Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Prag Turları

3 tur bulundu
Jolly Sıralaması
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Prag -3 Gece - Pegasus HY ile - 2024
İstanbul Çıkışlı
25 Oca'24 - 14 Mar'24 arası 3 Tur
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diger tur tarihleri (3)
25 Ocak 2024 01 Şubat 2024 14 Mart 2024
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 30 € İndirim 379 € 349 'dan başlayan fiyatlar
Prag -Pegasus Havayolları ile - 3 Gece- Kış 2023
İstanbul Çıkışlı
9 Kas'23 - 21 Ara'23 arası 3 Tur
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diger tur tarihleri (3)
09 Kasım 2023 07 Aralık 2023 21 Aralık 2023
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 359 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
PRAG - 3 Gece- Türk Havayolları ile - Kış 2023
İstanbul Çıkışlı
30 Ara'23 - 30 Ara'23 arası 1 Tur
Tur Güzergahı 3 Gece 4 Gün
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diger tur tarihleri (1)
30 Aralık 2023
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 549 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Orta Avrupa’nın Ortaçağ esintileri taşıyan zarif şehri Prag’ı tanımak ve yaşamak isteyenler sizi Prag turlarına davet ediyoruz. Büyülü atmosferi, estetik köprüleri, şehre mistik hava veren katedralleri, mağrur ve sakin akan Vltava Nehri ile Prag size efsunlu bir tatil vaat ediyor…

Prag şehir turu dünyanın en büyüleyici antik kalesi kabul edilen Prag Kalesi ile başlayacaktır. Burası kaleden ziyade bir şato havasında… İçinde hükümet binaları ve bakanlıklar karşınıza çıkacaktır. Cumhurbaşkanını evinden çıkarken görürseniz şaşırmayın.

Şehir turumuzun bir sonraki durağı ise Prag’ın diğer büyüleyici simgelerinden biri olan St. Vitus Katedrali olacaktır. Gotik tarzın en güzel örneklerinden biri olan bu katedral dış yapısının şaşası ile insanı cidden kendinden alıyor.

Ünlü yazar Franz Kafka ile sevgilisi Milena’nın aşkına şahitlik etmiş bu romantik şehir, yeni evli çiftler için de harika balayı turları içinde yer alabilir. Aşk her kentte aynı mı yaşanır? Bunun cevabını eşinizle ya da sevdiğinizle Prag’da bulabilirsiniz.

Kafka demişken, mutlaka Kafka’nın müze olarak kullanılan evini ziyaret etmelisiniz. Ardından Eski Şehir Meydanı’na varıp dar sokaklarını arşınlayıp, günümüze dek bozulmamış güzel Prag evlerini doyasıya seyretmelisiniz. Bu meydanda bulunan heykellerin muhteşemliği sizi kendine hayran bırakacak. Ayrıca faytonla nostaljik bir şehir turu yapabilirsiniz.

Prag’da görülmeye değer bir yer de Astronomik Saat Kulesi’dir. Her saat başı burada adeta bir görsel şölen yaşanır. Her saat başı Hz. İsa’nın 12 havarisi horoz ötünceye kadar pencerenin önünden geçer.

Prag ile sembolleşmiş bir diğer yapı ise Charles Köprüsü’dür. Vltava Nehri üzerindeki en ihtişamlı köprüdür. Şehrin en eski köprüsü olma özelliğini taşıyan bu köprüde gece yapacağınız bir yürüyüş size inanılmaz huzur verecektir. Gün içinde de köprü üzerinde hediyelik eşya satanlar, sokak ressamları, kukla tiyatroları ve müzisyenler ile beraber çok hareketli bir yaşam göze çarpmaktadır.

Prag’a gelip de Avrupa’nın en önemli kaplıca merkezi Karlovy Vary’yi ziyaret etmemek kesinlikle olmaz. Kartpostallardan çıkmış gibi yemyeşil doğası ile ve Mustafa Kemal Atatürk’ün tedavi için gittiği kent olması dolayısıyla dikkati çeken Karlovy Vary size dinginlik katacak bir şehirdir. Uluslararası film festivallerine ev sahipliği yapmış bu kente özgü ünlü Çek likörünü tatmadan bu kentten ayrılmamanızı öneririz.

Ortaçağ’ın masalsı atmosferinde kaybolmak ve Kafka’nın adımını attığı dar Prag sokaklarında dolaşmak isterseniz sizi Prag turlarına bekliyoruz. Erken rezervasyon kampanyasından faydalanmayı da kesinlikle ihmal etmeyiniz. Orta Avrupa turlarında rüya gibi bir tatil dileriz…