Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Assos Bozcaada Çanakkale Turu 2 Gece Otel Konaklamalı İstanbul Çıkışlı

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Izmit Bursa

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizin alınmasının ardından Jolly Tur otobüsleri eşliğinde gece yolculuğu ile turumuza başlıyoruz.

!!! Gebze, İzmit, Bursa’dan binen misafirlerimiz dönüş yolunda son nokta olarak İstanbul’da  en son nokta da Kartal'da inmek durumundadırlar !!! 


Yeme İçme Bilgileri

Akşam Yemeği: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (Ekstra)


2.Gün Tur Güzergahı
Çanakkale Assos

Günün Gezi Noktaları;
Tahta Kuşlar Müzesi
Assos Antik Kenti
Athena Tapınağı
Truva Ören Yeri
Adatepe Köyü

Sabah yol üzerinde alınan kahvaltı sonrasında , birçok uluslararası ödül almış olan , Yörük kültürünü yansıtan bir Etnografik müze olan Tahta Kuşlar Müzesini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından Kaz Dağları eteklerinde bulunan Adatepe köyü bir sonraki durağımız olacak. Köy ziyaretimiz sonrasında sol tarafımıza Ege denizini, sağ tarafımıza da Kaz Dağlarını alarak Assos’a hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip dileyen misafirlerimizle 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin ilk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz.  Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında Çanakkale’ye gidiyoruz. Güzelyalı bölgesinde öğle yemeğimizi aldıktan sonra Homeros’ un yazmış olduğu Ilyada ve Odessa destanına konu olan ve Truva savaşının geçmiş olduğu Truva Ören Yeri'ne ulaşıyoruz. Burada yapılan anlatımlarla bu savaşı tekrar yasayarak antik şehir içerisinde bulunan yapıları ziyaret ediyoruz serbest zaman sonrasında otele doğru hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur güzergahına uygun bir nokta da serbest alınır. (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında alınır (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Akşam Yemeği: Bölge restoranlarında alınır (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)

3.Gün Tur Güzergahı
Çanakkale Bozcaada

Günün Gezi Noktaları;
Eski Ruh Mahallesi (Cumhuriyet Mahallesi)
Eski Türk Mahallesi (Alaybey Mahallesi)
Bozcaada Kalesi
Ayazma Plajı

Otelde alınan kahvaltı sonrasında, mitolojide Tenedos adası olarak bilinen, Posedion’un üflediği rüzgârların kıyılarını dantel gibi şekillendirdiği Bozcaada’ya doğru yol alıyoruz. Ezine ilçesi Geyikli iskelesine ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuk sonrası ulaşacağımız Bozcaada’daki ilk durağımız tüm ihtişamı ile bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Panoramik olarak göreceğimiz Bozcaada Kalesi’nden, yapılan anlatım ve çekilen fotoğraflar sonrası, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak geçmiş Bozcaada yaşamının izlerini görüyoruz. Gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Ayazma plajına giderek denize girebilirler, dileyen misafirlerimiz ise serbest zamanda Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından tadabilirler. Bozcaada ziyareti sonrasında otele doğru hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Bozcaada’da meşhur balık restoranlarında serbest menü olarak alınır. (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Akşam Yemeği: Bölge restoranlarında alınır (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)


4.Gün Tur Güzergahı
Çanakkale Gökçeada İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Gökçeada (Ekstra, ücreti tur esnasın da misafirler tarafından ödenir.) 
Kaleköy
Peynir Kayalıkları
Kraliçe Valentina Yolu
Semadirek Manzarası
Zeytinli Köy
Gökçeada Merkez
Gökçeada Müzesi (Dileyenler) 
Kefalos Plajı

Otel de alacağımız sabah kahvaltısı sonrasın da otelimizden hareketle dileyen misafirlerimizle Kabatepe Feribot iskelesinden feribota binerek Gökçeada'nın (Ekstra) eşsiz güzelliklerine doğru yola çıkıyoruz. Ege'nin mavi sularından Gökçeada'ya ulaştığımızda ilk durağımız Kaleköy’ de efsanelere konu olmuş peynir kayalıklarını, Kraliçe Valentina yolunu ve Semadirek manzarasını göreceğiz. Fotoğraf molasının ardından doğanın kucağında sakladığı yeşil zeytinliklerden adını alan Zeytinli Köy' e yola çıkıyoruz. Gökçeada'nın doğusunda, maviyle yeşilin kucaklaştığı bir köşede taş evlerin sıralandığı dar sokaklarıyla, bizleri zaman tünelin de hissettirecek bu köy de Gökçeada’ya özgü Dibek kahvesini deniyoruz ve serbest zamanın sona ermesiyle birlikte, adanın kalbine ve ziyaretçilere pek çok tarihi, doğal ve kültürel güzellik sunan adanın merkezine ulaşıyoruz. Öğle yemeği molasının ardından, serbest zamanda dileyenler adanın tarihini ve kültürünü daha yakından tanımak için Gökçeada Müzesini ziyaret edebilir ve sokakları keşfederek alışveriş molası yapabilir.  Aydıncık, bir diğer adıyla Kefalos Plajı, altın rengi kumsallarıyla bizi karşılıyor. Yüzme molası için verilecek serbest sürenin bitimin de adadan ayrılıp İstanbul’a dönüş yoluna çıkıyoruz ve gecenin ilerleyen saatlerine doğru İstanbul’a varıyoruz ve siz sayın misafirlerimize, bir başka Jolly organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında alınır (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Akşam Yemeği: Bölge restoranlarında alınır (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)


Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.07.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI