Title
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Ne Zaman Gideceksiniz Herhangi Bir Dönem
 • Herhangi Bir Dönem
 • Aralık 2023
 • Ocak 2024
 • Şubat 2024
 • Mart 2024
 • Nisan 2024
 • Mayıs 2024
 • Haziran 2024
 • Temmuz 2024
 • Ağustos 2024
 • Eylül 2024
 • Ekim 2024
 • Kasım 2024
Hemen Ara
Sonuçları Filtrele

Hareket Noktası

Diğer Seçenekler (11)

Bölge

Fiyat Aralığı(Çift Kişilik Oda Kişi Başı)

Diğer Seçenekler (11)

Konya Turları

3 tur bulundu
Jolly Sıralaması
En Yakın Tarih
Fiyata Göre Artan
Fiyata Göre Azalan
Konya Şeb-i Arus Turu 1 gece konaklamalı İzmir, Afyon çıkışlı
Uşak, Afyonkarahisar, İzmir Hareketli
8 Ara'23 - 15 Ara'23 arası 2 Tur
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
08 Aralık 2023 15 Aralık 2023
Sema Gösterisi Tören bileti dahil
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Otobüsle Diger tur tarihleri (2)
08 Aralık 2023 15 Aralık 2023
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 3.199 TL 'den başlayan fiyatlar
Konya Şeb-i Arus Turu 1 gece konaklamalı İstanbul, İzmit çıkışlı
Sakarya, İstanbul, Kocaeli Hareketli
8 Ara'23 - 15 Ara'23 arası 4 Tur
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
Kesin Hareketli
08 Aralık 2023 08 Aralık 2023 15 Aralık 2023 15 Aralık 2023
Sema Gösterisi Tören bileti dahil
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Otobüsle Diger tur tarihleri (4)
08 Aralık 2023 08 Aralık 2023 15 Aralık 2023 15 Aralık 2023
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 3.499 TL 'den başlayan fiyatlar
'e özel indirimli fiyatlar ve seçili turlarda 4 ay taksit erteleme
Konya Şeb-i Arus Turu 1 gece konaklamalı Bursa Eskişehir çıkışlı
Bursa, Eskişehir Hareketli
15 Ara'23 - 15 Ara'23 arası 1 Tur
2 Gece 3 Gün
12 Taksit Seçeneği
15 Aralık 2023
Sema Gösterisi Tören bileti dahil
Şimdi Al Sonra Öde
Gidiş-Dönüş: Otobüsle Diger tur tarihleri (1)
15 Aralık 2023
Çift Kişilik Oda Kişi Başı 3.699 TL 'den başlayan fiyatlar
tesisin tanesini görüntülediniz

Konya Turları Fırsatı

Hafta sonu turları evde durmak istemiyor, yeni bir hikayenin kahramanı olmak istiyor, yeni yerler keşfetmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Jolly ile Konya turları tam size göre. Önce Türkiye'yi keşfet diye çıkacağınız yolda Jolly ile ayrıcalıklı kültür turları ile adım atmadık yer bırakmayacaksınız. Tarihi, kadim geçmişi ve yemekleri ile Konya'yı Jolly'nin Konya turları ile keşfedin. Mevlana'nın izinde manevi bir tur yapabileceğiniz Konya'da dolu dolu bir tarih ile karşılaşacaksınız. Türkiye'nin köklü kentlerinden biri olan ve yüz ölçümü bakımından ülkemizin en büyük ili olan Konya, Bizans ve Osmanlı dönemlerinin yaşandığı farklı kültürlere sahiptir. Kültürel değerleri ve doğal güzelliği ile Konya, sizi şaşırtacak rotalardan biri olacak. Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî, Nasreddin Hoca gibi yön verici isimlerin yaşadığı yer olan Konya, hem yurt içinden hem de yurt dışından turistlerin ilgisini çekiyor. Siz de bu kadim kenti keşfetmek için hazırsanız Konya turları ile yolculuğumuz başlıyor.


Konya Turları Fiyatları

Konya turları fiyatları Jolly ile oldukça ekonomik ve avantajlı aralıklara sahiptir. Hafta sonu turları ile gidebileceğiniz Konya'da ayrıca herkesin hayatında bir kere gitmesi gereken Şeb-i Arus turları ile de planlama yapabilirsiniz. Aralık ayında, manevi duyguların had safhada yaşandığı Şeb-i Arus turlarına mutlaka erken rezervasyon yaptırmalısınız. Oldukça yoğun bir talep gören Şeb-i Arus turları ile sema törenine katılabilirsiniz. 7 Aralık itibariyle başlayan ve 17 Aralık tarihlerinde 11’i akşam 4’ü gündüz olmak üzere toplam 15 sema töreni gerçekleştirilen Şeb-i Arus zamanı, aralık ayında Konya'ya gitmek için başı başına sebep oluyor. Konya turları ile hem bu manevi deneyimi yaşayabilir hem de Konya'nın birçok tarihi durağını ziyaret ederek ve yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Konya turlarının fiyatları herkes için uygun aralıklara sahiptir. Konya turları kampanyalı ve indirimli olarak siz misafirlerimizi beklemektedir. Mevlevi kültürünü yerinde yaşamak, manevi hazzı hissetmek için herkes hayatında bir kez Konya'ya gitmeli ve bu kadim kültürü yerinde görmeli.

Bir açık hava müzesi konumundaki Konya'da gezilecek yerleri Konya turu kapsamında gezmek için şimdi yerinizi ayırtın. Konya'yı bir başka gözle ve deneyimle keşfedin...


Konya Turları Gezi Durakları

Medeniyetler şehri Konya'yı ziyaret etmek için dilerseniz hafta sonu turları ile tatilinizi planlayabilirsiniz, dilerseniz de Şeb-i Arus için yapılan özel turlara katılabilirsiniz. Mevlana Türbesi, Konya'da gezilecek yerlerin başında geliyor. Ülkemizin önemli değerlerinden biri olan Çatalhöyük'ü de Konya turları ile görmeniz mümkündür. Obruk Gölü, Meke Gölü ve Tuz Gölü gibi muhteşem gölleri de Konya turunda görebilir, bu doğaya hayran kalabilirsiniz. Hoşgörü kenti Konya'da gezilecek yerler arasında ayrıca Karatay Medresesi, Alaeddin Camii, İnce Minareli Medrese, Konya Arkeoloji Müzesi, Konya Bilim Evi, Atatürk Evi Müzesi, Nasreddin Hoca Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Ahmet Rasih İzzet Koyunoğlu Şehir Müzesi ve Kütüphanesi ve Türkiye'nin en büyük Japon bahçesi Kyoto Japon Parkı ile Tropikal Kelebek Bahçesi de olmazsa olmazlar olarak bulunuyor. Etli yemeklerin ağrılıklı olduğu Konya'da yemek denilince elbette metrelik pide ilk sırada geliyor. Konya gezilecek yerler listenizde yorgunluğunuzu ve açlığınızı lezzetli Konya yemekleri ile atacaksınız.

Jolly ile Konya turları kültürün, felsefenin, tarihin izinde bir yolculuk için sizi bekliyor. Taksitli ödeme kolaylığı, ekstra indirim ve kampanyalar ile indirim ve erken rezervasyon tur fırsatları şimdi Türkiye'yi keşfetmeniz için size kolaylık sağlıyor. Hazırsanız, bu sene Konya'yı doyasıya gezip keşfedeceğiniz kültür turlarımızla yola çıkıyoruz. Hadi gidelim...