Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Ocak 2023
 • Şubat 2023
 • Mart 2023
 • Nisan 2023
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Şimdi Al Sonra Öde

Hareket Noktası

Diğer Seçenekler (11)

Bölge

Tur Süresi

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Uçaklı Karadeniz Turları

5 tur bulundu
Jolly Sıralaması
En Yakın Tarih
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
Batum Turu 2 Gece Sunexpress İle İzmir Çıkışlı
17 Şubat 2023 . İzmir Hareketli
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
KESİN HAREKETLİ
Gidiş-Dönüş: Uçakla Her Cuma Hareketli Diğer Hareket Tarihleri (7)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 4.999 TL 'den başlayan fiyatlar
Batum Turu 2 Gece Anadolujet İle Ankara Çıkışlı
10 Şubat 2023 . Ankara Hareketli
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
KESİN HAREKETLİ
Gidiş-Dönüş: Uçakla Her Cuma Hareketli Diğer Hareket Tarihleri (6)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 4.999 TL 'den başlayan fiyatlar
'e özel indirimli fiyatlar ve seçili turlarda 4 ay taksit erteleme
Batum Turu 2 Gece Pegasus İle İstanbul Çıkışlı
10 Şubat 2023 . İstanbul Hareketli
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
KESİN HAREKETLİ
Gidiş-Dönüş: Uçakla Her Cuma Hareketli Diğer Hareket Tarihleri (7)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 4.999 TL 'den başlayan fiyatlar
Bir Kış Masalı Butik Karadeniz Turu 4 Gece Pegasus İle İstanbul Çıkışlı
08 Şubat 2023 . İstanbul Hareketli
4 Gece 5 Gün
12 Taksit Seçeneği
Sadece Jolly'de
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Uçakla Her Çarşamba Hareketli Diğer Hareket Tarihleri (7)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 8.489 TL 'den başlayan fiyatlar
Bir Kış Masalı Butik Karadeniz Turu 4 Gece Anadolujet İle Ankara Çıkışlı
08 Şubat 2023 . Ankara Hareketli
4 Gece 5 Gün
12 Taksit Seçeneği
Sadece Jolly'de
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Uçakla Her Çarşamba Hareketli Diğer Hareket Tarihleri (7)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 8.489 TL 'den başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Uçaklı Karadeniz Turları Fırsatı

Karadeniz’in bin bir yeşiline şahit olmaya, tertemiz havasını solumaya ve sıcak insanlarını tanımaya ve unutulmaz bir tura var mısınız? O halde uçaklı Karadeniz turları tüm muhteşemliği ile sizleri bekliyor. Her gezginin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelen Karadeniz, benzersiz coğrafyası ve farklı kültürü ile muhteşem bir keşif noktasıdır. Uzun sahil şeridi, sonsuz yeşilliği ile hayranlık uyandıran oksijen deposu yaylaları, geleneksel ahşap mimarisi ile şirin evleri hafızalarınızdan silinmeyecek bir manzara vadediyor sizlere. Karadeniz turları arasından çokça tercih edilen uçaklı Karadeniz turları ile birbirinden güzel şehirleri keşfedecek, yöresel tatları deneyecek ve Karadeniz müzikleri ile coşacaksınız.

Karadeniz turlarına özellikle bahar ve yaz aylarında gitmenizi tavsiye ederiz çünkü böylece yeşile gerçekten doyabilirsiniz. Yaylaların keyfini çıkartabilir, gürül gürül akan dere kenarlarında serinleyebilir, yaz sıcağında yaylalarda mis gibi havayı soluyabilirsiniz. Türkiye'nin görülmesi gereken yerlerinden biri olan Karadeniz Bölgesi'nde yapacağınız yolculuk boyunca muhlama, laz böreği, kuru fasulye, sütlaç, çay, turşu, kaygana, kuymak, mısır ekmeği gibi yöresel tatlarla donatılmış sofralara oturacak, çaylıkları ziyaret edecek, zipline gibi farklı maceraları deneyimleyeceksiniz.


