Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Beyoğlu Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Ekonomik Beyoğlu Otelleri

İstanbul'un kalbidir Beyoğlu... Tarih boyunca nice kültüre, sanata, lezzete, dine, dile ev sahipliği yapmış farklılıkların birbirleriyle en güzel harmanlandığı yer olmuştur. Eskiden olduğu gibi şimdi de Beyoğlu, İstanbul'un cazibe merkezi konumundadır. Bu yüzden Beyoğlu, yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerin görmek istedikleri ilk yerlerden biri oluyor İstanbul'da. Beyoğlu otelleri de bu yoğunluk ile dolup taşıyor. İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Beyoğlu ilçesini keşfetmek için her bütçeye uygun Beyoğlu otelleri Jolly ile avantajlı oluyor. Eğer İstanbul'u turistik olarak gezmek istiyorsanız, merkezi bir yerde konaklamayı düşünüyorsanız ya da iş için İstanbul otelleri tercihinizi Beyoğlu'ndan yana kullanmak istiyorsanız Jolly ile size uygun oteli rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Beyoğlu otelleri ile İstanbul'u tarihi ve kültürel olarak keşfetmek, farklı mutfakların tatlarını deneyimlemek, birçok dilde müzik dinlemek için hazır mısınız?


Beyoğlu

Beyoğlu'nun tarihi oldukça eskiye dayanıyor. Orta Çağ'dan itibaren Yunanca'da 'karşı yaka' anlamına gelen Pera adıyla anılan Beyoğlu, Osmanlı Dönemi'nde bir beyin oğlunun burada yaşaması ile şimdiki adını alıyor. Avrupai görünümüyle her zaman ilgi çeken Beyoğlu sanatçıların, ticaretle uğraşanların, siyaset insanlarının ve zengin kesimden birçok kişinin yaşadığı yer olmuştur. Beyoğlu'nun gerdanlığı olan İstiklal Caddesi, bugün de birçok ülkeden gelen insanları kendine hayran bırakmaktadır. İstanbul'un kültür başkenti olan Beyoğlu her zaman sinemaları, tiyatroları, operaları ile sanata ev sahipliği yapmış, hanları ile alışveriş merkezi olmuş, elçilikleri ile dünya ülkelerine aracılık etmiştir. Taksim Meydanı, Tüneli, Galata'sı, İstiklal'i, nostaljik tramvayı, binaları, müzeleri, esnafı ile Beyoğlu her zaman ilgi görmüş ve görmeye devam etmektedir. 

Eğer İstanbul gezisi yapacaksanız Beyoğlu otellerinde kalmak iyi bir başlangıç olacaktır. Çünkü Beyoğlu otelleri hem İstanbul'un Avrupa Yakası'na hem de İstanbul'un Anadolu Yakası'na yakındır. Tarihi Yarımada'ya oldukça yakın bir konumda yer alan Beyoğlu'nda dilediğiniz Beyoğlu otelinde kalarak yakın çevrelere yürüyüş düzenleyebilirsiniz. Beşiktaş, Karaköy, Sirkeci, Eminönü hattına yürüyerek ulaşabilir, İstanbul'un tarihini keşfedebilirsiniz. Bu rotayı izleyerek vapurlar ile karşı yakaya geçebilir Kadıköy'ü ya da Üsküdar'ı da gezebilirsiniz. 


Taksim Beyoğlu Otelleri

Taksim Beyoğlu otelleri estetik ve mimari açıdan gözlere seyir yaptıracak özelliklere sahiptir. Şehir otelleri içerisinde popüler bir yeri olan Beyoğlu otelleri ekonomik fiyatları ile herkes için konaklama seçeneği sunmaktadır. Beyoğlu butik otelleri ile öne çıkarken iş amaçlı otelleri ile de tercih edilmektedir. Beyoğlu, her kesimden misafire uygun otel seçeneklerine sahiptir Sırt çantalı bir gezginseniz Beyoğlu otelleri arasından size uygun, düşük bütçeli otel bulabilirsiniz. Gerçek İstanbul'u yaşamak ve tarihi binalarda kalmak istiyorsanız Beyoğlu otelleri arasından klasik mimarilere sahip lüks oteller de bulabilirsiniz. 

Taksim Beyoğlu otelleri arasında açık yüzme havuzuna sahip olan ve dünya mutfaklarının usta şeflerini ağırlayan birçok otel de yer almaktadır. Global çapta ün yapmış oteller ile Beyoğlu ruhunu yaşayabilir, şehrin nabzını tutabilirsiniz.


Beyoğlu Butik Oteller

Beyoğlu'nda samimi ve sıcak bir otel arayanlar için Beyoğlu butik oteller daha çok tercih edilmektedir. Beyoğlu butik oteller açısından oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Beyoğlu butik oteller genellikle tarihi yapılara uygundur ve klasik mimariye sahiptir. Beyoğlu'nun tarihi sokaklarında yer alan butik oteller yurt içinden gelen misafirlerin olduğu kadar yurt dışı misafirlerin de ilgisini çekiyor. Beyoğlu butik otellerde kaldığınız zaman binanın tarihini de öğrenecek ve geçmişin izinden yolculuk yapacaksınız. Beyoğlu'nun yaşayan tarihleri olan tarihi binalarda eski dönemlere gideceksiniz. Beyoğlu butik oteller de genel otel fiyatları gibi herkese uygun aralıklara sahiptir. Bütçenize uyan butik oteli tercih edebilir ve İstanbul'u keşfetmeye başlayabilirsiniz. Unutmadan, Beyoğlu otelleri Taksim otelleri ile birlikte de aranabilmektedir. Birbirleriyle benzer sonuçlar veren bu aramalarınızı ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.


Beyoğlu Gezilecek Yerler

Beyoğlu gezilecek yerler açısından birçok durağa sahiptir. Taksim Meydanı ile başlayacak Beyoğlu keşfinize birçok önemli durağı ekleyebilir, İstanbul'da unutulmaz bir rota çizebilirsiniz. Taksim Meydanı'ndan başlayarak aşağıya, Tünel'e doğru inerken İstiklal Caddesi üzerindeki keşiflerinizi yapabilirsiniz. Galata Mevlevihanesi, Galata Kulesi, Nevizade, Çiçek Pasajı, Orhan Kemal Müzesi, Fransız Sokağı, Galatasaray Hamamı, Kamondo Merdivenleri, Pera Müzesi, Sinema Müzesi, Cihangir ve Pera gibi birçok tarihi yeri görebilirsiniz. 

Jolly ile şimdi İstanbul'un kalbinde konaklayın; bir tarihi yerinde yeniden yaşayın.