Title
Text
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
3. Oda
Odayı Sil
4. Oda
Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Mayıs 2021
 • Haziran 2021
 • Temmuz 2021
 • Ağustos 2021
 • Eylül 2021
 • Ekim 2021
 • Kasım 2021
 • Aralık 2021
 • Ocak 2022
 • Şubat 2022
 • Mart 2022
 • Nisan 2022
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele
Diğer Seçenekler (11)

Bölge

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Ürdün Turları

2 tur bulundu
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
En Yakın Tarih
Baştan Başa Ürdün Turu Thy İle 4 Gece - 04:05 Dönüş
15 Kasım 2021 . İstanbul Çıkışlı

Baştan Başa Ürdün Turu Thy İle 4 Gece - 04:05 Dönüş

Tur Güzergahı
Vizesiz
3 Taksit Seçeneği
Turkish Airlines Uçuşlu 4 Gece 5 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 769 $ 'dan başlayan fiyatlar
Baştan Başa Ürdün Turu Thy İle 4 Gece - 01:40 Dönüş
19 Temmuz 2021 . İstanbul Çıkışlı

Baştan Başa Ürdün Turu Thy İle 4 Gece - 01:40 Dönüş

Tur Güzergahı
Vizesiz
3 Taksit Seçeneği
Turkish Airlines Uçuşlu 4 Gece 5 Gün
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 799 $ 'dan başlayan fiyatlar
Tüm Yurtdışı Turlarında ‘e Özel İndirimli Fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Ürdün Turları Fiyat

Bir yanı sonsuz bir çöl, bir yanı dünyanın en güzel denizlerinden Kızıldeniz. Ürdün turları ile şimdi tezatlığın bir uyum içerisinde yer aldığı Ürdün'e gidiyoruz. Orta Doğu'nun bu benzersiz ülkesinde göreceğiniz her şey sizi büyüleyecek. Ürdün turları, vizesiz yurt dışı turlar arasında yer aldığı için Türk misafirleri tarafından büyük ilgi görmektedir. Vize derdi olmadan gidebileceğiniz Ürdün, doğal güzellikleri ve kültürü ile daha önce gittiğiniz hiçbir ülkeye benzemeyen özellikleri ile sizi kendisine hayran bırakacak. Ürdün turları fiyatları diğer turlara göre biraz daha yüksek olabilir. Seçkin Ürdün otelleri, yemekler, çevre gezileri ve ulaşım ile transferlerin programa dahil olması ile aslında Ürdün turları paket olarak alındığında uyguna gelmektedir. Ürdün turları ile şimdi benzersiz bir coğrafyada, tarihin izini süreye hazır olun. Ürdün turları ile dünyanın yeni yedi harikasından biri olan Petra Antik Kenti'ni, Wadi Rum'u, Kızıldeniz ile Akabe'yi ve başkent Amman'ı keşfedin.

Muhteşem denizi, caretta carettaları, denizi izleyebileceğiniz altı camlı tekneleri ile Kızıldeniz, yıldızlara tutacak kadar yakın olduğunuz ve Bedevi hayatını deneyimleyebileceğiniz Wadi Rum, gizli geçitler ve tüneller eşliğinde saklı bir hazine Petra Antik Kenti'ni Ürdün turları ile keşfetmeye gidiyoruz.


Ürdün

Ürdün ya da resmi adıyla Ürdün Haşimi Krallığı, Orta Doğu'da bulunan bir Arap ülkesidir. Kuzeyinde Suriye, kuzeydoğusunda Irak, güneyinde ve doğusunda Suudi Arabistan, batısında İsrail ve Batı Şeria bulunmaktadır Ürdün'ün başkenti Amman, resmi para birimi Ürdün dinarı, dini İslam ve resmi dili Arapça'dır. Ürdün ismini Ürdün Nehri'nden alır. Jordan kelimesinden gelen Ürdün'ün anlamı güç ve azamettir. Bu isim ayrıca Nuh'un torunlarından birinin de adıdır. Kültürü ve tarihi ile dikkat çeken Ürdün aynı zamanda yemekleri ile de göz dolduruyor. Falafel, humus, koyun veya tavuktan yapılan et yemekleri, şavırma, mensef ve tabulet Ürdün'de ne yenir sorusunun cevabı oluyor.


Ürdün Gezilecek Yerler

Ürdün gezilecek yerler belki de bu zamana kadar size hiç içerisinde bulunmadığınız bir atmosferi yaşatacak. Popülerleşmeye başlayan turizm bölgelerinden biri olan ve gün geçtikçe merak edilen Ürdün’de gezilecek yerler arasında birbirinden çok farklı yerler bulunuyor.  Petra Antik Kenti ve Wadi Rum iki muhteşem yer olarak karşınıza çıkacak. Bir çöl olan ve çöl hayatını çadırlarda, develerin üzerinde yaşayabileceğiniz Wadi Rum’da Arabistanlı Lawrence'ın izini de süreceksiniz. Dünyanın yeni yedi harikasından biri olan ve Unesco’nun Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Antik Kent Petra'yı görecek ve hayran kalacaksınız. Gündüz renkleri ile sizi büyüleyecek Petra, gece de Petra Show ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Ürdün'ün turistik kenti Akabe'de ise Kızıldeniz'e girme imkanı bulacaksınız. Amman'da yer alan Lut Gölü'nde ise suda nasıl batmadığınıza hayret edeceksiniz.

Jolly ile Ürdün turları şimdi unutulmaz yolculuk ve yepyeni hikayeler için sizi bekliyor. Hadi gidelim...