Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Taksim Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

İstanbul’un gözbebeği, Beyoğlu’nun tüm renkliliği içinde Taksim Meydanı’nın kozmopolitliği eşliğinde Taksim Otelleri tüm kalitesiyle sizleri misafir etmeyi bekliyor. Dünyanın en ünlü meydanlarından biri olan Taksim Meydanı’nın göbeğinde bambaşka kültürler eşliğinde otelinizde güzel zamanlar geçirmeye hazır olun.

Şehir otelleri içinde Taksim Otelleri gerek konumu gerek mimari yapısı gerek de ulaşılabilirliği açısından epey ayrıcalıklıdır. İstiklâl Caddesi’nin ortasından geçen ve caddeyi baştan başa gezebileceğiniz nostaljik tramvay da meydana farklı bir hava katıyor.

Taksim Otelleri standart ve süit oda seçenekleriyle size en uygun oda seçeneklerini sunmaktadır. Odaların her birinde uydulu TV, müzik sistemi, mini bar ve sıcak-soğuk split klima bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat oda hizmetiyle her daim konforunuz düşünülmektedir.

Taksim otellerinde tatil yapıp İstanbul’un kültürel yapısını özümseyebilir, dilerseniz de iş toplantıları için konaklayabilirsiniz. Her iki durumda da otellerin merkezi bir konumda bulunması sizin avantajınıza olacaktır.

Taksim Otelleri’nin bazıları Beyoğlu’nun tarihi binalarında konumlanmıştır. Bu yüzden kendinizi tarihin derinliklerinde uyuyor ya da vakit geçiriyor gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca Taksim eğlencenin, kültürün ve alışverişin merkezidir.

Taksim, meydanın tam ortasında bulunan Cumhuriyet Anıtı ve burada gerçekleştirilen törenlerle de ünlüdür. İtalyan heykeltıraş Pietro Canonica tarafından yapılmış olan bu anıtın bir yüzü Kurtuluş Savaşı’nı temsil ederken bir yüzü de Cumhuriyet dönemi Türkiye’sini temsil etmektedir.

Taksim Otelleri’nde tarihi, sanatı ve nostaljiyi yaşamak isterseniz erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp bir an rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Keyifli bir tatil dileriz…