Title
Text
Uzun Süre İşlem Yapmadınız

Listelenen otel fiyatları zaman aşımından dolayı değişmiş olabilir.Güncel fiyatlara erişmek için sayfayı yenileyin.

SAYFAYI YENİLE
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi 13 Ara 2022 Sa
Çıkış Tarihi 14 Ara 2022 Ça
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Los Angeles Otelleri

tesisin tanesini görüntülediniz

Melekler Şehri”

Los Angeles, kelime anlamı Melekler Şehri olan, Kaliforniya eyaletinin en kalabalık, ülkenin New York’tan sonra ikinci en kalabalık şehri. Güney Kaliforniya’dan Pasifik Okyanusuna kadar uzanan bir alana yayılmış. Şehrin tarihi, MÖ 5000 yıllarına kadar inmekte. 18. yüzyıldan itibaren yerleşimin tam olarak başladığı şehirde, bugüne kadar depremler gibi birçok facia yaşandıysa da, kısa sürede gelişmiş. New York’tan sonra ülkenin en bilinen şehri burası. Yörede petrol yataklarının keşfi, altın madenlerinin bulunması ve doğal güzelliklerin bulunması nedeniyle, ilgi çeken bir şehir olmuş. 1920’li yıllarda sanat ve eğlence alanında oluşan değişimler, şehrin dünya çapında tanınmasına yol açmış. Şehir halkı son derece konforlu ve rahat yaşamın etkisi altında, hayat standartı yüksek koşullarda yaşamakta. Disneyland’a ev sahipliği yapması şehre ayrı bir hava da katmış.

Ülkenin diğer yerlerine göre daha sıcak bir iklimin hüküm sürdüğü kentte, yaz aylarında doyasıya tatil yapabilirsiniz. Bu şehre tatile gitmek için yılın her ayını tercih edebilirsiniz. Turistler açısından son derece güvenli bir tatil yeri olan şehir, dünyanın sinema, film ve eğlence merkezi diyebileceğimiz bir şehir. Spor ve kültürel aktivitelerin iç içe yaşandığı bu şehirde, yeme içme konusunda da sıkıntı yaşamayacağınızı belirtelim. Çok kültürlü bir yaşamı olduğu için size sunacakları da oldukça fazla olacak.

Los Angeles, şehrin içerisinde doğayla baş başa kalabileceğiniz ortamları bulabileceğiniz bir yer. Parkları, sahil yolları ile bütünleşmiş bir şehir. Bu sebeple sahil boyunca paten kayıp, yürüyüş yapabileceğiniz alanlara ulaşmanız zor olmayacak. Sahillerinin güzelliği, plajlarının cazibesi de denizden keyif almanıza yardımcı olacak. Ayrıca bu jet ski, dalış, su kayağı, dalga sörfü yapmak gibi spor aktivitelerinden faydalanmanızı da sağlayacak. Müzelerin çeşitliliği, Walk of Fame’de yapacağınız yürüyüşler, Universal stüdyolarındaki gezinti sizi oldukça meşgul edecek. Kısaca bu şehir tatilinizi doya doya yaşamanıza yardımcı olacak.

Alışveriş tutkunları için cazip bir yer olan Los Angeles, size oldukça fazla seçenek sunacak. Şehrin ilk sokağı olan asırlık Olvera Sokağı hem alışveriş zevkini alabileceğiniz, hem de kentin tarihi ve kültürü hakkında bilgi sahibi olacağınız bir bölge. Şehrin diğer taraflarındaki lüks mağazalarda markalı ürünleri bulabilirsiniz. Çok fazla kültürü barındırdığı için etnik kökenli alışveriş merkezi sayısı oldukça fazla. Markalı ürünleri daha ucuz maliyetle almak isterseniz, outlet’leri tercih etmenizi öneririz. Buralardan tekstil ve elektronik eşyaları oldukça iyi fiyatlara alabilirsiniz. Santa Monica gibi yerlerde kurulan çiftçi pazarlarında ise, organik yiyecekler alam şansına sahipsiniz.