Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Kumköy Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Doğa İle Başbaşa”

Antalya ilinin, Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinin bir köyü. Side’nin batısında bulunan Kumköy sadece 5 kilometre uzaklıkta. Toros Dağlarının manzarası eşliğinde, tarihi ve doğal dokusuyla iç içe geçmiş bir alan. Eşsiz doğal güzellikleri ile bir arada yaşayan bir yerleşim yeri olarak, turizm açısından önem taşıyan bir yer. Yöre de bulunan konforlu turizm tesislerinin varlığı, ziyaretçilerin burayı tercih etmelerindeki nedenlerden sadece biri. Mavi bayraklı plajlarında geçireceğiniz keyif dolu saatler, tatilinize bir anlam katacak. Tarihte önemli bir antik kent konumunda olan Side Antik Kentine 5 kilometre mesafede olması, tarihin gizli kalmış detaylarını görme imkanı sağlayacak.

Kumköy tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü bir bölge. Yazları sıcak ve nem oranı yüksek, kışları ise, yağışlı ve ılıman geçen bölge, her mevsim ziyaret için uygun koşullar taşımakta.

Kumköy size her türlü hizmetin kusursuzunu sunmak için bekliyor. Bölgenin eşsiz güzelliklerini daha fazla bekletmek olmaz. Pozitif enerjilerin durağı, eğlencenin adresi Kumköy olarak kalacak.

Kumköy otellerinin her türlü konforu sunması, bünyelerinde her türlü aktiviteye yer vermesi sebebiyle, tatillerinizin renkleneceğini söyleyelim. Havuz aktiviteleri, shovlar, müzik, spor etkinlikleri, yarışmalar, animasyonlar sizleri beklemekte. Kumköy yöresinin doğal güzellikleri arasında yapacağınız yürüyüşler, sizleri doğayla baş başa bırakacak. Yamaç paraşütü, nehir ve deniz kanosu, rafting, bungee jamping, motor, bisiklet gezileri, jeep safari etkinliklerini gerçekleştirebileceğiniz alanlar bulunmakta.

Kumköy turistik açıdan oldukça gelişmiş bir yöre. Alışveriş etmek isteyenler içinde oldukça fazla seçeneği bir arada sunmakta. Yöresel el işi ürünlerin, bibloların, yöreyi anlatan seramik hediyelikler sizleri bekliyor. Turistik tesislerin içerisindeki mağazalarda alışveriş tutkunuza hitap edecek kadar zengin çeşitlere sahip. Dilerseniz çok yakın mesafeleriyle Side ve Manavgat yöreleri de alışveriş için ideal yerler.