Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Çolaklı Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

İki farklı dünya”

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı şirin, sakin bir tatil beldesi Çoraklı. Antalya-Alanya yolu, bu güzel beldesi adeta ortadan ikiye bölüyor. Tatil köyleri ve oteller bir tarafta, yerli halkın yaşadığı bölge bir tarafta. Antalya'dan Alanya'ya ya da Adana'dan Mersin'e gitmişseniz, buradan geçmiş ve fark etmemiş olmanız çok mümkün.

Yaz-kış aylarındaki nüfus farklılığı da gösteriyor ki, turizm, Çoraklı ekonomisi ve haklı için çok önemli bir yere sahip. Otellerin büyük kısmı, sahil boyunca yapılmış olan yürüyüş yolu üzerine toplanmış gibi.

Çolaklı'da alışveriş, geniş bir alana sahip otellerin çevresinde toplanmış adeta. Alışveriş hayatı burada oldukça hızlı. Beldeye özel ürünler bulabilmeniz zor. Buradan sevdiklerinize, özellikle yabancı turistleri hedefleyen, giyime yönelik ürünler alabilirsiniz.

Çolaklı'da su sporları ve otellerin müşterileri için düzenlediği diğer aktiviteler; genelde sakin seyreden günlük hayatın en hareketli tarafı.

Tabi ki Çolaklı'ya gittim, buranın sınırlarından dışarı çıkmayacağım, diye bir kararınız yoksa, programınızı Manavgat ve çevre ilçelerin etkinliklerine yönelik oluşturabilirsiniz. Rafting ya da paraşüt; tekne, şelale ya da mağara turları; antik kent ziyaretleri ve dahası, Antalya sınırları içinde yapabileceklerinizin yalnızca bir kısmı.