Title
1. Oda
2. Oda Odayı Sil
ODA EKLE

Char Me Hotel

Genel Bilgiler

Otantik bir atmosfer ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan Char Me Boutique Hotel, Antalya’nın tarihi merkezi Kaleiçi’nde misafirlerini ağırlıyor. Eğlence mekanlarına yakın merkezi konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesiste sezonluk olarak hizmet veren bir açık havuz yer alıyor. Antalya Kaleiçi Yat Limanı’na yürüme mesafesinde yer alan Char Me Boutique Hotel, Antalya’ devamı...

YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz

Görsel Sadece üyelere özel fiyatları kaçırmayın!

Bu Otel Tanıtım Amaçlıdır

Otel hakkında daha fazla bilgi için444 0 644 nolu Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da info@jollytur.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz tıklayın biz sizi arayalım.

Telefonla Satış / Talep Et
YÜKLENİYOR Lütfen Bekleyiniz
Genel Bilgiler

Otantik bir atmosfer ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan Char Me Boutique Hotel, Antalya’nın tarihi merkezi Kaleiçi’nde misafirlerini ağırlıyor. Eğlence mekanlarına yakın merkezi konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesiste sezonluk olarak hizmet veren bir açık havuz yer alıyor. Antalya Kaleiçi Yat Limanı’na yürüme mesafesinde yer alan Char Me Boutique Hotel, Antalya’nın tarihi merkezindeki gezilecek yerlere yakın konumda bulunuyor. Çevreyi keşfetmek isteyen misafirler tesisin araba ve bisiklet kiralama hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Toplantı Salonları

Aktiviteler

Ücretsiz Hizmetler


  • Kablosuz İnternet Bağlantısı
  • 24 saat Resepsiyon

Ücretli Hizmetler

  • Bisiklet Kiralama
  • Araba Kiralama

Önemli Bilgiler

''Otel değişen operasyon koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar”


Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.