Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Mavriya

Genel Bilgiler

Mavriya bir aile işletmesidir.1950 öncesi dönemde bölgenin en gözde işi olan meşe palamutu ticareti ile uğraşan bir ailenin yeni kuşağıyız. Büyük dedemiz Mehmet Altan’ın inşa etmiş olduğu palamut mağazalarının taşlarını restoranımızın duvarlarında, palamut meyvelerini sererek kurutmak için yapılmış avlunun granit parke taşlarını ön bahçenin yer döşemesinde görebilirsiniz.Atalar devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
GİRİŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
ÇIKIŞ TARİHİ Tarih Seçiniz
Havalimanı Seçiniz

Zorunlu Alan

ODA VE KİŞİ SAYISI 1 Oda, 1 Yetişkin
1 gece konaklama
Çıkış tarihi seçiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Müsait Müsait Değil Telefondan Satış
*Bu takvim bilgi amaçlıdır KONAKLAMA TARİHLERİNİ DEĞİŞTİR
Avantajlı Ulaşım Seçenekleri Otelinizi seçtikten sonra rezervasyonunuza uçak, transfer veya otobüs bileti ekleyebilirsiniz.
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler
Oda 6

Mavriya bir aile işletmesidir.1950 öncesi dönemde bölgenin en gözde işi olan meşe palamutu ticareti ile uğraşan bir ailenin yeni kuşağıyız. Büyük dedemiz Mehmet Altan’ın inşa etmiş olduğu palamut mağazalarının taşlarını restoranımızın duvarlarında, palamut meyvelerini sererek kurutmak için yapılmış avlunun granit parke taşlarını ön bahçenin yer döşemesinde görebilirsiniz.Atalarımızın bu bölge için duyduğu sevgiyi nesilden nesile aktarması sayesinde bizim kuşağımız en fazla burada mutlu anılara sahip oldu. Şimdi bu mutluluğu siz değerli misafirlerimizle paylaşmak arzusu içindeyiz.

Toplantı Salonları

Önemli Bilgiler
Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış Konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Tesislerin sezon içerisindeki uygulayacağı konsept içeriğini, misafirlerimizin sağlıklı bir tatil geçirebilmeleri adına, tesislerin almış olduğu Covid-19 Tedbirleri kapsamında ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu genelgeler doğrultusunda tesis içi bazı üniteler tesis yönetimi tarafından kullanıma kapatabilir veya sınırlayabilirler.

Ön Ödemesiz Erken Rezervasyon Tatili Fırsatı

Şimdi al sonra öde, fiyatını sabitle!
Ön ödemesiz otellerde yerinizi ayırtın, ödemesini tatile 3 gün kala gerçekleştirin. Veya ödemenizi 4 ay erteleyin. Kesintisiz iptal hakkı ile tatili kaçırmayın!

KAMPANYA DETAYLARI