Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
 • Aralık 2024
 • Ocak 2025
 • Şubat 2025
 • Mart 2025
 • Nisan 2025
Hemen Ara

Pamporovo Turları

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Yurt Dışı Turları

Pamporovo Turları Fiyatları

Jolly'de unutulmaz bir kış tatili için uygun fiyatlarıyla Pamporovo turları sizleri beyaz bir masala davet ediyor. Son zamanların popüler kayak tatili destinasyonu olan Pamporovo'da unutulmaz bir tatil yaparken ekonomik yurt dışı turu da yapmış olacaksınız. Bulgaristan’ın popüler kayak merkezlerinden biri olan Pamporovo’da Jolly'e özel kış tatili fırsatları bulacak, doyasıya kayak yapacak ve unutulmaz bir kış masalı yaşayacaksınız. Eğer kışın yurt dışı tatili için nereye gitsek diyorsanız ya da kar ve kayak ikilisi sizi cezbediyorsa o halde rotayı Pamporovo'ya çevirme vaktiniz gelmiş demektir. Üstelik yurt dışı uygun fiyatlı yer arayışına bir çare de bularak. Bulgaristan'ın kayak merkezi Pamporovo, ekonomik yurt dışı alternatifleri arasında yer alıyor. Bu nedenle Pamporovo turları fiyatları oldukça ekonomik aralıklara sahiptir ve herkes için kış tatili ortamı yaratmaktadır. Kayak tutkunlarının vazgeçilmez adresleri arasında yer alan Pamporovo, uygun fiyatlı yurt dışı rotaları arasında yer alıyor. Bu nedenle yurt dışı kış tatili denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri oluyor Pamporovo. Bulgaristan'ın kayak cenneti bu güzel kente yapılan turla sadece kayak yapmayacak, çevre gezileri de yaparak Bulgaristan'ı keşfedeceksiniz. Bulgaristan'ın güneyindeki Smolyan eyaletinde popüler bir kayak merkezi olan Pamporovo, Norveç ladin ormanları arasında yer almaktadır. Kışın vazgeçilmez yurt dışı turları arasında yer alan Pamporovo, kayak ve snowboard sevenler için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Yurt dışı turları ve kayak merkezleri arasında oldukça uygun fiyatlara sahip olması nedeniyle tercih edilen Pamporovo kayak merkezi, Rodop Dağı’nın zirvesini oluşturan 1926 metre yükseklikteki Snejanka Tepesi ile de ünlüdür. Birçok kayak pistine ev sahipliği yapan Pamporovo, zorluk derecelerine göre herkes için kayak yapma imkanı sunmaktadır. Pamporovo turları ile keyifli ve eğlenceli bir tatile hazır olun...


Pamporovo Tur Fırsatları

Pamporovo tur fırsatları ile bu kış Bulgaristan’ın en büyük şehirlerinden biri olan Pamporovo'da doyasıya kayak yapacak ve kışı keyifli bir tatil işe değerlendireceksiniz. Telesiyej, ATV gibi farklı etkinlikler ile de keyifli zamanlar yaşayabileceğiniz Pamporovo'da seçkin yurt dışı otellerinde kalırken Bulgaristan'ın diğer kentlerini de gezebileceksiniz. Pamporovo turları ile Sofya’yı ve Filibe’yi görme şansı bulabilirsiniz.  Kar ve kayak tutkunlarının bir numaralı tercihi olan Pamporovo, hafta sonu yurt dışı turları alternatifine de sahiptir. Pamporovo tur fırsatları bu açıdan herkese hitap etmektedir. Muhteşem dağ havası eşliğinde, alabildiğine beyaz bir coğrafyada siz de bu masala ortak olmak istemez misiniz? Eğer çalışıyorsanız, izin konusu sizin için sıkıntı oluyorsa ama bir yandan yurt dışı tatili yapmak istiyorsanız size zaman konusunda yardımcı olacak Pamporovo turları ile yola çıkabilirsiniz. Vizeli turlar arasında yer alan Pamporovo, uygun fiyatları nedeniyle de bütçe dostudur.


Pamporovo Gezilecek Yerler

Avrupa standartlarında kayak pistlerine ev sahipliği yapan Pamporovo, ayrıcalıklı bir kış rotası olması dışında yurtdışı turları içerisinde kültür keşifleri yapabileceğiniz de bir yerdir. Balkanlar'ın ve Bulgaristan’ın popüler kayak merkezi olan Pamporovo'ya yapacağınız bu turda kayak merkezleri ziyaretinize ek olarak gezilecek yerleri de keşfedeceksiniz. Pamporovo turları ile 156 metrelik Snezhanka Tv Kulesi’ne çıkabilir, Roma ve Tarak döneminden beri ayakta duran tarihi yapıları görebilirsiniz. Aralık ayının sonlarına doğru açılan sezon, yılbaşı ve sömestr zamanlarında yoğun dönemini yaşamaktadır. Mart-Nisan aylarına kadar sürebilen kar sezonu için erken rezervasyon turları ile yerinizi önceden ayarlamanızı tavsiye ederiz.

Jolly ile Pamporovo turları ile şimdi kışı ve kayak zevkini bir başka yaşamanın zamanı geldi.