Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Ekim 2022
 • Kasım 2022
 • Aralık 2022
 • Ocak 2023
 • Şubat 2023
 • Mart 2023
 • Nisan 2023
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
Hemen Ara

Malezya Turları

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Yurt Dışı Turları

Malezya Turları Fırsatları

Malezya turları fırsatları Jolly'de gezmeyi ve dünyayı keşfetmeyi seven herkesi bekliyor. Dünyanın en egzotik ülkelerinden biri olan ve kültür harmonisiyle bir uyum örneği konumunda yer alan Malezya, Jolly'nin Malezya turları ile keşfedilmeyi bekliyor. Asya'nın egzotik ülkesi, kendine has kültürü ile her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor. Dünyayı keşfetmek için olmazsa olmaz duraklar arasında yer alan Malezya, vizesiz yurt dışı turları arasında yer alması nedeniyle de ilgi görüyor. Uygun fiyatlarıyla Malezya'yı bu sene mutlaka keşfedin. Binlerce adadan oluşan Malezya, tapınakları ve gökdelenleri ile birçok kültürü barındırmasıyla merak ediliyor. Renkli bir ülke olan Malezya'da farklı dinler bir arada hoşgörü ile yaşıyor. Budizm, İslamiyet, Hinduizm gibi farklı inançların yer aldığı Malezya'yı güzel yapan da tam olarak bu hoşgörü kültürü oluyor. Gezilecek yerler açısından birçok durağa sahip Malezya'nın yemek kültürü de denemeye değer. Yağmur ormanları, mercan resifleri ile dolu muhteşem denizi ve binaları ile Malezya turları size yepyeni bir kapı açacak. Uzakdoğu turları arasında daima merak edilen destinasyonlardan biri olan Malezya'yı bu sene Jolly ile keşfetmenin vakti geldi... Hadi, hazırsanız uzak diyarlara, Asya Kıtası'na, bambaşka hikayeler yazmak için renkli kültürlerin ülkesi Malezya'ya gidiyoruz...


Malezya Turları Fiyat

Başkent Kuala Lumpur, mükemmel denizi ile Langkawi, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Melaka, kültür rotası Penang ve nice güzel yeri ile keşfedilmeyi bekleyen Malezya, başta insanları ve ritüelleri ile dikkat çekiyor. Malezya, ekvatoral iklime sahip olması nedeniyle Malezya sıcak bir ülkedir bu nedenle Türkiye de dahil olmak üzere birçok farklı ülkeden misafire ev sahipliği yapmaktadır. Muhteşem güzelliklere ve kültürel değerlere sahip olan Malezya modern ve geleneksel hayatın bir arada bulunduğu ülkelerden biridir. Malezya turları ile hem gökdelenleri ve modern binaları, hem alışveriş merkezlerini hem de dünya mutfaklarının yer aldığı lüks restoranları keşfedecek hem de dini yapıları ziyaret edecek ve inanışlardan doğan çeşitli ritüelleri deneyimleyeceksiniz. Malezya mercan kayalıkları, gökdelenleri, farklı dini inançları, Yağmur Ormanları ve muhteşem kumsalları ile ünlüdür. Malezya'da bambaşka bir atmosfer yaşarken vizesiz yurt dışı turlar ile seyahat etmenin kolaylığını da hissedeceksiniz.  Malezya turları fiyat açısından bütçe gerektiren rotalar arasında yer alsa da uygun fiyatlı turlar ile bütçenizi çok zorlamadan dünyayı keşfedeceksiniz. Malezya turu için erken rezervasyon tur fırsatlarını, yurt dışı tur kampanyalarını ve indirimlerini mutlaka takip edin. Ayrıcalıklı yurt dışı turları ile taksitli ödeme fırsatından ve ekstra avantajlardan da faydalanarak hayal ettiğiniz tatile şimdi çıkın.


Malezya'ya Ne Zaman Gidilir?

Malezya'ya ne zaman gidilir sorusu Malezya turlarına katılacak misafirlerin ilk sorduğu sorulardan biri oluyor. Malezya hava durumu seyahatinizi şekillendirmek için önemli bilgiler arasında yer almaktadır. Malezya, tropikal iklimin görüldüğü ülkeler arasında yer alır ve bu nedenle bazı dönemler kuvvetli yağışlar almaktadır. Bu bakımdan Malezya'ya gitmek için ideal zamanlar nisan ve aralık ayları arasındadır. Malezya hava durumuna bakarak, gideceğiniz döneme göre valiz hazırlamanızda fayda var.


Malezya Gezilecek Yerler

Malezya gezilecek yerler açısından oldukça bereketli bir yerdir. Farklı kültürlerin iç içe geçtiği Malezya'da her an sizi şaşırtacak bir şey görebilirsiniz. Malezya'da gezilecek yerler arasında ilk sırada Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument geliyor. Malezya’nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının en güzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranlarında elbette yemek yemeyi unutmuyoruz. Çin Mahallesi, 130 milyon yıllık kireç taşından tepenin içine yapılmış Batu Mağarası ve Hindu Tapınağı, Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedi de Malezya'da mutlaka görülecek yerler arasında bulunuyor. 

Jolly ile Malezya turları egzotik hikayeler yazmanız için sizi bekliyor. Hadi gidelim...