Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mart 2023
 • Nisan 2023
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Prag Turları

4 tur bulundu
Jolly Sıralaması
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
PRAG - 3 Gece- Türk Havayolları ile - Kış 2023
14 Aralık 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 25 € İndirim 399 € 374 'dan başlayan fiyatlar
Prag -Pegasus Havayolları ile - 3 Gece
12 Ekim 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 25 € İndirim 429 € 404 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
PRAG - 3 Gece - Türk Havayolları ile
04 Mayıs 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 489 'dan başlayan fiyatlar
PRAG - 3 Gece - THY ile - Öğlen Dönüş - 2023
18 Mayıs 2023 . İstanbul Çıkışlı
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
3 Taksit Seçeneği
Gidiş-Dönüş: Uçakla
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 499 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Orta Avrupa’nın Ortaçağ esintileri taşıyan zarif şehri Prag’ı tanımak ve yaşamak isteyenler sizi Prag turlarına davet ediyoruz. Büyülü atmosferi, estetik köprüleri, şehre mistik hava veren katedralleri, mağrur ve sakin akan Vltava Nehri ile Prag size efsunlu bir tatil vaat ediyor…

Prag şehir turu dünyanın en büyüleyici antik kalesi kabul edilen Prag Kalesi ile başlayacaktır. Burası kaleden ziyade bir şato havasında… İçinde hükümet binaları ve bakanlıklar karşınıza çıkacaktır. Cumhurbaşkanını evinden çıkarken görürseniz şaşırmayın.

Şehir turumuzun bir sonraki durağı ise Prag’ın diğer büyüleyici simgelerinden biri olan St. Vitus Katedrali olacaktır. Gotik tarzın en güzel örneklerinden biri olan bu katedral dış yapısının şaşası ile insanı cidden kendinden alıyor.

Ünlü yazar Franz Kafka ile sevgilisi Milena’nın aşkına şahitlik etmiş bu romantik şehir, yeni evli çiftler için de harika balayı turları içinde yer alabilir. Aşk her kentte aynı mı yaşanır? Bunun cevabını eşinizle ya da sevdiğinizle Prag’da bulabilirsiniz.

Kafka demişken, mutlaka Kafka’nın müze olarak kullanılan evini ziyaret etmelisiniz. Ardından Eski Şehir Meydanı’na varıp dar sokaklarını arşınlayıp, günümüze dek bozulmamış güzel Prag evlerini doyasıya seyretmelisiniz. Bu meydanda bulunan heykellerin muhteşemliği sizi kendine hayran bırakacak. Ayrıca faytonla nostaljik bir şehir turu yapabilirsiniz.

Prag’da görülmeye değer bir yer de Astronomik Saat Kulesi’dir. Her saat başı burada adeta bir görsel şölen yaşanır. Her saat başı Hz. İsa’nın 12 havarisi horoz ötünceye kadar pencerenin önünden geçer.

Prag ile sembolleşmiş bir diğer yapı ise Charles Köprüsü’dür. Vltava Nehri üzerindeki en ihtişamlı köprüdür. Şehrin en eski köprüsü olma özelliğini taşıyan bu köprüde gece yapacağınız bir yürüyüş size inanılmaz huzur verecektir. Gün içinde de köprü üzerinde hediyelik eşya satanlar, sokak ressamları, kukla tiyatroları ve müzisyenler ile beraber çok hareketli bir yaşam göze çarpmaktadır.

Prag’a gelip de Avrupa’nın en önemli kaplıca merkezi Karlovy Vary’yi ziyaret etmemek kesinlikle olmaz. Kartpostallardan çıkmış gibi yemyeşil doğası ile ve Mustafa Kemal Atatürk’ün tedavi için gittiği kent olması dolayısıyla dikkati çeken Karlovy Vary size dinginlik katacak bir şehirdir. Uluslararası film festivallerine ev sahipliği yapmış bu kente özgü ünlü Çek likörünü tatmadan bu kentten ayrılmamanızı öneririz.

Ortaçağ’ın masalsı atmosferinde kaybolmak ve Kafka’nın adımını attığı dar Prag sokaklarında dolaşmak isterseniz sizi Prag turlarına bekliyoruz. Erken rezervasyon kampanyasından faydalanmayı da kesinlikle ihmal etmeyiniz. Orta Avrupa turlarında rüya gibi bir tatil dileriz…