Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
 • Aralık 2024
 • Ocak 2025
 • Şubat 2025
 • Mart 2025
 • Nisan 2025
 • Mayıs 2025
 • Haziran 2025
Hemen Ara

Konya Turları

Search

Aradığınız tur henüz satışa açılmadı.

Güncel turlarımızdan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Dilerseniz diğer turlarımıza göz atabilir, keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Tüm Kültür Turları

Konya Turları Fırsatı

Hafta sonu turları evde durmak istemiyor, yeni bir hikayenin kahramanı olmak istiyor, yeni yerler keşfetmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Jolly ile Konya turları tam size göre. Önce Türkiye'yi keşfet diye çıkacağınız yolda Jolly ile ayrıcalıklı kültür turları ile adım atmadık yer bırakmayacaksınız. Tarihi, kadim geçmişi ve yemekleri ile Konya'yı Jolly'nin Konya turları ile keşfedin. Mevlana'nın izinde manevi bir tur yapabileceğiniz Konya'da dolu dolu bir tarih ile karşılaşacaksınız. Türkiye'nin köklü kentlerinden biri olan ve yüz ölçümü bakımından ülkemizin en büyük ili olan Konya, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin yaşandığı farklı kültürlere sahiptir. Kültürel değerleri ve doğal güzelliği ile Konya, sizi şaşırtacak rotalardan biri olacak. Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî, Nasreddin Hoca gibi yön verici isimlerin yaşadığı yer olan Konya, hem yurt içinden hem de yurt dışından turistlerin ilgisini çekiyor. Siz de bu kadim kenti keşfetmek için hazırsanız Konya turları ile yolculuğumuz başlıyor.


Konya Turları Fiyatları

Konya turları fiyatları Jolly ile oldukça ekonomik ve avantajlı aralıklara sahiptir. Hafta sonu turları ile gidebileceğiniz Konya'da ayrıca herkesin hayatında bir kere gitmesi gereken Şeb-i Arus turları ile de planlama yapabilirsiniz. Aralık ayında, manevi duyguların had safhada yaşandığı Şeb-i Arus turlarına mutlaka erken rezervasyon yaptırmalısınız. Oldukça yoğun bir talep gören Şeb-i Arus turları ile sema törenine katılabilirsiniz. 7 Aralık itibariyle başlayan ve 17 Aralık tarihlerinde 11’i akşam 4’ü gündüz olmak üzere toplam 15 sema töreni gerçekleştirilen Şeb-i Arus zamanı, aralık ayında Konya'ya gitmek için başı başına sebep oluyor. Konya turları ile hem bu manevi deneyimi yaşayabilir hem de Konya'nın birçok tarihi durağını ziyaret ederek ve yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Konya turlarının fiyatları herkes için uygun aralıklara sahiptir. Konya turları kampanyalı ve indirimli olarak siz misafirlerimizi beklemektedir. Mevlevi kültürünü yerinde yaşamak, manevi hazzı hissetmek için herkes hayatında bir kez Konya'ya gitmeli ve bu kadim kültürü yerinde görmeli.

Bir açık hava müzesi konumundaki Konya'da gezilecek yerleri Konya turu kapsamında gezmek için şimdi yerinizi ayırtın. Konya'yı bir başka gözle ve deneyimle keşfedin...


Konya Turları Gezi Durakları

Medeniyetler şehri Konya'yı ziyaret etmek için dilerseniz hafta sonu turları ile tatilinizi planlayabilirsiniz, dilerseniz de Şeb-i Arus için yapılan özel turlara katılabilirsiniz. Mevlana Türbesi, Konya'da gezilecek yerlerin başında geliyor. Ülkemizin önemli değerlerinden biri olan Çatalhöyük'ü de Konya turları ile görmeniz mümkündür. Obruk Gölü, Meke Gölü ve Tuz Gölü gibi muhteşem gölleri de Konya turunda görebilir, bu doğaya hayran kalabilirsiniz. Hoşgörü kenti Konya'da gezilecek yerler arasında ayrıca Karatay Medresesi, Alaeddin Camii, İnce Minareli Medrese, Konya Arkeoloji Müzesi, Konya Bilim Evi, Atatürk Evi Müzesi, Nasreddin Hoca Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Ahmet Rasih İzzet Koyunoğlu Şehir Müzesi ve Kütüphanesi ve Türkiye'nin en büyük Japon bahçesi Kyoto Japon Parkı ile Tropikal Kelebek Bahçesi de olmazsa olmazlar olarak bulunuyor. Etli yemeklerin ağrılıklı olduğu Konya'da yemek denilince elbette metrelik pide ilk sırada geliyor. Konya gezilecek yerler listenizde yorgunluğunuzu ve açlığınızı lezzetli Konya yemekleri ile atacaksınız.

Jolly ile Konya turları kültürün, felsefenin, tarihin izinde bir yolculuk için sizi bekliyor. Taksitli ödeme kolaylığı, ekstra indirim ve kampanyalar ile indirim ve erken rezervasyon tur fırsatları şimdi Türkiye'yi keşfetmeniz için size kolaylık sağlıyor. Hazırsanız, bu sene Konya'yı doyasıya gezip keşfedeceğiniz kültür turlarımızla yola çıkıyoruz. Hadi gidelim...