Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi Tarih Seçiniz
Çıkış Tarihi Tarih Seçiniz
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Hatay Otelleri

Fiyatları görmek için tarih seçiniz.
Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!
Tatil planınızda değişiklik mi oldu? İptal hakkınız güvende! İptal güvence paketini inceleyin.
tesisin tanesini görüntülediniz

Hatay Otelleri Fiyatları

Hatay otelleri ile şimdi gurme lezzetlerin peşinde ve tarih ile iç içe geçmiş bir yolculuğa misafir olmaya hazır mısınız? Hatay denilince aklınıza ne geliyor? Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan ve birbirinden lezzetli yemeklere sahip bir yer mi? Bu tanımı yapıyorsanız haksız sayılmazsınız. Hatay gerçekten medeniyetler beşiği bir kenttir. Farklı dinlere kapı açmış, farklı dilleri kucaklamıştır. Bu nedenle turizm ile de her zaman içli dışlı olmuştur. Hatay otelleri kenti keşfedebilmeniz için merkezi ve uygun fiyatlarıyla size yardımcı olacaktır. Jolly'nin Hatay otelleri ile planınızı yaparak bütçenize uygun bir oteli bularak yola çıkmak için şimdi tam vakti.


Hatay turistik gezilerin olmazsa olmazıdır. Tarihin önemli yapılarını, farklı lezzetleri ile Hatay'da bir tatil planlayabilirsiniz. Hatay otelleri belirli standartları yakalamıştır. Çeşitli imkanları ve misafirleri düşünen hizmetleri ile Hatay otellerinde rahat edersiniz. Hatay otelleri fiyat açısından da herkesi kapsayıcıdır. Uygun fiyat aralıklarına sahip olan Hatay otellerinde her zaman memnuniyet odaklı bir yaklaşım vardır. Jolly'nin Hatay otelleri ile uygun fiyatları yakalayabilir, indirim ve kampanyalardan yararlanarak ekonomik otel seçeneklerine göz atabilirsiniz. Hatay otelleri bahar dönemlerinde ve gurme turları kapsamında oldukça yoğun bir sezon yaşamaktadır. Bu yüzden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak Hatay otellerini düşünmenizi tavsiye ederiz.


Hatay Butik Oteller

Hatay tatili için genel olarak butik otel tercih edilmektedir. Hatay butik oteller açısından oldukça elverişli bir kenttir. Kent merkezinde yer alan butik oteller gezginler tarafından sıklıkla talep görmektedir. Hatay butik oteller fiyat açısından da ekonomik bir denge sağlamaktadır. Hatay butik otelleri ile yürüyerek birçok tarihi durağı keşfedebileceğiniz gibi bölgenin ünlü restoranlarına da yakın bir konumda konaklama imkanı bulacaksınız. Butik oteller, sayıca az odaya sahiptir. Daha samimi oteller arasında yer alan butik otellerin oda sayıları az olduğu için yüksek sezonda mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyatlı butik oteller ile bütçenizi zorlamadan tatil planı yapabilirsiniz.


Hatay Termal Oteller

Hatay otelleri arasında seçkin termal oteller de bulunmaktadır. Eğer sağlık dolu bir otel arıyorsanız, tatilde şifalı sulardan faydalanmak istiyorsanız Hatay termal otellere de mutlaka göz atmalısınız. Hatay'ın Erzin ve Antakya bölgelerinde termal oteller bulunmaktadır. Hatay termal oteller tam pansiyon ya da yarım pansiyon olmak üzere farklı fiyat ve oda tiplerine sahiptir. Hatay termal otellerde sauna, spa, masaj hizmeti, doktor gibi hizmet alabilir, tatilinizde de sağlığınızı düşünebilirsiniz.


Hatay'da Gezilecek Yerler

Hatay'da gezilecek yerler için önceden planınızı yapmalısınız çünkü burada gezilecek çok yer var. Hatay kiliseleri, tarihi yapıları, sokakları, evleri ile ünlüdür. Hatay merkez otellerinde kaldığınız süre içerisinde merkezde yer alan tarihi keşfetmekle başlayabilirsiniz işe. Hatay merkezde bulunan ve  dünyanın en büyük müzeleri arasında yer alan Arkeoloji Müzesi, listenizin ilk sırasında yer almalı. Hatay'da gezilecek yerler arasında doğal güzellik Harbiye Şelalesi, Büyük Antakya Parkı, Sütunlu Liman, Soğukoluk, Habib-i Neccar Cami, Beşikli Mağara ve insan eliyle yapılmış, dünyanın en büyük tünelleri arasında yer alan Titus Tüneli de olmazsa olmazdır.