Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Şubat 2023
 • Mart 2023
 • Nisan 2023
 • Mayıs 2023
 • Haziran 2023
 • Temmuz 2023
 • Ağustos 2023
 • Eylül 2023
 • Ekim 2023
 • Kasım 2023
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Şimdi Al Sonra Öde

Hareket Noktası

Diğer Seçenekler (11)

Bölge

Ulaşım Tipi

Diğer Seçenekler (11)

Tur Süresi

Diğer Seçenekler (11)

Dönem

Diğer Seçenekler (11)

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Kars Turları

5 tur bulundu
Jolly Sıralaması
En Yakın Tarih
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
Uçaklı Butik Kars Erzurum Turu Türk Havayolları İle 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
10 Şubat 2023 . İstanbul Hareketli
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
Kesin Hareketli
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diğer Hareket Tarihleri (4)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 4.799 TL 'den başlayan fiyatlar
Butik Van Kars Erzurum Turu 3 gece 4 gün Pegasus İle 3 gece Otel Konaklamalı
16 Şubat 2023 . İstanbul Hareketli
3 Gece 4 Gün
12 Taksit Seçeneği
Kesin hareketli
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Uçakla Diğer Hareket Tarihleri (2)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 6.499 TL 'den başlayan fiyatlar
'e özel indirimli fiyatlar ve seçili turlarda 4 ay taksit erteleme
Turistik Doğu Ekspresi ile Kars Turu 1 Gece Otel 2 Gece Tren Konaklama (Kars-Ankara yönü) Paket 2
07 Şubat 2023 . İstanbul, Kars Hareketli
3 Gece 4 Gün
12 Taksit Seçeneği
Kesin Kalkışlı
Gidiş: Uçakla Dönüş: Trenli
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 7.599 TL 'den başlayan fiyatlar
Doğu'nun Hazineleri Turu 5 Gece Otel Konaklamalı İstanbul çıkışlı
14 Mayıs 2023 . Düzce, Bolu, İstanbul, Kocaeli, Sakarya Hareketli
6 Gece 7 Gün
12 Taksit Seçeneği
Erken Rezervasyon
Sadece Jolly'de
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Otobüsle Diğer Hareket Tarihleri (25)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı %25 İndirim 10.399 TL 7.799 TL 'den başlayan fiyatlar
Doğu'nun Hazineleri Turu 5 Gece Otel Konaklamalı Bursa Eskişehir çıkışlı
06 Mayıs 2023 . Ankara, Bursa, Eskişehir Hareketli
6 Gece 7 Gün
12 Taksit Seçeneği
Sadece Jolly'de
Erken Rezervasyon
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Otobüsle Diğer Hareket Tarihleri (25)
Çift Kişilik Oda Kişi Başı %25 İndirim 10.399 TL 7.799 TL 'den başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Ekonomik Kars Turları

Türkiye’nin gözde destinasyonlarının başında gelen Kars, yazı da kışı da güzel yaşayan şehirlerden biri. Kış turizmi denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Kars tarihi yerleri, yöresel yemekleri ve kendine has kültürü ile bir turizm cenneti konumunda. Siz de muhteşem doğası ile hayranlık uyandıran Kars'ta unutulmaz deneyimler yaşamak istiyorsanız Jolly ile Kars Turları'na katılarak unutulmaz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Buz tutan Çıldır Gölü, Ani Harabeleri ve daha nice güzelliği bünyesinde barındıran Kars için yola çıkmaya hazırsanız sizlere bambaşka bir Kars turu vadediyoruz. Kış tatilinin farkını Kars Turları ile yaşayacaksınız. Kışın en yüksek sezonunu yaşayan ve hava sıcaklığının -20'lere düştüğü Kars'ın benzersiz coğrafyası sizi kendinize hayran bırakacak. Kendinizi karlar ülkesinde, bir masalın içerisinde hissedeceğiniz Kars Turları ile Anadolu'nun eşsiz güzelliklerinin farkına varacak, Rus mimarisinden izler taşıyan yapıları keşfedecek, merkezi konumdaki Kars otellerinde konaklama imkanı bulacaksınız. 

