Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
3. Oda
Odayı Sil
4. Oda
Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 1 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Afyon Termal Oteller

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
tesisin tanesini görüntülediniz

Afyon Termal Oteller Fiyatları

Afyon termal oteller sizi dinlenmeye, şifa bulmaya ve huzura davet ediyor. Türkiye'nin termal bölgesi Afyonkarahisar ya da kısa ismiyle Afyon, doğal kaynak ve termal suları ile ilgi çekiyor. Ülkemizin termal kaynaklarından biri olan Afyon'da yer alan tesisler de bu özelliği koruyarak hizmet veriyor. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük şehirlerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Afyon, seçkin termal oteller ile donatılmıştır ve yoğun talep görmektedir. Afyon termal oteller her mevsim misafirlerine üst düzey kalitede hizmet verirken, en yoğun dönemini kış aylarında yaşamaktadır. Bu yüzden Afyon termal oteller için erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Hem uygun fiyatlara tatile çıkabilirsiniz hem de yer bulma sorununu yaşamadan istediğiniz otelde kalabilirsiniz. Afyon termal oteller ile konaklamanızı yaparak birçok hastalığa da şifa bulmak mümkün. Ayrıca tesislerin sağlık hizmetlerinden yararlanarak profesyonel bir destek de alabilme şansına sahipsiniz. Hadi, yenilenip dinlenmeye, arınıp şifa bulmaya varım diyorsanız kaliteli termal oteller Afyon'da sizi bekliyor. İç Ege Bölgesi’nde yer alan Afyon, hem Ege hem de İç Anadolu atmosferini sizlere yaşatırken kolay ulaşımı ile büyük rahatlık sağlayacak. Kültür ve tarih ile iç içe olan Afyon'da termal otellerde kalırken kenti de keşfedecek, özellikle Kurtuluş Savaşı'nın izlerini taşıyan durakları ziyaret edeceksiniz.


Afyon

Kurtuluş Savaşı'nın kentlerinden biri olan Afyon turizm potansiyeli yüksek bir yer olması öne çıkıyor. Turizm potansiyelinin yüksek olmasının en büyük etmeni ise bölgenin termal sulara ev sahipliği yapıyor oluşu. Dünyada sayılı kentte yer alan termal kaynaklardan birine sahip olan Afyon, hem ailelere hem de gençlere hitap ediyor. Termal tesislerin teknolojiyi de kullanarak gün geçtikçe kalitesini artırması, Afyonu bu konuda üst seviyeye taşıyor. Termal tesisler dışında Afyon'un kendine has lezzetleri ve gelenekleri de ilgi çekiyor. Başta lokum, kaymak, sucuk gibi Afyon'un lezzetli tatları dünyaca ünlü bir marka halini almıştır. Hem kültürel hem doğal güzellikler hem de gurme lezzetler ile ayrıcalıklı bir tatil için Afyon'a mutlaka gitmenizi öneririz. Afyon termal otellerde kalırken çevre gezileri yapmak ve Afyon'da görülecek yerleri keşfetmek isterseniz burada keşfedilecek çok şey olduğunu söyleyebiliriz.


Afyon'da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Afyon'da gezilecek ve görülecek çok yer var. Bu kent Kurtuluş Savaşı'nın izlerini taşıyan ve günümüzde müzelerinde bu izleri görebileceğiniz tarihi bir kent. Eğer otel konaklamanız sırasında kenti keşfetmek isterseniz merkezi Afyon otelleri ile de konaklama planınızı yapabilir, aşağıdaki yerleri gezebilirsiniz;

  1. Afyonkarahisar Kalesi'ne çıkın ve seyrine doyum olmaz bir manzaraya şahit olun.
  2. “Korunması Gereken Tescilli Kültür Varlığı” olan Şehitoğlu Konağı'nı ziyaret edin.
  3. Kurtuluş Savaşı sırasında 3. ve 20. Alaydan şehit olanların anısına yapılan Anıtkaya Şehitliği'ne gidin.
  4. Bir benzeri Kapadokya'da yer alan peri bacalarını Afyon'da, İscehisar'da görün.
  5. Tarihimizde büyük bir yer tutan Kocatepe Atatürk Anıtı ve Kitabesi'ni görün.
  6. Frigler’in M.Ö. 750 yıllarında yaşadığı bölge olarak adlandırılan Frig Vadisi’ne gidin.

