Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Ekim 2022
 • Kasım 2022
 • Aralık 2022
 • Ocak 2023
 • Şubat 2023
 • Mart 2023
 • Nisan 2023
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
Hemen Ara

Muhafazakar Turlar

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Yurt Dışı Turları

Muhafazakar Turlar Fırsat

Jolly'den muhafazakar turlar fırsatlarla geldi. Dünyayı keşfederken inancınız gereği yaşamaya devam edebileceğiniz muhafazakar turlar ile dilediğiniz yeri görecek; Avrupa'dan Asya'ya farklı kıtalara uzanacaksınız. İtalya, Orta Avrupa, Amsterdam, Hollanda, Paris, Tunus ve İspanya gibi birçok rotayı Jolly'nin muhafazakar turları ile keşfedecek, tatilin tadını çıkartacaksınız. Muhafazakar yurt dışı turları ile seyahate çıkmak isteyen misafirlerimiz için birçok seçeneğe sahip Jolly'de dilediğiniz tatili yapın diye muhafazakar turlara ek olarak muhafazakar oteller de bulunmaktadır. Tatilde ihtiyaç duyduğunuz hemen her şeyi düşünen ve rahatınız için çalışan Jolly'de aradığınız ne varsa bulacaksınız.

Muhafazakar turlar, inancı gereği belli prensipleri olan misafirlerimizi düşünerek hazırlanmaktadır. Buna göre gidilen her destinasyonda, tur programları namaz saatlerine göre düzenlenmektedir. Arzu eden misafirlerimiz namaz saatlerinde, gidilen bölgelerdeki camilerde ibadetlerini yerine getirebilmektedirler. Muhafazakar turlar ile böylece hem yeni yerler görmeye devam edebilir, hem de ibadetinizden geri kalmazsınız. 


İslami Turlar

Muhafazakar turlar bir diğer adı olan İslami turlar olarak da bilinmektedir. İslami turlar, birçok bölgede gezdiğiniz süre boyunca ibadetlerinizi yerine getirmeniz için olanak tanır. İslami turlar ile İtalya'ya gitmeyi isteyen misafirlerimiz Floransa'da Ravenna Cami'de, Avrupa Birliği içerisinde bulunan en büyük cami olan Roma Cami'sinde namaz kılabilmektedir. İslami turlarda tur programları namaz saatleri esas alınarak düzenlendiği için ibadetlerinizi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. İtalya turları kadar ilgi çeken Orta Avrupa turları da İslami usullere göre düzenlenmektedir. Orta Avrupa turlarında Avusturya'nın en büyük camisinde namaz kılabilir; Budapeşte'de bulunan ve Kanuni Sultan Süleyman'ın isteği ile Buda seferine katılan ve fetih sonrası 10 yıl Budapeşte'te yaşadıktan burada vefat eden Gül Baba Türbesi'nde dua edebilirsiniz.

Muhafazakar turlar ya da İslami turlar olarak bilinen turlarımızda Benelux&Paris turları ile de benzer şekilde seyahat etmeniz mümkündür. Bu turda misafirlerimiz hikayesiyle dikkat çeken Amsterdam'daki Fatih Camii, Mevlana Rotterdam Camii, Büyük Paris Cami'nde ibadetlerini yerine getirebilirler.

Muhafazakar misafirlerimiz in ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen yurt dışı turları ile inanç turizmi kapsamında dilediğiniz yeri keşfedebilir ve ibadetlerinizi yerine getirebilirsiniz.


Helal Turizm

İslami gereklere ve Müslümanlığın öğretilerine göre hizmet sunan tur programlarını otelleri içeren helal turizm, Kudüs ve Endülüs gibi inanç turizminin önemli olduğu destinasyonlara gitmenin yanı sıra muhafazakar bir tatil için olması gereken tüm detayları da kapsamaktadır. Yurt dışı turlar, helal turizm kapsamında restoran ve otelleri yiyecek-içecek hassasiyetini göz önünde bulundurarak organize ederken cuma namazı ve tüm namaz vakitlerinde ibadet için serbest zaman aralığı vermektedir. Uçakla yapılan ve farklı hava yolları seçeneklerine sahip olan muhafazakar turlar farklı gün sayısına ve gidilecek destinasyona göre de fiyat farklılığına sahiptir. Erken rezervasyon fırsatları, kampanya ve özel fırsat dönemleri ile muhafazakar turları ekonomik fiyatlara alabilir ve hayalinizdeki tatile çıkabilirsiniz.