Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Marmaris Datça Akyaka Turu 2 Gece Otel Konaklamalı İstanbul Bursa Çıkışlı

Eski Datça Gezisi Dahil

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 29.05.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Bursa Balıkesir Muğla

Belirlenen saatlerde hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün Tur Güzergahı
Marmaris

Günün Gezi Noktaları;

Akyaka 

Gökova Tekne Turu ( Ekstra )
Sedir Adası
Kleopatra Plajı
Lacivert Koy

Not: Program gereği otele giriş yapmadan tur başlayacağı için, misafirlerimize kolaylık olması açısından, yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerini ayrı bir çanta içerisinde otobüste yanlarına almaları rica olunur.

Jolly Turun konforlu otobüsleri eşliğinde Aydın, Çine, Muğla üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip Sakar Geçidi’ni aşıyoruz. Sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyoruz. Buradan Gökova Tekne Turu ( Ekstra ) için teknemize biniyoruz. Jacques Cousteau'nun ‘Dünya'nın cenneti’ dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında . Bu güzel turun sonunda Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve fauna ’ya sahip Azmak Çay'ını fotoğraflayabilir. Akyaka’dan ayrılıp otelimize yerleşme. Akşam yemeği otelimizde.

Akşam yemeği sonrası Marmaris Kaleiçi ve  barlar sokağında eğlence bizleri bekliyor olacak ( Ekstra ) .


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor (Ekstra)  
Öğle yemeği: Tekne turu için ödenecek tur fiyatına öğle yemeği dahildir. (balık+ salata + karpuz veya tavuk ve köfte + makarna + salata + karpuz) Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz için öğle yemeği ekstradır.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.

3.Gün Tur Güzergahı
Marmaris

Günün Gezi Noktaları;
Marmaris Jeep Safari (Ekstra)
Kızkumu Plajı

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen konuklarımızla jeep safariye katılıyoruz. (Ekstra)

Jeep Safari Turu Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, Jeep Safariye başlıyoruz. İlk durağımızda verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriyoruz. Parkurumuzun bir etabında su tabancaları kiralayarak,  Marmaris jeep safari turlarının vazgeçilmezi, oldukça eğlenceli bir aktivite olan su savaşı yapıyoruz. Bu aktivite birçoğumuzu çocukluk yıllarımıza götürecek. Muhteşem bir doğanın içerisinde dere yataklarının içerisinden geçerek mola yerine ulaşıyoruz. Mola ardından Hisarönü mevkiini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan Kızkumu Plajına ulaşıyoruz. Dünyada bir benzeri olmayan, binlerce yıllık bir jeolojik süreçle oluşmuş denizin içinde yaklaşık 650 m’lik bir sete sahip Kızkumu’nda kendimizi serin sulara bırakıyoruz. Yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü’ne gidiyoruz. Sonrasında Sığla ağaçlarının altında, Jeplerle şelaleye ulaşarak, fotoğraflarımızı alıp buradaki büvetlerde serinliyor, tekrar Jeeplere binerek güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü alınır.
Öğle Yemeği: Safari turu ekstra ücretine dahildir. (balık, köfte veya tavuk ana sıcak seçmeli + salata)
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü alınır.

4.Gün Tur Güzergahı
Muğla İzmir Balıkesir Bursa İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Can Yücel Sokağı
Kumluk Plajı
Köy Kahvesi
Datça
Yeni Datça

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Datça yarımadasının en dar noktası, Ege ve Akdeniz’i aynı anda görebileceğimiz Balıkaşıran’dan geçerek Eski Datçaya ulaşıyoruz. Eski Datça’nın Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek Can Yücel sokağa ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği Evi dışarıdan görerek, yine Can Baba’nın sağlığında her gün gittiği Orhan'ın Köy Kahvesi'nde çay-kahve molası veriyoruz. Verilen serbest zamanda Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyoruz. Ardından Yeni Datça’ya geçerek Kumluk Plajı'nda yüzme molası veriyoruz. Kordunu ve Çarşısı'nı gezebilmemiz için verilen serbest zaman sonrası otobüsümüze binerek dönüş yoluna çıkıyoruz. Bir başka Jolly Tur organizasyonunda buluşmak dileği ile siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, sizlerle vedalaşıyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü alınır.
Öğle Yemeği: Yol güzergahında Ekstra olarak alınıyor
Akşam yemeği: Yol güzergahında Ekstra olarak alınıyor

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 29.05.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI