Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
 • Aralık 2024
 • Ocak 2025
 • Şubat 2025
 • Mart 2025
 • Nisan 2025
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge A Z

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Tur Süresi

Diğer Seçenekler (11)

Londra Turları

2 tur bulundu
Jolly Sıralaması
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Londra Turu Türk Havayolları İle 3 Gece
İstanbul Çıkışlı
15 Haz'24 - 15 Haz'24 arası 1 Tur
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
Yurtdışı Tur Mil veya MR Puan
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diger tur tarihleri (1)
15 Haziran 2024
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 999 'dan başlayan fiyatlar
Elegant Royal Britanya 4 Ülke Türk Hava Yolları İle 7 Gece
İstanbul Çıkışlı
15 Haz'24 - 15 Haz'24 arası 1 Tur
Tur Güzergahı 7 Gece 8 Gün
Yurtdışı Tur Mil veya MR Puan
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diger tur tarihleri (1)
15 Haziran 2024
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.249 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Londra Turları Fırsatları

Avrupa'nın en turistik şehirlerinden biri olan Londra, Jolly'nin Londra turları fırsatları ile sizi keşfetmeye davet ediyor. Her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Londra, müzeleri ve doğal güzellikleri ile ilgi çekiyor. Modern sanatın, modanın, müziğin ve kültürün başkenti sayılabilecek şehirlerinden biri olan Londra, yurtdışı turlar içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Londra'yı merak eden misafirlerimiz, bu ayrıcalığı Jolly'de Londra turları dahilinde kolaylıkla yaşayabilir. Londra turları, Jolly'nin özel kampanyaları ve indirimleri ile size özel fırsatlar da yaratmaktadır. Bu yıl, Londra'yı doyasıya keşfetmek için Londra turları ile hadi gidelim...

Sanatı, kültürü, tarihi ve havası ile her zaman ilgi çeken Londra, İngiltere turları arasında daima öne çıkıyor. Düzenli bir şehir olan Londra'da İngiliz kültürünü yakından gözlemleyebileceğiniz gibi dünyanın sayılı şeflerinin yer aldığı lokantalar da denk geleceksiniz. Kozmopolit kültürü ile farklı ülke insanlarının yaşadığı ve bu sayede birçok ülkeyi iç içe görebileceğiniz Londra'da tiyatrodan müzikallere, sokak sanatlarından festivallere uzanan eğlenceli keşifler yapacaksınız. 


Londra Turları Fiyatları

Londra turları fiyatları gittiğiniz döneme ve seyahat sürenize göre değişmektedir. Seçkin Londra otellerinde kalırken dilediğiniz yeri keşfedecek ve farklı yemeklerin tadına bakacaksınız. Londra turları sezonun yoğun dönemlerinde artış gösterebilmektedir. Londra'nın en yoğun olduğu zaman yılbaşı dönemi ve sömestir dönemi olmaktadır. Bu kapsamda resmi tatil günleri arasında yer alan günlerde Londra turu planlamayı düşünüyorsanız mutlaka erken rezervasyon tur fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Uçaklı paket turlar kapsamında gidebileceğiniz ve konaklama ile ulaşımı uygun fiyatlara alabileceğiniz Londra turlarında, 3 gece veya üzeri bir tatil yapabilirsiniz. Londra tur fırsatları Jolly'de hemen her dönem yer almaktadır. Buna göre Londra turları fiyatları da farklılık göstermektedir. Erken rezervasyon yaptırarak Londra turunuzu daha ekonomik koşullarla gerçekleştirebilirsiniz. Londra, Avrupa'nın pahalı kentlerinden biridir ve bu nedenle tur ile gitmek Londra için iyi bir fikir olabilir. Ulaşım, konaklama, çevre gezileri ve konaklama içerisinde kahvaltı dahil olması Londra turu için oldukça ekonomik fiyatlara dönüşmektedir. Eğer müze gezmek isterseniz Londra'da turistik kart alabilir ve hem beklemeden hem de daha uygun fiyatlara dilediğiniz müzeye veya sergiye girebilirsiniz. Ünlü Hyde Park’ta Londra'ya merhaba demek için şimdi Jolly farkı ile yerinizi ayırtın.


Londra Gezilecek Yerler

Londra gezilecek yerler açısından birçok yere sahiptir. Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Thames Nehri, Meydanı Londra'da görülecek ilk yerler oluyor. Dünyanın en büyük dönme dolaplarından biri olan London Eye ve Madame Tussauds Müzesi de Londra'nın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Dünyanın en büyük ve en eski kalesi olan Windsor Kalesi, yaklaşık 1000 yıldır İngiliz kraliyet ailesinin bazı özel dönemlerde ikamet ettiği bir yerdir. Günümüzde kale hala kullanımda olup, İngiltere Kraliçesi bazı özel hafta sonlarını burada geçirmektedir. Kale tüm görkemi ile her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. İngiltere’nin kültürel ve tarihi yönden en zengin şehirlerinden biri olan Oxford’a gideceğiniz Londra turlarında ayrıca alışveriş yapabileceğiniz Bicester Outlet’e de gidebileceksiniz. İngiltere turları içerisindeki bu favori rotaya şimdi seyahat etmenin tam zamanı. 

Jolly ile Londra turları şimdi Avrupa'yı keşfedin.