Uçaklı Karadeniz Turları İle Görülecek Yerler

Uçaklı Karadeniz turları ile birbirinden güzel rotaların izinde yolculuk yapacaksınız. Karadeniz turları ile bölgenin en güzel şehirlerinden biri olan Amasya ile yolculuğa başlayacak, panoramik şehir turu yaparak Amasya Arkeoloji Müzesi, Mumya Müzesi, Bayezid Külliyesi, Minyatür Müzesi gibi tarihi durakları göreceksiniz. Uçaklı Karadeniz turları ile UNESCO tarafından koruma altına alınan, doğal dokusunu korumayı başarmış Safranbolu'yu ziyaret edeceksiniz. Evleri ile ünlü Safranbolu'da tarihi sokakları gezecek, geleneksel el işlerinin yapıldığı atölyelere uğrayacak, yerel tatları deneyecek, kendinize ve sevdiklerinize şahane hediyeler alabileceğiniz alışveriş molası verebileceksiniz.

Karadeniz’i Karadeniz yapan şehirlerden biri olan Trabzon’u da görecek, uçaklı Karadeniz turlarının en önemli simgesi ve devasa yapısıyla göz kamaştıran Sümela Manastırı'nı ziyaret edeceksiniz. Sümela Manastırı'na zorlu yollardan çıkıp havasını kokladıktan sonra sizi yine nostaljik ve mistik bir yapı olan Meryem Ana Kilisesi bekliyor olacak. Tarihi manastır gezisinin ardından Trabzon merkezini gezecek ve bıçak ustalarının elinden çıkma Trabzon bıçaklarından alabileceksiniz.

Uçaklı Karadeniz turlarının bir diğer rotası ise Rize olacak. Rize’de Ayder Yaylası’nı görmeden havasını solumadan Karadeniz’den ayrılmak tabii ki olmaz. Ayder Yaylası’nın harika doğası bol oksijenli havası sizi olduğunuzdan daha da sağlıklı hissettirecektir.  Sonrasında Fırtına Deresi’nde harika bir rafting macerası sizleri bekliyor.

Dilerseniz Uçaklı Karadeniz turları ile komşu şehir Batum'u da görebilirsiniz. Batum turlarına katılıp tarihi Batum şehrini gezebilir, güzel bir panoramik turla Gonio-Apsaros Kalesi’ni baştan başa gezebilir, ardından Çoruh Nehri üzerinde bulunan Gonio Köprüsü’nü görebilir ve fotoğraflayabilirsiniz. Batum turlarında tarihi birçok rota yer alıyor. Meryem Ana Katedrali ve Avrupa Meydanı, Batum'da görülecek yerler arasında bulunuyor.


İzmir Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turları

Uçaklı Karadeniz turları sadece İstanbul'da oturan misafirlerimiz için geçerli değil. İzmir çıkışlı uçaklı Karadeniz turları ile bu muhteşem yerleri İzmir'de oturan misafirlerimiz de görebilirler. Eğer İzmir'de oturuyorsanız ve Karadeniz'i görmeyi çok istiyorsanız sizleri İzmir çıkışlı uçaklı Karadeniz turlarımıza bekleriz. Farklı hava yolu firmaları tarafından sağlanan ulaşımı ile Karadeniz'in seçkin otellerinde konaklayarak yapacağınız bu turda unutulmaz hatıralar biriktireceksiniz. İzmir çıkışlı uçaklı Karadeniz tur fiyatları seçilen tarihe, gün sayısına, kalınacak tesise ve rotaya göre değişiklik göstermektedir. Jolly'nin erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak ayrıcalıklı bir tur yapmaya hazırsanız Karadeniz sizleri bekliyor. 

Uçaklı Karadeniz turları ile harika görüntülere şahit olacak, mükemmel havayı soluyacak ve ülkemizin cennet köşelerinden birini daha keşfetme fırsatını yakalayacaksınız.