Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Turkuaz Hotel

Genel Bilgiler

Turkuaz Hotel Gebze merkezde faaliyet göstermektedir. Deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile daima müşterisine en iyi hizmeti sunulmaktadır. 7/24 destek telefonları ile dilediğinizde ulaşarak rezervasyonunuz yada otelimiz hakkında bilgi edinebilir siniz. Şehir merkezinde bulunduğu için akşamları dışarı çıkarak merkezinde gezebilir varsa bir çok işinizi yapabilirsiniz. Aynı z devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 36

Turkuaz Hotel Gebze merkezde faaliyet göstermektedir. Deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile daima müşterisine en iyi hizmeti sunulmaktadır. 7/24 destek telefonları ile dilediğinizde ulaşarak rezervasyonunuz yada otelimiz hakkında bilgi edinebilir siniz. Şehir merkezinde bulunduğu için akşamları dışarı çıkarak merkezinde gezebilir varsa bir çok işinizi yapabilirsiniz. Aynı zaman da Organize bölgelerine yakın olduğundan işlerinizi aksatmadan yapabilir siniz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.