Da Vinci’nin ve pek çok önemli sanatçının eserlerini görebileceğiniz bu galeriyi mutlaka gezmelisiniz.

Kültür ve sanatıyla tam bir Avrupa şehri olan Londra’nın o bohem atmosferini tatmak, mimarisi ile sanat zevkinizi daha da geliştirmek isterseniz erken rezervasyon kampanyasından yararlanıp tatil planlarınızı yapmalısınız. Mutlu tatiller dileriz.