Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Kaplıca Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Kaplıca Otelleri Fırsatları

Kaplıca otelleri ile şifa dolu bir tatil sizi bekliyor. Türkiye'nin doğal kaynaklarına sahip kaplıca bölgelerinde yer alan kaplıca otelleri ile şimdi hem keyifli hem de dinlendirici bir tatil yapacaksınız. Kaplıca otelleri, her yaştan ve her kesimden misafirimize hizmet eden ve tedavi edici özelliği ile diğer otellerden ayrılan oteller olarak dikkat çekmektedir. Kaplıca otelleri, huzur verici ve dinlendirici bir tatil isteyenler için oldukça idealdir. Kaplıca otellerinde kalmak isteyen Jolly misafirleri için de birbirinden seçkin, ekonomik ve konforlu kaplıca otelleri bulunmaktadır. Şifalı suları ve tesis içi sağlık hizmetleri ile sağlık turizminin de önemli bir ayağı olan kaplıca otelleri, eşsiz bir tatil isteyenleri bekliyor. Ayrıca sağlık turizminin de farkını yaşamaya sizleri davet ediyor. Tatil tercihlerinin ilk sıralarında yer alan kaplıca tatili, pek çok misafirimiz tarafından yoğun olarak talep alıyor. Bir kaplıca ülkesi olan Türkiye'nin seçkin kaplıca otelleri için bu yüzden mutlaka  erken rezervasyon ve  yaptırmanızı öneririz. Kaplıca otelleri fırsatları da beraberinde getirmektedir. Jolly'nin size özel indirimlerinden ve kampanyalarından yararlanmak kaplıca otelleri için ayrıcalıklı bir imkan sunacaktır. Dört mevsim tatil yapabileceğiniz kaplıca otellerinde yoğun dönem kışın olduğu için özellikle erken rezervasyon fırsatlarını kış aylarında değerlendirmelisiniz. 


Kaplıca Otelleri Fiyatları

Kaplıca otelleri ile birlikte en çok aranan diğer tatil konsepti de termal oteller birçok misafirimizin ilgisini çekiyor. Kaplıca otelleri ile termal oteller aslında birbirini tamamlayan, iç içe  geçmiş tatil konseptleri arasında yer alıyor. Afyonkarahisar'dan Bursa'ya, Denizli'den Kırşehir'e, Ankara'dan Yalova'ya, Balıkesir'den Nevşehir'e kadar Türkiye'nin birçok bölgesinde bulunan kaplıca otelleri, doğal kaynak suyu ile ayrıcalıklı bir tatil vadediyor. Eğer böyle şifalı ve huzur dolu bir tatil düşlüyorsanız çok doğru yerdesiniz. Çünkü Jolly'nin kaplıca otel fiyatları herkese hitap ediyor. Kaplıca otelleri genel olarak su ile gelen sağlık temasında bir tatil sunmaktadır misafirlerine. Bu açıdan da ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Jeotermal olarak oldukça önemli bir konumda yer alan ülkemizde kaplıca tesislerinin sayısı da oldukça fazladır. Böylelikle sağlık ve turizm birleşerek benzersiz bir tatil olanağı yaratmaktadır. Fransa gibi termal ve spa otellerinin yoğun olarak talep gördüğü Avrupa ülkelerinde de sağlık turizmi gittikçe ivme kazanmıştır. Türkiye de, bulunduğu bu değerli konumun avantajını kaplıca otellerinin ve sağlık turizminin gelişmesiyle yaşamaktadır. Öyle ki turizm ve seyahat sektörü, son günlerde yönünü doğal ve sağlıklı olana çevirmiştir. Birçok tatilci, daha iyi beslenme ve daha sağlıklı yaşama biçimini benimsemiş, tatillerini de bu prensiple organize etmeye başlamışlardır.


Kaplıca Otelleri Nedir?

Türk kültürünün en önemli sembollerinden biridir hamamlar. Yüzyıllardır hamam geleneği, birçok kişi tarafından tercih edilmiş ve dünyaya yayılmıştır. Yurt dışında yaşayan birçok kişi için oldukça otantik bir deneyim olan hamam kültürü, termal ve kaplıca kültürü ile birleşmiş, böylece sağlığı ilk sıraya alan bir turizm potansiyelini ortaya çıkartmıştır. Kaplıca, içeriği bakımından farklılık gösteren özellikli doğal kaynak suyuna verilen addır. Kükürtlü, iyotlu, demirli, biokarbonatlı ve farklı mineral içerikli sulara sahip olan kaplıcalar, yüzyıllardır birtakım hastalıkların tedavisinde destekleyici olarak kullanılmıştır. Ilıca kelimesinden adını alan ve ılıca üzerine hamam kurulmasıyla kaplıca formuna dönüşen bu tanım, çeşitli kürler ile de sağlık turizminin önemli bir aktörü olmuştur. Havuz, klinik, hamam ve otel gibi farklı tesislerin yerleşkesi olan kaplıcalar, teknolojinin gelişmesiyle alternatif tıp ile iç içe olmuş ve herkesimden insana sağlık turizminin kapılarını açmıştır. 


Kaplıca Oteli Tatili

Vücut direncini artırmak, ağrıları hafifletmek, kireçlenmeleri önlemek, cilt iltihaplarını iyileştirmek gibi birçok hastalığın tedavisine katkı sağlayan kaplıca suları, madensel içerikteki formülü ile kaplıca tedavisi tanımını da ortaya çıkartmıştır. Yüzyıllardır Anadolu'da, Roma'da ve Yunan dönemlerinde önemli bir konumda yer alan kaplıcalar, günümüzde de birçok tatilci tarafından ilgi görüyor. 

Jolly ile kaplıca otelleri baştan başa sağlık ve şifa solu bir tatil vadediyor. Uygun fiyatlar, taksitli ödeme seçenekleri ve rezervasyon kolaylığı ile şimdi kaplıca keyfini sonuna kadar yaşayın. Birbirinden konforlu otel seçenekleri arasından kendinize uygun olanı ister online, ister çağrı merkezi ister geniş acente ağımız aracılığı ile bulun, keyifli bir tatile merhaba deyin.