Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
3. Oda
Odayı Sil
4. Oda
Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Eylül 2021
 • Ekim 2021
 • Kasım 2021
 • Aralık 2021
 • Ocak 2022
 • Şubat 2022
 • Mart 2022
 • Nisan 2022
 • Mayıs 2022
 • Haziran 2022
 • Temmuz 2022
 • Ağustos 2022
 • Eylül 2022
 • Ekim 2022
 • Kasım 2022
 • Aralık 2022
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Bölge A Z

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Çıkış Noktası

Diğer Seçenekler (11)

Tur Süresi

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Selanik Turları

6 tur bulundu
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Yunanistan - Selanik - Kavala Turu, 1 gece, Otobüs ile - 2021
22 Ekim 2021

Yunanistan - Selanik - Kavala Turu, 1 gece, Otobüs ile - 2021

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Otobüslü 2 Gece 3 Gün Diğer Çıkış Tarihleri (9)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 79 'dan başlayan fiyatlar
Selanik & Kavala Turu, Otobüs ile Yılbaşı 1 Gece
30 Aralık 2021

Selanik & Kavala Turu, Otobüs ile Yılbaşı 1 Gece

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Otobüslü 2 Gece 3 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 89 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
Baştanbaşa Yunanistan Turu - 4 Gece 6 Gün - Otobüs ile - 2021
26 Ekim 2021 . İstanbul Çıkışlı

Baştanbaşa Yunanistan Turu - 4 Gece 6 Gün - Otobüs ile - 2021

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Otobüslü 5 Gece 6 Gün Diğer Çıkış Tarihleri (8)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 129 'dan başlayan fiyatlar
Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu Otobüs ile 6 Gece - 2021
12 Kasım 2021 . İstanbul Çıkışlı

Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu Otobüs ile 6 Gece - 2021

Tur Güzergahı
3 Taksit Seçeneği
Otobüslü 8 Gece 9 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 369 'dan başlayan fiyatlar
Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu, Bursa Otobüs ile 6 Gece
12 Kasım 2021 . Bursa Çıkışlı

Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu, Bursa Otobüs ile 6 Gece

Tur Güzergahı
bursa hareket
3 Taksit Seçeneği
Otobüslü 8 Gece 9 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 399 'dan başlayan fiyatlar
Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu, ANKARA Otobüs ile 6 Gece - 2021
12 Kasım 2021 . Ankara Çıkışlı

Büyük İtalya & Yunanistan & Balkan Turu, ANKARA Otobüs ile 6 Gece - 2021

Tur Güzergahı
Ankara Çıkışlı Turlar
3 Taksit Seçeneği
Otobüslü 8 Gece 9 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 419 'dan başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Selanik Turları Fırsat

Jolly'de Selanik turları fırsatlı fiyatlarla sizi bekliyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün doğduğu Selanik'i, Jolly ile bir başka gezmeye hazır olun. Yunanca ismi “Thessaloniki” olan ve Yunanistan’ın en büyük ikinci şehri olan Selanik, kültürel ve tarihi bir yolculuk isteyenler için fırsatlı bir yurt dışı tatili imkanı yaratıyor. Tarih ve doğal güzelliklerle iç içe geçmiş bir kent olan ve yaşam kalitesi en yüksek şehirlerden biri konumundaki Selanik, aynı zamanda Yunanistan’ın kültür başkenti olarak da biliniyor. Özellikle Türkiye'den çok sayıda misafire ev sahipliği yapan Selanik, bizler için elbette ayrı bir önem arz ediyor. Hem kültür keşfi yapabileceğiniz hem de deniz tatili olarak düşünebileceğiniz Selanik'i Jolly'nin Selanik turları ile doyasıya keşfedebilirsiniz. Geçmişin izlerini hala taşımakta olan Selanik, yıllar yılı Roma ve Osmanlı İmparatorluğu gibi farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış kozmopolit bir kenttir. İzmir'in ikiz kardeşi olarak adlandırılan ve İzmir'deki Kordon'a benzer uzun bir sahili olan Selanik'in bütün sokakları denize açılmaktadır. Eğlencesi, kültürü, yemekleri, müzikleri ve Mustafa Kemal Atatürk'ün izleri ile dolu Selanik'i, ayrıcalıklı Selanik turları ile uygun fiyatlarla keşfetmek için yola çıkıyoruz.