Afyon Termal Oteller Fırsatlar

Afyon termal otel fırsatları Jolly'nin seçkin otel dünyasında sizi bekliyor. Sağlık turizminin başlıca kentlerinden biri olan Afyon'un birçok bölgesinde termal otel bulabilirsiniz. Sandıklı bölgesi, Gazlıgöl ve Hüdai Kaplıcaları gibi doğal kaynakların bulunduğu alanlarda yer alan kaplıca otelleri de misafirlerine hem şifa dağıtıyor hem de huzur veriyor. Afyon termal otellerinin yoğun olarak bulunduğu Sandıklı bölgesindeki termal oteller yoğun ilgi görüyor. Eğer Afyon'da tatil yapmak ve termal otellerde kalmak istiyorsanız siz de Sandıklı bölgesindeki otelleri tercih edebilirsiniz. Yine daha önce dediğimiz gibi erken rezervasyon otel fırsatlarından yararlanarak yerinizi önceden ayırtmanız iyi olacaktır. Afyon termal otel fiyatları yapacağınız erken rezervasyon fırsatlarıyla oldukça uygun bir fiyat aralığı sunacaktır size. Elbette Afyon termal otel fiyatları kalınacak gün sayısına, oda tipine, kişi sayısına bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Bu noktada Jolly ile tatilinizi planlamanız, ekstra indirimleri ve fırsatları da beraberinde getirecektir.


Afyon Termal Oteller Avantajlar

Afyon termal oteller tam gerçek bir sağlık deposudur. Afyon termal otelleri, birçok tesis doktor ve fizyoterapist bulundurması ile bir sağlık merkezi konumunda faaliyet göstermektedir. Afyon termal oteller özellikle kış tatilinde ve sonbahar tatilinde tercih edilmektedir. Afyon termal sularının özelliği yer altından çıkan sıcak kaynar suların çeşitli hastalıklara iyi gelmesidir. Farklı derecedeki termal sular başta romatizmal hastalıklar, eklem ağrıları, kemik erimesi ve kadın hastalıkları gibi çeşitli hastalıklara iyi gelmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olan Afyon termal suları çamur banyosu, duş, hamam, havuz gibi farklı formlarda misafirlerine şifa dağıtmaktadır. 


Afyon Termal Oteller Muhafazakar 

Afyon muhafazakar termal oteller konusunda da hizmet vermektedir. Kadın ve erkek ayrı havuzlar, spa ve masaj alanları ile alkolsüz olarak faaliyet gösteren Afyon muhafazakar termal oteller, tatilde hassasiyetleri olanlar için uygun olmaktadır. Üst düzey hizmet veren seçkin otellerde farklı ekstra hizmetler alabilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Otopark, kuaför, alkolsüz her şey dahil gibi hizmetlerle misafirlerini ağırlayan muhafazakar termal oteller için yerinizi şimdi ayırtın, şifa dolu tatilin kapısını aralayın. Türkiye’de termal tatil nerede yapılır sorusunun ilk yanıtlarından biri olan Afyon'da unutulmaz bir termal deneyimi yaşamak için Jolly'nin termal otellerine göz atmayı unutmayın. Avrupa’nın en iyi termal kaynaklarına sahip olan Türkiye'nin birçok bölgesinde kaliteli termal tesis bulabilir ve size çok iyi gelecek bir tatil yapabilirsiniz. Afyon termal oteller için kampanyaları ve fırsatları ise takip ederek ekonomik bir bütçeyle tatile çıkma şansı da bulabilirsiniz.

Afyon termal oteller ile siz de dilediğiniz otelde sağlık ve huzur dolu bir tatile merhaba deyin.