Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

İpeksoy Thermal Hotel

Genel Bilgiler

Çankırı İli Kurşunlu İlçesi Çavundur mahallesinde bulunan İpeksoy Thermal Otel, 110 oda ve 300 yatak kapasitesine sahip ve Gerede-Samsun (E 80) Devlet Karayolu'na 1.5 km, Kurşunlu'ya 9 km, Çankırı'ya 90 km, Ankara’ya 160 km, İstanbul’a 407 km uzaktadır. Her odasında termal su bulunan İpeksoy Thermal Otel' de, konaklayan misafirlerimizin ve günübirlik misafirlerimizin kullanımın devamı...

Otel Özellikleri
  • Tuz Odası
  • Kese Köpük
  • SPA & Wellness
  • Masaj & Terapiler
  • Kapalı Isıtmalı Havuz
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Tuz Odası
  • Kese Köpük
  • SPA & Wellness
  • Masaj & Terapiler
  • Kapalı Isıtmalı Havuz
Genel Bilgiler
Oda 101

Çankırı İli Kurşunlu İlçesi Çavundur mahallesinde bulunan İpeksoy Thermal Otel, 110 oda ve 300 yatak kapasitesine sahip ve Gerede-Samsun (E 80) Devlet Karayolu'na 1.5 km, Kurşunlu'ya 9 km, Çankırı'ya 90 km, Ankara’ya 160 km, İstanbul’a 407 km uzaktadır. Her odasında termal su bulunan İpeksoy Thermal Otel' de, konaklayan misafirlerimizin ve günübirlik misafirlerimizin kullanımına sunulan erkeklere ve kadınlara özel termal havuzlar, çocuk havuzları, türk hamamları ve sauna bulunmaktadır.

 Otel içerisinde 1 adet 200 kişilik Restaurant, 1 adet 300 kişilik çok amaçlı salon, 1 adet 150 kişilik toplantı salonu, çocuk ve yetişkin oyun salonları, lobi ve cafe bulunmaktadır. Ayrıca düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, bayi toplantıları ve özel toplantılar gibi her türlü organizasyonlar için otelimiz hizmet vermektedir.

Otelimizde '' Evlilik Cüzdanı '' şartı bulunmaktadır.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez
Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Spa ve Hamam Bölümü Erkek ve Kadın ayrıdır.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı
Şehir Otelleri Kupon Kampanyası

Seçili Şehir Otellerde Geçerli İndirim Kampanyası

KAMPANYA DETAYLARI