Title
Biz de sizi bekliyorduk :)

Müsaitlik durumu veya fiyatlar işlem yapmadığınız süre içerisinde değişmiş olabilir. Bu nedenle sizleri detay sayfasına yönlendirdik.

1. Oda
2. OdaOdayı Sil
3. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Gökçeada Bozcaada Çanakkale Turu 1 Gece Konaklamalı İstanbul Çıkışlı

Bozcaada Turu Dahil Gökçeada Turu Dahil

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 23.06.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Tur Programı

1.Gün Tur Güzergahı
İstanbul Bozcaada

Akşam yemeği: Gidiş güzargahında mola tesisinde serbest olarak alınıyor. - Ekstra


Yeme İçme Bilgileri

Akşam yemeği: Gidiş güzargahında mola tesisinde serbest olarak alınıyor. - Ekstra

2.Gün Tur Güzergahı
Çanakkale İstanbul Tekirdağ Bozcaada

Günün Gezi Noktaları;
Tenedos adası
Bozcaada
Bozcaada Kalesi 
Ayazma plajı

Jolly Turun konforlu otobüsleri ile yaptığımız yolculuk sonrasında,  mitolojide Tenedos adası olarak bilinen, Posedion’un üflediği rüzgârların kıyılarını dantel gibi şekillendirdiği Bozcaada’ya doğru yol alıyoruz. Ezine ilçesi Geyikli iskelesine ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuk sonrası ulaşacağımız Bozcaada’daki ilk durağımız tüm ihtişamı ile bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Panoramik olarak göreceğimiz Bozcaada Kalesi’nden, yapılan anlatım ve çekilen fotoğraflar sonrası, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak geçmiş Bozcaada yaşamının izlerini görüyoruz. Gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Ayazma plajına giderek denize girebilirler, dileyen misafirlerimiz ise serbest zamanda Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından tadabilirler. Bozcaada ziyareti sonrasında adadan ayrılıp otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı : Güzergaha bağlı olarak uygun bir noktada alınır.(Ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Öğle Yemeği: Bozcaada restoranlarında serbest menü olarak alınır.(Ücreti misafirler tarafından ödenir.)
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.

3.Gün Tur Güzergahı
Çanakkale Gökçeada İstanbul

Günün Gezi Noktaları;
Gökçeada
Kaleköy
Peynir Kayalıkları
Kraliçe Valentina Yolu
Semadirek Manzarası
Zeytinli Köy
Gökçeada Merkez
Gökçeada Müzesi (Dileyenler) 
Kefalos Plajı

Otel de alacağımız sabah kahvaltısı sonrasın da otelimizden hareketle dileyen misafirlerimizle Kabatepe Feribot iskelesinden feribota binerek Gökçeada'nın eşsiz güzelliklerine doğru yola çıkıyoruz. Ege'nin mavi sularından Gökçeada'ya ulaştığımızda ilk durağımız Kaleköy’ de efsanelere konu olmuş peynir kayalıklarını, Kraliçe Valentina yolunu ve Semadirek manzarasını göreceğiz. Fotoğraf molasının ardından doğanın kucağında sakladığı yeşil zeytinliklerden adını alan Zeytinli Köy' e yola çıkıyoruz. Gökçeada'nın doğusunda, maviyle yeşilin kucaklaştığı bir köşede taş evlerin sıralandığı dar sokaklarıyla, bizleri zaman tünelin de hissettirecek bu köy de Gökçeada’ya özgü Dibek kahvesini deniyoruz ve serbest zamanın sona ermesiyle birlikte, adanın kalbine ve ziyaretçilere pek çok tarihi, doğal ve kültürel güzellik sunan adanın merkezine ulaşıyoruz. Öğle yemeği molasının ardından, serbest zamanda dileyenler adanın tarihini ve kültürünü daha yakından tanımak için Gökçeada Müzesini ziyaret edebilir ve sokakları keşfederek alışveriş molası yapabilir.  Aydıncık, bir diğer adıyla Kefalos Plajı, altın rengi kumsallarıyla bizi karşılıyor. Yüzme molası için verilecek serbest sürenin bitimin de adadan ayrılıp İstanbul’a dönüş yoluna çıkıyoruz ve gecenin ilerleyen saatlerine doğru İstanbul’a varıyoruz ve siz sayın misafirlerimize, bir başka Jolly organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.


Yeme İçme Bilgileri

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde servis edilecektir.
Öğle Yemeği: Gökçeada’ da serbest menü olarak alınır.(Ücreti misafirler tarafından ödenir.) 
Akşam Yemeği: Güzergaha bağlı olarak uygun bir noktada alınır. (Ücreti misafirler tarafından ödenir.)

Önemli Bilgiler

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 23.06.2024 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

İptal İade Şartları

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jolly Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.

Ön Ödemeli Erken Rezervasyon Fırsatı

Seçili turlarda;
%25'ini şimdi, gerisini tatile 3 gün kala ödeyin.
%10'unu şimdi, gerisini tatile 1 gün kala ödeyin.

KAMPANYA DETAYLARI