Selanik Turları Fiyat

Yunanistan turları içerisinde en çok ilgi çeken rota olan Selanik, uygun fiyatlı olması nedeniyle de çoğu misafirin tercih etmesinde etken oluyor. Özel olarak Selanik turu yapabileceğiniz gibi baştan başa Balkanlar turları ile ya da Yunanistan turları ile de Selanik'i keşfedebilirsiniz. Selanik tur fiyatları bu kapsamlara göre değişkenlik göstermektedir. Hafta sonu Selanik tur fırsatları oldukça ekonomik fiyatlara sahiptir ve ucuz yurt dışı turları arasında yer almaktadır. Selanik, Türkiye'ye çok yakın bir kara sınırında yer aldığı için de ulaşım rahatlığı sağlamaktadır. Benzer kültürlere sahip oluşumuz, otobüs ile gidilebiliyor olması Selanik turu için kolaylık sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak içten insanları, lezzetleri mezeleri, sahili ile Selanik, popüler yurt dışı rotalardan biri konumdadır. Bu nedenle Jolly Selanik turları da oldukça revaçta olmaktadır. 2 gece veya 4 gece konaklamalı otobüslü turlar ile Selanik başta olmak üzere Atina, Keramoti, Kavala, Gümülcine, Dedeağaç gibi güzel kentlere de seyahat edebilir; güzel bir Yunanistan turu yapabilirsiniz. 

Selanik tur fiyatları sezona göre farklılık göstermektedir. Özel dönemlerde kampanya ve indirim yapılarak Selanik turları fiyatlarında ekonomik aralıklar yakalayabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon turları ile ucuz Selanik turları ayarlayabilirsiniz. Seçkin Selanik otellerinde konaklayarak, ulaşım ve çevre gezileri dahil paket programlardan size uygun turlara katılarak keşfetmeye başlayabilirsiniz.


Selanik Turları Gezilecek Yerler

Selanik turları gezilecek yerler açısından dolu dolu geçmektedir. Selanik tur programında ilk durak kentin buluşma noktası Aristoteleus Meydanı oluyor. Şehrin sembolü Beyaz Kule, kordon, UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Agia Sofia Kilisesi de Selanik turunun gezi durakları arasında yer alıyor. Elbette Selanik denilince olmazsa olmaz bir durağımız daha var. Atatürk’ün dünyaya gözlerini açtığı Atatürk Evi Müzesi, her yıl birçok Türk misafir tarafından ziyaret ediliyor. Özellikle resmi tatiller arasında yer alan, Ata'mızın bizlere armağan ettiği 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 19 Mayıs ve 10 Kasım tarihlerinde Selanik turları oldukça yoğunluk yaşamaktadır. Eğer turunuzu bu tarihlerde yapmayı düşünüyorsanız mutlaka erken rezervasyon tur fırsatlarını değerlendirmenizi ve yerinizi önceden ayarlamanızı tavsiye ederiz. 

Selanik turları ile gezilecek yerler arasında ayrıca döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, E.Venezelo -P.Konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia ve Elefterios meydanları da yer almaktadır.


Hafta Sonu Selanik Turları

Hafta sonu Selanik turları özellikle çalışan kesim için iyi bir yurt dışı gezi alternatifi oluyor. Türkiye'ye yakın bir konumda yer alan Selanik, hafta sonu Selanik turları ile rahatlıkla gezilebiliyor. Vizeli yurt dışı turları arasında yer alan Selanik'e gitmek için otobüs ile kolay ulaşım da mümkün. Kültür ve eğlence dolu bir hafta sonu için Selanik ile birlikte deniz tatili için vazgeçilmez Yunanistan rotaları arasında yer alan Thassos, Halkidiki gibi yerlere de gitme imkanı bulabilirsiniz. Taverna gecelerinde ege lezzetleri, gündüzleri ise frappe eşliğinde geçireceğiniz hafta sonu Selanik tur keyfini şimdi planlamaya başlayabilirsiniz.

Jolly ile Selanik turları avantajlı fiyatlarla ve taksitli ödeme kolaylıklarıyla sizleri keşfetmeye davet ediyor. Ayrıcalıklı ve ekonomik yurt dışı turları ile dilediğiniz rotanın izinden gidin; dünyayı keşfetmeye şimdi Selanik ile başlayın.