Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Lalehan Hotel

Genel Bilgiler

Yaklaşık 1470 m2’lik geniş ve konum olarak eşsiz bir alan üzerine kurulmuş olan Lalehan Otel, eski harabe bir evin aslı korunarak restore edilmesi sonucunda meydana gelmiştir.

Otel Özellikleri
  • Kahvaltı Salonu
  • Concierge Hizmeti
  • Kablosuz İnternet
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Otel Özellikleri
  • Kahvaltı Salonu
  • Concierge Hizmeti
  • Kablosuz İnternet
Genel Bilgiler
Bina Yaşı 13
Oda 30
Restaurant 1

Amasya şehir merkezinde yer alan Lalehan Hotel, Yeşilırmak Nehri’nin kıyısında yer alıyor ve konforlu bir konaklama olanağı sunuyor. Misafirler Amasya’nın tarihi atmosferinde, tesisin nehir ve dağ manzaralı restoranında güzel vakit geçirebilir.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

«Bay-bayan çift konaklamalarda tesis evlilik cüzdanı ibrazı talep etmektedir.»

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.


YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Konser Programı