Kars Turları ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin Ermenistan ile kesiştiği sınırı, UNESCO tarafından koruma altına alınan tarihi Ani Harabeleri'ni, kışın tamamen buz tutan Çıldır Gölü'nü, bir döneme tanıklık etmiş Kars Kalesini ve birçok özel durağı keşfedeceksiniz. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Kars, kış tatili ve yaz tatili için farklı alternatifler sunuyor Jolly gezginlerine. Hem baştan başa Türkiye keşfi için kültür turları ile Anadolu'yu keşfetmek isteyenlere hem de kış aylarını unutulmaz kılmayı düşleyenlere güzel bir tatil molası oluyor Kars. Kış aylarında Doğu Ekspresi Turları ile Kars'a gitmek ise bu bölgeye yolculuk yapmak için başlı başına bir sebep oluyor. Uçaklı paket seçeneği ile Doğu Ekspresi Turları son yılların en trend deneyimine sizi de davet ediyor. Türkiye'nin en uzun tren yolculuklarından biri olan Doğu Ekspresi ile Kars'a gitmek gezginler için unutulmaz bir hatıra oluyor. Emin olun, kış aylarında Doğu Ekspresi Turları ile çıkılan yolculukta göreceğiniz büyüleyici kış manzaraları, yıllar sonra bile hafızalarınızdan çıkmayacak. 

 

Kars’ta Gezilecek Yerler

Kars Turları ile bölgenin eşsiz güzelliklerini keşfedecek, unutulmaz manzaralar eşliğinde tarihi yerleri görme fırsatı bulacaksınız. Ermenistan sınırını belirleyen Arpaçay’ın yanı başında kurulan ve yüzyıllar boyunca canlı bir ticarete sahip olan Ani Harabeleri başta olmak üzere Büyük Katedral, Resimli Kilise, Anadolu’da yapılan ilk cami olan Menuçehr Cami gibi önemli kalıntılar Kars'ta gezilecek yerlerden ise sadece birkaçı.

 

Çıldır Gölü

Kars turları ile görülecek en farklı yerlerden biri şüphesiz Çıldır Gölü. Doğu Anadolu’nun en yüksek gölü olan Çıldır Gölü kış aylarında tamamen donuyor ve muhteşem bir görsellik sunuyor. Çıldır Gölü üzerinde yapılan kızaklı turlar ve gölün kırılmasıyla gün yüzüne çıkan sarı balık, bu gölü Türkiye'de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri yapıyor.

 

Ani Harabeleri

Türkiye ile Ermenistan sınırı arasında yer alan Ani Harabeleri, Anadolu’ya geçiş kapısı niteliğinde inşa edilen antik bir kent. Kars Turları ile bu tarihi bölgeyi keşfederken bir döneme de yerinde tanıklık edeceksiniz. Ani Harabeleri, Türkiye'de görülmesi gereken yerlerin başında yer alıyor. Pakraduni Hanedanlığı'ndan Ermeni hükümdarlarının başkenti olan Ani Harabeleri, binlerce yıllık tarihin izini bugün de sürmenizi sağlayacak

 

Katerina Köşkü

Kars'ın en sembolik duraklarından biri de Katerina Köşkü oluyor. Osmanlı-Rus Savaşı döneminde inşa edilen ve  Rus mimarisinin izlerini taşıyan Katerina Köşkü, Sarıkamış'a hakim bir manzara ile nefesleri kesiyor. Kars için önemli sembollerden biri olan Katerina Köşkü, hem tarihin izini sürmek hem de Kars'ta unutulmaz fotoğraflar çekmek için idealdir.

 

Kars Kalesi

Muhteşem bir Kars manzarası izlemek isteyenlerin adresi Kars Kalesi oluyor. 1153 yılında inşa edilen Kars Kalesi, tarih boyunca savaşlar görmüş ve 1579 yılında Osmanlı Padişahı III.Murat'ın fermanı ile Kars'a gelen Lala Mustafa Paşa tarafından yeniden yaptırılmış.

Jolly ile benzersiz Kars turlarına katılın, bu unutulmaz deneyimi siz de yaşayın. Keşif dolu yolculuklarınıza kültür turları ile çıkın, Türkiyede keşfedilmedik yer burakmayın.