Title
Text
Uzun Süre İşlem Yapmadınız

Listelenen otel fiyatları zaman aşımından dolayı değişmiş olabilir.Güncel fiyatlara erişmek için sayfayı yenileyin.

SAYFAYI YENİLE
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Talep oluşturun, talebiniz bize ulaştığında sizi hemen arayalım.

Talep Et Kapat
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE
Giriş Tarihi 13 Ara 2022 Sa
Çıkış Tarihi 14 Ara 2022 Ça
Giriş tarihi seçiniz
Çıkış tarihi seçiniz
Tarihlerimden Emin Değilim
Oda ve Kişi Sayısı 1 Oda, 2 Yetişkin
Hemen Ara
Sonuçları Haritada Göster

Phuket Otelleri

tesisin tanesini görüntülediniz

Uzakdoğu Turizminin Cennet Adası’’

Phuket, batı dilinde eskiden Tha-Lang veya Talang olarak biliniyor. Bu ada, Güneydoğu Asya ülkelerinden olan Tayland'ın Andaman Denizi kıyısında bulunan dünyaca ünlü bir turizm adasıdır. Uluslararası Hava Alanına sahip olan Phuket'e dünyanın her tarafından turistler gelmekte. Özellikle batıdan bu adaya, en ünlü plajı Patongda tatillerini geçirmek için geliyorlar. Tayland’ın en büyük adası olan Phuket, anakaraya küçük bir köprüyle bağlı durumda. Dünyanın her tarafından gelen turistleri cezbeden en büyük özellikleri olan doğal güzelliği, su altı zenginliği ve renkli gece hayatıyla yıllardır dünyadan, özellikle batıdan gelen turistleri cezbetme özelliğine sahip. Ülkemizdeki turizm cenneti olan Bodrum’a benzer özellikleri, tatil imkanları sunan bir özelliğe sahip. Her çeşit kesime hitap eden birçok turistik merkezleri bulunuyor. Renkli gece hayatına sahip plajında konaklayarak sakin ve huzurlu bir ortam bulunabiliyor.

Adanın en güzel hareketli muhteşem görüntüsü ile bulunan Patong plajıdır. Burada turistleri hitabeden disko, kulüp ve bilumum eğlence merkezleri bulunuyor. Aileler tarafından tercih edilen sakin plajları da bulunuyor. Maddi noktadan elit tabakaya hitap eden son derece lüks oteller Bang Thao ve Karon plajı tarafında bulunmakta.

Adanın bulunduğu deniz içerisinde ünlü sualtı sporları yapılıyor. Ayrıca denizi çok temiz ve berrak olduğu için sualtı sporlarından, dalış mekanlarından en ünlü olarak dünyada on yerden birisidir. Burada her çeşit aktivite, eğlence ve birçok gezilecek yerlerin bulunmasıyla unutulmaz anlar yaşatacak. Hayatınız boyunca buraya tekrar gelmek isteyeceğiniz bir yer. Turistler için adada gezmeye ve görmeye değer birçok tarihi mekanları bulunuyor. Buna ek olarak da birçok yerinde adayı temaşa edebileceğiniz manzara tepeleri var. En güzel plajları batı ve güney kıyılarında bulunuyor. Ayrıca ada birçok ünlü filmlerin çekildiği bir yerdir.

Adada birçok aktivite bulunuyor. Bunların başında dalış gelmektedir. Tayland dalış endüstrisinin en önemli ve büyük kısmı burada bulunuyor. Phukent’te dalışa uygun birçok yer bulmakta. Sahil kıyılarında yapılan banana, jet ski ve paraşüt sporları yapmak mümkün. Ayrıca adada çok hoşunuza gidecek olan fil gezileri ve kano turları da yapılıyor. 

İstediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir çok sayıda pazar, dükkan ve çok lüks alışveriş merkezleri var. Bu alışveriş merkezleri adanın en yoğun ve hareketli yeri olan Patong civarında bulunuyor. Diğer alışveriş yerleri ise plajlarda ve ara yollarda bulunmakta. Alışveriş noktasında herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.