Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
3. Oda
Odayı Sil
4. Oda
Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Ekim 2020
 • Kasım 2020
 • Aralık 2020
 • Ocak 2021
 • Şubat 2021
 • Mart 2021
 • Nisan 2021
 • Mayıs 2021
 • Haziran 2021
 • Temmuz 2021
 • Ağustos 2021
 • Eylül 2021
 • Ekim 2021
 • Kasım 2021
 • Aralık 2021
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Meksika Turları

5 tur bulundu
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Meksika Turu, Air France Hy İle 7 Gece 2020
15 Kasım 2020 . İstanbul Çıkışlı

Meksika Turu, Air France Hy İle 7 Gece 2020

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Air France Uçuşlu 8 Gece 9 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.549 $ 'dan başlayan fiyatlar
Meksika Turu Air France HY ile 7 Gece - 2021
24 Ocak 2021 . İstanbul Çıkışlı

Meksika Turu Air France HY ile 7 Gece - 2021

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Air France Uçuşlu 9 Gece 10 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.579 $ 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
Meksika Küba Turu Air France ile 6 Gece - 2021
27 Nisan 2021 . İstanbul Çıkışlı

Meksika Küba Turu Air France ile 6 Gece - 2021

Tur Güzergahı
Küba Vizesi Hediye
3 Taksit Seçeneği
Air France Uçuşlu 7 Gece 8 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.599 'dan başlayan fiyatlar
Küba & Meksika Turu Air France HY ile - 7 Gece - 2021
05 Mart 2021 . İstanbul Çıkışlı

Küba & Meksika Turu Air France HY ile - 7 Gece - 2021

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Air France Uçuşlu 9 Gece 10 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 1.849 $ 'dan başlayan fiyatlar
Meksika & Guatemala & Belize & Honduras Turu Air France HY ile 9 Gece-2021
12 Mayıs 2021 . İstanbul Çıkışlı

Meksika & Guatemala & Belize & Honduras Turu Air France HY ile 9 Gece-2021

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Air France Uçuşlu 11 Gece 12 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 2.749 $ 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Meksika Turları 

Meksika turları Jolly ile unutulmaz maceralara tanık olmanız için sizi bekliyor. Farklı kültürü, benzersiz coğrafyası ve yemekleri ile Meksika'yı keşfetmeye hazır olun. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Meksika, her gezginin hayalini süsleyen rotalardan biridir. Maya döneminde Yucatan'ın dini merkezi olan Meksika'nın keşfedilecek tarihi ve doğal güzelliklerini Jolly güvencesi ile göreceksiniz. Meksika turları, kampanyalı yurt dışı turları ve Jolly'nin özel indirimleriyle avantajlı fiyatlara gelmektedir. İstanbul çıkışlı Meksika turları ile egzotik günler yaşayacak, rengarenk insanlar tanıyacak, müziğe ve yemeğe doyacaksınız. Meksika turları Jolly'de Küba ve Meksika turları olarak yapılabilmektedir. Böylece dünyanın iki muhteşem ülkesini tek bir yolculukta görebilecek, Latin kültürüne aşina olacaksınız. Benzersiz yurtdışı turlar ile Jolly'de her yolculuk yeni bir hikaye. 


Meksika Tur Fiyatları

Yurt dışını doyasıya keşfetmek için Jolly'nin birçok kampanyası bulunmaktadır. Meksika'yı görmek isteyen ve uzak olduğu için zamandan ve maddi açıdan zorlanan tüm misafirlerimize hitap eden Meksika turumuz ile siz de hayalini kurduğunuz keşiflerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Meksika tur fiyatları kurlara ve gidilen dönem ile kalınacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Meksika tur fiyatları ayrıca gidilen kişi sayısına göre de farklılık gösterebilmektedir. Tek kişi katılım sağlamanız takdirinde turlarda farklılık olacaktır. Meksika tur fiyatları ayrıca taksitli ödemeler ve kampanyalı fiyatlarla da avantajlı olmaktadır. Aynı zamanda erken rezervasyon tur fırsatları da Meksika turları için tatil fırsatları yaratmaktadır.


Meksika

Meksika, resmi adıyla Meksika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika'nın güney yarısında yer alan federal bir cumhuriyettir. Kuzeyde Amerika Birleşik Devletleri; güney ve batıda Atlas Okyanusu; güneydoğuda Guatemala, Belize ve Karayip Denizi; doğuda ise Meksika Körfezi ile komşudur. Dünyanın 13. en büyük bağımsız ülkesi konumunda yer alan Meksika'da İspanyolca konuşulmaktadır. Guadalajara, Monterrey, Puebla, Toluca, Tijuana ve León yerleşim yerlerine sahip olan Meksika'nın Meksika’nın tam anlamıyla fethi 200 yıl kadar sürmüştür.


Meksika'ya Ne Zaman Gidilir?

Meksika turları ile bu ülkeye seyahat edecek misafirlerimizin sorduğu ilk soru Meksika'ya ne zaman gidilir olmaktadır. Meksika, sıcak ve tropik bir iklime sahiptir. Meksika'nın kuzeyinde kalan bölgeler kış aylarında diğer bölgelere oranla daha soğuk olmaktadır. Meksika'nın güneyindeki sıcaklık ise yıl içerisinde genel olarak sabit kalmaktadır. Başta kuzey bölümleri olmak üzere Meksika'nın çoğu bölgesi kurak bir iklim yapısına sahiptir. Meksika, dört mevsim seyahat etmeye elverişli yerler arasında yer alsa da genellikle kasım ve ağustos ayları tercih edilmektedir. Meksika'nın gözde tatil yeri Cancun’un sıcak olduğu aylar ise haziran ve temmuzdur. Mexico City ise en sıcak zamanlarını nisan ve mayıs görmektedir.

Meksika Gezilecek Yerler

Meksika turları ile öncelikli durak UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınan şehir merkezi oluyor. Meksika gezilecek yerler açısından birçok tarihi durağa sahiptir. Zocalo adıyla da bilinen dev Anayasa Meydanı, Aztek tapınağının yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali, ünlü sanatçı Diego Rivera’nın Meksika tarihini anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı Meksika gezi rehberinin ilk sıralarında yer alıyor. Milattan önce 100 yılında kurulmaya başlandığına inanılan ve Kolomb-öncesi döneme ait en büyük şehirlerden biri olan Teotihuacan Tapınakları da Meksika'da gezilecek yerler arasında yer alıyor. Güneş Piramidi, Ay Piramidi ve Ölüler Yolu gibi çok önemli tarihi yapıtların yer aldığı Meksika'daki bu eşsiz tapınakların konumları Giza’daki piramitler gibi, Orion Takımyıldızı’nın yerdeki yansıması olacak biçimde ve aynı zamanda, Queatzalcoatl Tapınağı’ndan hareketle gezegenlerin yerdeki yansıması olacak biçimde düzenlenmiştir. Frida Kahlo Müzesi ve Meksika gecelerinin hareketli mekanı Garibaldi Meydanı da listenizde yer almalı. 

Jolly ile Meksika turları dünyayı keşfetmeniz için hazır! Siz de hazırsanız, hadi gidelim...