Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
3. Oda
Odayı Sil
4. Oda
Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mayıs 2021
 • Haziran 2021
 • Temmuz 2021
 • Ağustos 2021
 • Eylül 2021
 • Ekim 2021
 • Kasım 2021
 • Aralık 2021
 • Ocak 2022
 • Şubat 2022
 • Mart 2022
 • Nisan 2022
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele
Diğer Seçenekler (11)

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Kore Turları

2 tur bulundu
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Japonya & Kore Turu Qatar HY ile 7 Gece - 2021 ( Ultra Promo ) Nisan -Mayıs-Temmuz
16 Temmuz 2021 . İstanbul Çıkışlı

Japonya & Kore Turu Qatar HY ile 7 Gece - 2021 ( Ultra Promo ) Nisan -Mayıs-Temmuz

Tur Güzergahı
Vizesiz
Vizesiz Tur
2021 Turları
Ultra Promo
3 Taksit Seçeneği
Qatar Airways Uçuşlu 8 Gece 9 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.749 $ 'dan başlayan fiyatlar
Japonya & Kore Turu THY ile 7 Gece - 2021 ( Ultra Promo )
17 Temmuz 2021 . İstanbul Çıkışlı

Japonya & Kore Turu THY ile 7 Gece - 2021 ( Ultra Promo )

Tur Güzergahı
Vizesiz
Vizesiz Tur
Ultra Promo
2021 Turları
3 Taksit Seçeneği
Turkish Airlines Uçuşlu 8 Gece 9 Gün Diğer Çıkış Tarihleri (1)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.349 $ 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Güney Kore Turları

Jolly ile uzak diyarları keşfetmek için yola Güney Kore turları ile çıkın. Kültürü ile, dili ile, müzikleri ile bambaşka bir yurt dışı turu vadeden Kore turları, Uzak Doğu'nun gizemli ve mistik atmosferinde size unutulmaz anlar yaşatacak. Deneyim rotaları arasında yer alan Kore turları ile ayrıca vizesiz yurt dışı turlar arasında bulunan Güney Kore, misafirperverliği ile de sizi kendisine hayran bırakacak. Japonya gibi Uzak Doğu'nun bir diğeri ilgi çekici destinasyonu olan Güney Kore, özellikle Türkiye'de birçok kişi tarafından merak ediliyor. Gençlerin Kore müziğine ilgi göstermesi, Kore dizi ve filmlerinin oldukça beğenilmesi de Kore'nin son dönemde popülerliğini iyiden iyiye artırmaktadır. Gün geçtikçe gelişmişlik seviyesini yukarıya çeken Güney Kore özellikle teknoloji ve bilim ve teknoloji alanında yenilikler ortaya koymuştur. Global markaları ülkesinden tüm dünyaya çıkartan Güney Kore, eski ve yeni yüzüyle sizi oldukça şaşırtacak. Güney Kore turları ile bu güzel ülkenin nereden nereye geldiğine tanık olacak, bu farklı kültürün içinde kendinize yakın olan birçok şey bulacaksınız. 

Kore turları Jolly'de Japonya'nın da dahil olduğu benzersiz bir tur programına sahiptir. Hemen her seyahat severin merak ettiği Japonya'yı da bu ayrıcalıklı turlar ile görebilirsiniz.


Güney Kore Tur Fiyatları

Güney Kore tur fiyatları Avrupa turlarına göre biraz daha yüksektir. Uzun bir yolculuk ve seçkin oteller fiyat açısından farklılık yaratmaktadır. Fakat Güney Kore'yi görmek istiyorsanız erken rezervasyon tur fırsatları ve paket programlar ile bu turunuzu ekonomik bir ödeme şekline dönüştürebilirsiniz. Direkt uçuş ile gidebileceğiniz Güney Kore'nin başkenti Seul başta olmak üzere bu farklı ülkede birçok güzellik göreceksiniz. Güney Kore tur fiyatları döneme ve kalınacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Uzun mesafe uçuşları yapıldığı için fiyat açısından ortalamanın üzerinde olsa da Güney Kore mutlaka görülecek yerler arasındadır. Taksitli ödeme avantajı, para puan hediye kazanımı ve Jolly'nin özel indirimi ile Kore turları daha uygun aralıklarla sizlere yolculuk yaptıracaktır.


Güney Kore'de Gezilecek Yerler

Güney Kore gezilecek yerler açısından oldukça fazla yere sahiptir. Doğal güzellikleri dışında ilginç mimari yapıları da bulunmaktadır. Güney Kore'de gezilecek yerler arasında ilk sırada başkent Seul bulunmaktadır. Seul'de görülecek yerler arasında 1395 Yılında Jaseon Hanedanı’nın kurucusu olan Kral Taejo tarafından yaptırılan Gyeongbokgung Sarayı, şehrin kalbinde yer alan Insa Dong caddesi ve birçok pahalı markaya ev sahipliği yapan Myeong-Dong caddesi yer alıyor. Kore yarımadasının en büyük 4. nehri olan ve şehri ikiye bölen Han Nehri'nde Seul halkının su kenarında yaşantısına tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca ışıklari çinde gece manzarası ile Seul'e bir kez daha hayran kalabilirsiniz. Kore turları ile görebileceğiniz yerler arasında Kuzey Kore sınırında bulunan Tarafsız Bölge / DMZ de bulunuyor. Dünyada iki bölünmüş tek ülke olan Kore’yi bir başka açıdan göreceğiniz bu turda Kore'yi çok daha yakında tanıma fırsatı bulacaksınız. Bu benzersiz turda Özgürlük köprüsü'nde yürüyecek, 1978 yılında bulunan Kuzey Korelilerin iki sınır arasında yaptığı 1.7 km uzunluğundaki Üçüncü Sızma Tüneli'ne ineceksiniz. Dorasan tren istasyonunda mola verip, Gözetleme Merkezi'nden Kuzey Kore'ye bakacak, Imjingak Anıtı ve Birleşme Köyününden geçeceksiniz.


Güney Kore

Güney Kore, Türkiye ile duygusal bir bağa sahiptir. Bu nedenle hem Türkiye'de hem de Güney Kore'de bu iki ülkenin insanlarına karşı büyük bir hoşgörü ve misafirperverlik vardır. Kore Cumhuriyeti, Doğu Asya'da Kore Yarımadası'nın güneyinde kalan bir devlettir. Güney Kore'nin komşu ülkeleri ise batısında Çin, doğusunda Japonya ve kuzeyinde Kuzey Kore'dir. İkinci Dünya savaşının ardından Güney ve Kuzey olarak ikiye bölünen bu ülke, başkent Seul ile dünyanın en büyük şehirlerinden birine sahiptir. Budizmin yaygın olduğu Kore'de  Hristiyanlık, Konfüçyanizm ve Şamanizm de yer almaktadır.

Jolly ile Güney Kore turları için şimdi rezervasyon yapın, yeni hikayelere ve kültürlere doğru adım atın. Dünyayı Jolly'nin benzersiz tur programları ile keşfetmek istiyorsanız hadi gidelim...